GOG.com představuje GOGBook

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:188
Počet zobrazení:3 255

Spousta z vás určitě zná populární stránku gog.com společnosti CD Projekt. GOG se zaměřuje zejména na prodej těch největších klasik herní historie a zajišťuje vám k nim snadný přístup bez jakékoliv ochrany a optimalizaci pro moderní operační systémy a počítače.

Sám CD Projekt je znám pro svůj přátelský přístup k hráčům a i propagace jeho nových služeb je velmi originální. Tato reklama oznamuje podporu her na GOGu pro Macy.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Jak vylepšit něco dokonalého? Díky unikátnímu vztahu, který mají lidé se svými hrami, bereme jakoukoliv změnu velmi vážně. Podívejte, svou sbírku her z gog.com mám přímo tady. Dá se jednoduše kopírovat, instalovat a hrát, kdykoliv chci. Ale jak tohle ještě vylepšit? Proměnili jsme digitálně stahované hry v analogové.

Představujeme vám GOGBook. Vytvoření prvního GOGBooku si vyžádalo neuvěřitelně rozsáhlou spolupráci a roky vývoje. Představte si, že dokážete hře opravdu rozumět. Nuly a jedničky se sloučí, aby vytvořily perfektní zážitek pro uživatele. Je to jednoduché, čisté a doslova rychlé jako světlo.

A jediné potřebné vybavení jsou vaše oči. Oči. Jsou tak přírodní a intuitivní. Vidíte okamžitě. To vám umožňuje používat GOGBook kdykoliv a kdekoliv chcete. Nevynalezli jsme vaše oči, jen jsme vám dali způsob, jak je lépe využít. Jistě, můžete si koupit hry jako Crusader: No Remorse, sérii Zaklínač, Little Big Adventure, Beneath a Steel Sky a více než 50 dalších her na GOGu hned teď.

Není ale GOGBook aspoň trochu lepší? No, není. Tohle jsme si očividně vymysleli. Směšný marketingový kousek. Pravdou je, že GOGBook a celá tahle reklama je pohádka.

Smyšlený příběh k získání vaší pozornosti. Na GOG neprodáváme pohádky, ale hry. Pravdou je, že máme ty nejlepší hry historie nyní dostupné přímo na vašem Macu. NEJLEPŠÍ HRY HISTORIE. NYNÍ NA MACU.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nic moc. Na reklamy se můžu kouknout i v televizi. Zkuste přeložit zase nějaké Monty Python.

1823

Odpovědět

Montyho máš české titulky ku všetkým epizódam, veľa ich je aj na youtube, skús nebyť lenivý a pohľadať ;)

180