Tenacious D - Tribute

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:355
Počet zobrazení:5 199

Se svolením vlocky5555 jsem přeložil poslední kousek týkající se filmu Pick of Destiny, který oslavuje tu Nejúžasnější píseň na světě. Pokud si jako Jack Black nemůžete vzpomenout, jak vůbec zněla, najdete ji zde.Vybral jsem živou verzi z jejich DVD The Complete Masterworks se skvělou atmosférou a kdo si počká na úplný konec, uslyší i variaci na tu opravdovou Nejúžasnější píseň na světě - Stairway to Heaven.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: Brousitch Tohle je ta nejúžasnějšía nejlepší píseň na světě. Pocta. Před dávnými věky,jsme já a tady můj kámoš Kyle stopovali na dlouhé a osamocené silnici. Když z ničeho nic, se planoucí ďáběl objevil uprostřed silnice.

A řekl: "Zahrajte tu nejlepší píseň na světě nebo pozřím vaše duše." Já a Kyle jsme na sebe vzájemně pohlédli. a oba řekli: "Dobrá."

Zahráli jsme první věc,co nás napadla, a která byla náhodou tou nejlepší písní na světě. Byla to ta nejlepší píseň na světě. Pohlédni mi do očía uvidíš, že jedna a jedna jsou dvě,dvě a jedna jsou tři. Byl to osud. Jednou za sto tisíc let, když slunce zazáří,měsíc se zatřpytí a naroste tráva.

Nutno podotknout, že bestie byla ohromena. Práskla ocasem! A byla vyřízena. Zeptal se nás: "Vy být andělé?"

A my řekli: "Nikoliv. Jsme pouze chlapi." Jedem! Tohle není ta Nejúžasnější píseň na světě.Ne! Tohle je pouze pocta. Nemůžu si vybavittu Nejúžasnější píseň na světě. Ne.

Tohle je pocta... té Nejúžasnější písni na světě. Byla to ta Nejúžasnější píseň na světě. Zvláštní na tom všem je tohle, přátelé. Píseň, kterou jsme hrálité osudné noci. Vůbec nezněla jako tato píseň. Protože tohle je pouze pocta. Musíte mi věřit. Kéž byste tam byli.

Je to jen otázka názoru. Dobrý Bože. Bože milující. Teď už mě nemůžeš zastavit. Zahráli jsme tu... Nejúžasnější píseň na světě.

Mluvím o poctě. www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jack má fantastickej hlas :)) i na koncertech a live zní skvěle..jeden z nejlepších zpěváků na světě..zároveň skvělej komik a herec..

210

Odpovědět

Black ma stejne tričko jak ja XD

183

Odpovědět

Pokud je tato píseň "ódou" na nejlepší píseň na světě ... tak opěvuje sama sebe ^^.

190

Odpovědět

no já nevím, mě tahle část textu příjde celkem jasná: When the sun doth shine and the moon doth glow

180

Odpovědět

Ne. :)

180

Odpovědět

nemělo by tam být míst: Měsíce se zatřpytí, Měsíc se netřpytí?

190

Odpovědět

nejlepší song na světě

180

Odpovědět

1:55 - 2:05 nejlepší čáást, ty vade, závislost :D

180

Odpovědět

Tenacious D Sasquatch -- tuto písničku kdybyjste přeložili je tam sice dost textu, ale to Vám nedělá problém :D

180

Odpovědět

Jen taková zajímavost. Víte že KG úžasně válí i na flétnu? krásnou ukázkou může být záznam z tohohle koncertu s písní Seschuatch. Dá se najít na youtube :)

180

Odpovědět

paráda ... a ještě by nebylo špatné přeložit další kousek ... Fuck her gently ... :)

180

Odpovědět

Mohli by jste prosim přeložit i další videa-písničky od nich? sice už moc takovejch kvalitních nemaj ale něco se vyštrachá vždycky ne?:D

180

Odpovědět

3:15 - 3:25 tenhle úsek bych mohl poslouchat pořád dokola, it's EPIC :D

180

Odpovědět

Hej. Teď jsem si všimla - Kyle snad nosí jen tři trička. Tohle "Trainwreckový" je asi jeho nejoblíbenější, tahá ho všude :)

180

Odpovědět

Isisan ty jsi asi pěknej šašek když si myslíš, že písničky se daj překládat pouze pomocí audio záznamu, když všude na internetu jsou texty a není tak těžké je vyhledat. Jinak celkový překlad působí dosti slabým dojmem, je to překládáno strašně divně a takříkajíc neepicky, chtělo by to používat trošku jinou slovní zásobu než je klasická hovorová čeština.

183

Další