AC/DC - Highway to HellHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:327
Počet zobrazení:16 339

Dnešní hudební klenot Veru nestíhala připravit, tak jsem to vzal tentokrát za ni. A protože jsme tu v neděli měli koncert AC/DC v Praze, tak jsem se rozhodl vybrat tuto slavnou australskou hard rockovou skupinu. Od ní jsme tu už dříve měli přeloženou píseň Shoot to Thrill. Nyní jsem ale vybral rovnou jednu z jejich nejslavnějších pecek a to Highway to Hell. Tu kapela vydala v roce 1979 na stejnojmenném albu a velmi rychle se stala (hard) rockovou klasikou. V tomto videu ji kapela hraje na koncertě v argentinském Buenos Aires, který se uskutečnil v roce 2009. Byli jste někdo na koncertu AC/DC v Praze (či jinde)? Jak se vám líbil?

Přepis titulků

Pojďme! Žiju si snadno, žiju svobodně. Sezónní jízdenka na cestu bez návratu. O nic nežádám, nechte mě být. Se vším se v klidu vyrovnávám. Nepotřebuju důvod, nepotřebuju rým. Není nic, co bych dělal radši. Jdu dolů, pryč z města.

Mí přátelé tam taky budou. Jsem na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla. Jsem na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla. Žádný stopky a limity rychlosti. Nikdo nás nezpomalí. Jako kolo to roztočím, nikdo si se mnou nebude zahrávat.

Hej, Satane! Splatil jsem svý dluhy hraním v rockový kapele. Mami, podívej se na mě. Jsem na cestě do země zaslíbené. Pojďme! Jsem na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla.

Na dálnici do pekla. Jsem na dálnici do pekla. No tak! Teď mě nezastavujte! Hej, hej, pojďte dolů! Jsem na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla. Jsem na dálnici do pekla.

Na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla. Jsem na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla. Na dálnici do pekla. Jsem na dálnici do pekla. Pojďme! Jo, mám to! Všichni jdou tam dolů s náma?

Pojďme! Jo, jdu dolů, jo. Tak jo. Řekl jsem... úplně, jo. Řekl jsem... úplně až tam. Myslím, že si to dám ještě jednou. Řekl jsem...

úplně až tam. Jdeme dolů, dolů, dolů, úplně až tam. Pojďme! Jsem na dálnici do pekla. Překlad: Frix www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle zcela stopro není původní video... nicméně ani veškeré pátrání nevedlo k výsledku, které z mnoha "original" videos je to pravé. Jinak ač nejsem fanda rocku, tak tohle je opravdu nadžánrová klasika.

23

Odpovědět

Tohle si přeci nic jiného než 10/10 nezaslouží! :)

60

Odpovědět

Čertovská image vypelichaného čerta kytaristy je boží!

71

Odpovědět

super písnička, na koncertě jsem byl, ale ta atmosféra tam byla nejlepší právě jen na tuhle písničku, jinak skákalo über hardcore jádro okolo podia, jinak tolik ty lidi nežili

41

Odpovědět

tatka toto video pred pulrokem okomentoval, ze "to jsou ale dedci :D"

50

Odpovědět

Na mě ta reklama funguje opačně. Nemám o nic větší chuť si koupit Májku, ale když ji uvidim v obchodě, tak si vzpomenu na videacesky...:-D

421

Odpovědět

tak tohle je bez debat jedna z nejlepších kapel, prostě paráda a živě naprosto unikátní zážitek

131

Odpovědět

ok zapínám adblock.. jako reklama která jde po 5 sec vypnout nebo je na boku stránky ok.. ale čekat 15 sekund? to je moc. Vidko dobrý

168

Odpovědět

Konecne nekdo vyslysel me touhy :D tak ma vypadat koncert, aspon ze v Jizni Americe si jeste umi uzivat koncerty, vsude jinde je to samej filmar. Jinak byl jsem minuly rok v Drazdanech a i letos v Praze a oba dva koncerty byly super, Axl i Brian jsou skveli zpevaci.

131

Odpovědět

"nestíhala připravit"

Jojo přeložit 3min písničku je fakt hardcore!

1121

Odpovědět

a ještě k tomu správně načasovat titulky. To už nějaký ten čas zabere ;)

172

Odpovědět

+Arnierani ne

13

Odpovědět

Axl/DC!!!! Nejlepší :)

104

Odpovědět

snad se Brian Johnson brzy uzdraví

90

Odpovědět

podle mě je to trvalé, takže už zpívat nebude

40

Odpovědět

Prej téměř ohluchl takže mu lékaři zakázali vystupovat ve velkých halách a koncertech, co jsme tak ale pochopil tak na klubové scéně by vystupovat mohl a studio prej není problém, takže zpívat asi bude, jen už ne na velkých štacích.

20

Odpovědět

Sakra, to je kotel! Paráda, tak to má vypadat.

141

Odpovědět

Čo by som dal za to tam môcť byť :) zimomriavky!!!

51

Odpovědět

K tomu videu se tohle hodi :) https://www.youtube.com/watch?v=yv6jiqVmmSI

45

Další