Lenore #24 - Postel smrti

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:5 280
Čeká nás 1 ze 3 posledních dílů Lenore. Ve snu se mrtvé holčičce zjeví její bývalí kamarádi a... Předchozích 23 epizod můžete zhlédnout tady.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz "Tím spíš, že v mládí zemřela, budiž jí lehká zem!" LENORE Roztomilá mrtvá holčička Postel smrti Co to tady tak pěkně voní? Jako sušenky... Nebo jako smrt... Nebo jako... sušenky smrti. Co to...? Lenore, my jsme duše tvých obětí.

Byl jsem pověřen nadpozemskými silami, abych ti ukázal, jak špatně jsi s námi zacházela a abych tě přesvědčil k tvé změně k lepšímu ve prospěch všech živých bytostí. Pááááni. Ty seš ale strááášidelnej. Uvědomuješ si vůbec, co jsi provedla? Všechny ty rodiny, cos zničila? Tak uvědomuješ?! Cože? Co to říkáš? Jsem jen holčička. A pan Huňáček se takhle narodil, co?!

Ten pudlík byl zlej, to ti říkám. Jo, to určitě. A co tamhleten chudák? Domnívám se, že byl taky zleeeeej... A tamten? Tak jo, tohle můžu vysvětlit. Do toho! Byl zlej. Tohle je tvoje omluva?

Považuješ všechna zvířata za zlá?! Ale ne, to ne! Lovískuju zvířátka! Jsou zábavná a chlupatá... a zábavná. A některá dělají hovínka! Všechna zvířátka jsou mí kamarádi! Cože?!

Vždyť ty nemáš ráda zvířata. Tahala jsi mě rok a ani jsi nevěděla, jak se jmenuju! Ale věděla. Seš Micka #12. Vidíš? Tak se nejmenuju! Tak jsi mi říkala ty! Ale já mám jméno, ksakru! A to jméno je pan Ťuk-ťuk! Rozumíš mi?! No tak rozum... Vidíš?

To je přesně to, o čem tu mluvím! Proč to děláš?! Králíčkovi je teplo... Copak nevidíš, že to, cos provedla tomu králičkovi, je strašné? Já vím... Chtěla jsem ten větrák zastavit, ale byl moc rychlej. Pitomej větrák! Já už nevím, jak líp ti to vysvětlit! Ty tvoje příhody musí přestat!

CHÁPEŠ TO UŽ?! Vidím, jak se ti hejbou rty, ale... Byla tu s tebou zábava, ale musím už jít, micinko. Potřebuju lulat... To ne, ani náhodou. Teď jsi v mé moci! Neodejdeš, dokud nebudu mít jistotu, že s tím zabíjením přestaneš. A to znamená, že odsud nikdy neodejdeš, Lenore. Ty odsud nikdy...

KONEC Táhni.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Ty seš ale strááášidelnej." :D super překlad

181

Odpovědět

God?: Křečíci byli rozbitý a zbytek zvířátek zlej, musíš si umět hledat odůvodnění. :D

201

Odpovědět

Byl Zlej! :D to je vymluva pro vsechno a ja ji ted zacnu pouzivat :D

191

Odpovědět

konec? to nam nemuzete udelat !! :D LENORE Edgar Allan Poe mi vzdycky zpravi naladu nebo den :D uprime se u ni zasmeju :D ale esi fakt skonci, tak sem dejte nejaky jiny serial do tohohle tvurce esi ma :)

181

Odpovědět

Lenorka je best! :D nehci konec!!!

182

Odpovědět

NICE... ALE jA CHCU DUDESONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

1814

Odpovědět

Výborný díl... Sušenky smrti =D =D =D

192

Odpovědět

Ani nevim jak dlouho jsem se tesil na podobnou recenzi k tomuto videu, jakou nam poskytla janica a ted cituji abych byl presnejsi:"Čeká nás 1 ze 3 posledních dílů Lenore".
Pevne verim tomu, ze ti dobromyslni lide co pro nas prekladaji videa daji misto tohoto neco smysluplneho zabavneho atd., dekuji za "+ body"

1834

Odpovědět

Jeden z těch lepších dílů :)

183

Odpovědět

:-D

184

Odpovědět

A tajemné umění trollingu pronika i na videacesky.cz

188

Odpovědět

mazec xDDD

185

Odpovědět

jak tenhle seriál někoho může bavit, ještě že už končí :-D

1877

Odpovědět

prej "Táhni!" skvělej překlad, děkuju :D

194

Odpovědět

Pěkné pořádně sem se zsmál ! Díky moc !

186

Další