Lenore #9 - Královna vílích skřítků

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:427
Počet zobrazení:5 680
Jelikož janica časově nestíhala a psychicky mě vydírala, tak vám další díl Lenore přináším já. Tentokrát naše malá mrtvá holčička našla kostým víly a čistě náhodou narazila na vílí skřítky.

Přepis titulků

Přeložil: Rizyk www.VideaČesky.cz "Tím spíš, že v mládí zemřela, budiž jí lehká zem!" LENORE Roztomilá mrtvá holčička Já nejsem blázen! Hádejte, kdo našel na půdě kostým víly? Konečně jsme ji našli. Lenore - Královna vílích skřítků. Srandovní malí človíčkové.

Nooo... Můžu tě kutálet z kopce nahoru a dolů? Mmm. Ne. Slavná královno, vezmeme vás zpátky domů! Ano! Domů! Hledali jsme vás celé roky! Bez vaší přítomnosti jsme ztraceni. Já ale nejsem skřítčí... Tady mám vaši starou fotku, abychom si vás pamatovali.

Ale když se na ni teď dívám, vypadáte trochu jinak. Jste to vy? Super brouk, kterého jsem našla. Jo, jasně. To jsem já. Vraťme se do našeho kouzelného světa. Páni! Vás je tady nespočet! Ano. Nudili jsme se, a tak jsme se hodně množili. To dokážete jen tak z nudy?

No, nebylo moc co dělat, a tak jsme... dělali sprosťárny. Jaké sprosťárny? Však víte, horizontálně jsme se zdravili. Nakládali ošklivky. Jaké ošklivky? Dělali dvouhlavou příšeru. A kde je ta příšera?

Víte co? Zapomeňte na to. Panebože, to je královna! Vidíte ji? A NYNÍ SE Z NIČEHONIC UKÁŽE ZÁHADNÝ VYPRAVĚČ Dodnes nikdo neví, co vedlo k řadě následujících událostí. Někteří říkali, že to bylo stravou, kterou toho dne pozřela. Jiní tvrdí, že to bylo proto, že ji tehdy Billy Nipkiss trefil skřítkem do hlavy. I přesto si jiní myslí, že to souvisí se záhadnou nehodou, když se poté z Billyho Nipkisse stala loutka.

Cože? Ať už byl její důvod jakýkoliv, něco v ní přeskočilo. PO 13 HODINÁCH MASAKRU SKŘÍTKŮ Teď už musím najít jen tu dvouhlavou příšeru. KONEC

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

superskřítek
super díl

180

Odpovědět

Mám ráda Lenore do toho. Už bych chtěla vidět další díl :)

190

Odpovědět

Skvělý seriál, je netradiční, originální, morbidní a přitom roztomilý. Mám ho moc rád! Díky za překlad! :D :)

180

Odpovědět

Dostatečně morbidní, luxusní a zřejmě nejdelší? Díky moc :-D

180

Odpovědět

Bazilion XD

180

Odpovědět

:D VIC SUPERBROUKU KTERE JSEM NASLA :D .... uzasny dil
( ten napis je nakonci jak tam klepe ten zivy trpaslik ¨)

180

Odpovědět

Trochu slabší... ale hláška "...po 13 hodinách masakru skřítků..." vše napravila :D:D

191

Odpovědět

Sladká Lenorka :) ten její humor :D a ona tak krásně kouká :D taký škleby :))) 00:58, 3:42 :))) Super díl , 10/10

180

Odpovědět

Janica :jj vtíral , když jsem se nemohl dostavit do Chotěboři, tak jsem si říkal, že vůči videacesky tymu, který doufal, že se tam objevím a "přihlásím se" by to nebylo fér. Tak jsem pozdravil aspon Zoidyho, který kolem mě prošel, tak mi to nedalo a odhalil jsem mu mojí lidskou "masku",ehm která je nic moc. Aspon vidíte, že mi tu to není lhostejné. ...(jasně, že jsem chvíli váhal) a pokud si byla opravdu blízko toho setkání mohla si mě rovnou zpacifikovat, naštěstí se tak nestalo i když škoda pro tebe, že jsme se nepotkali... nosím sebou na flashce videa na překlad, který by ti určitě vrátili popularitu. Většinou jde o videa typu Gromit a Wallace nic těžkého na překlad ;-) a je to i zábavný (hodnecni cca 7-8 *)..... [to víš moje inteligence a stupen vyjadřování je na nízké úrovni a je potřeba začít pomalu (viz obsah flashky), abych konečně duševně vyzrál] . ;-)...... :D

184

Odpovědět

flexis: janica se vydala do Brna a Bratislavy poznávat krásy velkoměst. :)
JaaJ: janica byla v Brně, když ses tam zrovna vtíral Zoidymu.

181

Odpovědět

zatial nejlepsi dil

180

Odpovědět

To je naprosto dokonalý! úchvátný! opravdu!

181

Odpovědět

Ten záhadný vypravěč mi něčím strašně připomínal Rocky Horror Picture Show...

180

Odpovědět

ta Lenore je boží :D
všecko zmasakruje :D

181

Odpovědět

mája: nevim koho se ptáš, ale můžu tě ujistit, že určitě takovy otazky jako ty tvoje končí u ní rovnou v kyselině jodovodíkové.

183

Další