Tenacious D - Kickapoo

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:10 676

Jedna z mých neojblíbenějších kapel Tenacious D vytvořila můj velmi oblíbený film Tenacious D - The Pick of Destiny a vydala k němu skvělý soundtrack (který poslouchám téměř každý den). Tohle je první písnička z úvodu filmu, název jsem záměrně nepřekládala (i když na jednom slovenském serveru byla uvedená jako Lajnokop :-D). Zpívají: Jack Black, Meat Loaf a Ronnie James Dio.

Přepis titulků

Před nějakým časem v městečku Kickapoo žila jedna skromná rodina,pobožná skrz na skrz. Byla v ní ale černá ovce, a on věděl, co dělat. Jmenoval se JBa odmítl stát ve stínu. Chtěl jen pořád hrát rock, tak napsal super texta všechny planety se k němu připojili. Dračí koule se třpytily, když jsem vstoupil do jeho sluje, usekl jsem jeho zasraný koule mým dlouhým lesklým ostřím.

Já byl ten, co vyjebal s drakem, dorazil jsem toho sráče svým zpěvem. A pokud si se mnou budete zahrávat, tak s váma taky vyjebu. Musím se s někým vyspat!

Musím vystřílet všechny náboje! Musím olíznout ropuchu! Musím někoho vykouřit! Neposlouchals moje příkazy, chlapče,proč ses vůbec narodil? Tvůj bratr je desetkrát lepší než ty, Ježíš ho miluje víc. Ta muzika, co jsi pro nás hrál, pochází z hlubin pekelných.

Rock'n'roll je ďáblovo dílo, chce, abys byl rebel. Brzy se staneš pouhou loutkou, Belzebub bude tahat za nitky. Tvé srdce ztratí cíl, a to přinese jen chaos. Radši drž hubu a dávej si pozor, co říkáš. Týden máš domácí vězení a žádný telefon.

Nechci tě slyšet brečet,nechci tě slyšet naříkat. Měl by ses modlit k Bohu,když jsi v mém domě. Dio, slyšíš mě?Jsem tak sám a ztracený, žádám tě o radu, sestup ze svého trůnu. Potřebuju parťáka,co mě naučí hrát rock, Můj táta myslí, že jsi zlo, ale kámo,ten si může vylízat. Rock není ďáblova práce,je kouzelnej a dobrej, Nikdy nebudu hrát rock,když tady zkejsnu s mým fotrem.

Slyším tě, mladý a statečný Jablesi. Toužíš po rocku. Ale aby ses naučilprastarým způsobům, musíš otevřít posvátné dveře. Uteč z otcových spárů a z týhle skličující čtvrti. Na cestu se musíš vydat,abys našel Hollywood.

Ve městě padlých andělů, kde se moře setkává s pískem, utvoříš silnou alianci a nejlepší kapelu na světě! Abys našel slávu a bohatství, skrz údolí musíš jít, budeš čelit svým vnitřním démonům, teď běž, můj synu, a hraj rock!

A tak opustil Kickapoo s touhou v jeho srdci. Prošel světa kraj,aby objevil tajemství jeho umění. Konečně věděl, že potká někoho,s kým bude hrát rock!!

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

výbornej film !!!! :D

280

Odpovědět

jo překladatel už asi není? ... se dívu na videačesky tým :(

190

Odpovědět

když je máš tak ráda... prosimtě mohla bys: http://www.youtube.com/watch?v=nai7w1frB1E&feature=branded
určitě
se najdou další fanoušci... :)

180

Odpovědět

překlad je pěkný ,ale můj názor je že by měl být více počeštěný a hlavně víc rockoví ta písnička je nářezová a titulky sou takové místy zdrženlivé

190

Odpovědět

Along as fucking time ago in the town called Kickapoo.... dokonalý! :D

181

Odpovědět

ten malý boreec ( rocker ) vypadá jk ta pannka z hororu Childs play :))

180

Odpovědět

RIP Dio :(

190

Odpovědět

nejde mi to spustit

183

Odpovědět

tak ono nadabovat Blacka je samo o sebe big deal :)

190

Odpovědět

Len nazov kralove rocku ma tak daleko od originalu (the pick of destiny-trsatko osudu) ako krizovatka smrti (rush hour) takze ako preklady by som osobne uplne a na totalku ignoroval a tak isto by som to nepozeral s dabingom ci ceskym ci slovenskym na original sa jednoducho nic nechyta

180

Odpovědět

kirneu: název Králové rocku se taky používá

181

Odpovědět

dio: ne tohle nejsou králové rocku;-) tenhle film se jmenuje TenaciousD- a trsátko osudu ;-)

180

Odpovědět

Ten film se jmenuje: Králové Rocku ;)

181

Odpovědět

nevíte někdo kde sehnat ten film ? :D

180

Odpovědět

Jou: Další člověk co ignoruje popisek u videa a pak se ptá na pitomý otázky. Lidi, proberte se konečně! :-)

180

Další