Foo Fighters - Learn to FlyHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:199
Počet zobrazení:9 292

Kapelu Foo Fighters založil v roce 1994 v Seattlu bývalý bubeník Nirvany Dave Grohl. Píseň Learn to Fly vyšla na jejich třetím albu There Is Nothing Left to Lose v roce 1999. Byla to první píseň, se kterou se Foo Fighters dostali do žebříčku Billboard Hot 100, a to na 19. místo. Videoklip k písni získal v roce 2000 cenu Grammy. Zahráli si v něm Jack Black a Kyle Gass a má být parodií na film Připoutejte se, prosím!

Přepis titulků

Běž a řekni všem andělům, že tohle může trvat celou noc. Myslím, že potřebuju pomoc ďábla, abych dal všechno do pořádku. Potřebuju novou revoluci. Tahle je totiž lež. Seděli jsme celí rozesmátí a koukali, jak poslední umírá. Vzhlížím k nebi, aby mě zachránilo. Hledám známku života.

Hledám, co mi pomůže vyhořet jasným plamenem. Hledám komplikaci. Hledám, protože mě už unavuje lhát. Vracím se zpátky domů a snažím se naučit lítat vysoko. S trpělivostí jsem u konce. Jednu noc ještě počká. Všeho se vzdám, když mi dáš poslední šanci. Budeme žít šťastně uvěznění, jen když mi zachráníš život.

Běž a řekni andělům, že všechno je v pořádku. Vzhlížím k nebi, aby mě zachránilo. Hledám známku života. Hledám, co mi pomůže vyhořet jasným plamenem. Hledám komplikaci. Hledám, protože mě už unavuje se snažit. Vracím se zpátky domů a snažím se naučit lítat vysoko. Vracím se zpátky domů a snažím se naučit lítat...

Poleť se mnou, sám to nezvládnu. Snažím se přivlastnit si svůj život. Poleť se mnou, sám to nezvládnu. Snažím se přivlastnit si svůj život. Vzhlížím k nebi, aby mě zachránilo. Hledám známku života. Hledám, co mi pomůže vyhořet jasným plamenem. Hledám komplikaci.

Hledám, protože mě už unavuje se snažit. Vracím se zpátky domů a snažím se naučit... Vzhlížím k nebi, aby mě zachránilo. Hledám známku života. Hledám, co mi pomůže vyhořet jasným plamenem. Hledám komplikaci. Hledám, protože mě už unavuje se snažit. Vracím se zpátky domů a snažím se naučit lítat vysoko.

Vracím se zpátky domů a snažím se naučit lítat... Vracím se zpátky domů a snažím se naučit... Máš tu flek. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super píseň, skvělý klip, ale text celkem o hov.ě. Škoda, někdy lepší nevědět.

02

Odpovědět

Jestli můžem hlasovat, tak The Kinks - Lola

121

Odpovědět

Škoda, že samotný Dave Grohl ve videu vůbec nehraje.. :D

69

Odpovědět

10/10. jedna z oblíbených :-) skvělá volba.

131

Odpovědět

Za Dejva máte u mě obrovské plusko, stejně jako za všechny hudební rozhory s Cobainem, Hendrixem atd. Keep them comin´

90

Odpovědět

Dave je prostě ďábel :D

90

Odpovědět


Odpovědět

Pochvala za dnešní výběr, skvělý song :)

152

Odpovědět

"Má být parodií na film Připoutejte se, prosím!"
Parodie na parodii? :-D

381