Far Cry 6

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:64
Počet zobrazení:5 070
Trailer pro nové pokračování populární herní série Far Cry, které se tentokrát přesune do prostředí karibské diktatury. Úlohy hlavního padoucha se ujme charismatický Giancarlo Esposito, známý především svými rolemi v seriálech Breaking Bad a Mandalorian.

Přepis titulků

Je to krásné, synu. Perfektní, ale bez užitku. Něco pro tebe mám, Diego. Nastav ruce. Tati… Granát je prostý, má čtyři základní součástky. Plášť, který obsahuje trhavinu, roznětka, páka a samozřejmě pojistka. Co to děláš?

Dýchej, Diego. Dýchej. Pojistka prostě drží páku na místě. Pouze když ji uvolníš, granát vybouchne. Pojď za mnou. Hned. Já jsem El Presidente. To znamená, že jednoho dne budeš ty El Presidente. A naši lidé nevědí, jak mají být šťastní.

Jsou rozpolceni svými názory, hlukem, nerozhodností. Dusí se vlastními svobodami. I když budeš mít ve svém srdci lásku, i když pro ně budeš chtít to nejlepší. Když je budeš chtít jen zachránit před nimi samými, budou tě nenávidět, Diego. Vše, co řekneš, uděláš, čemu uvěříš. Vše bude špatné.

Budou ti odpovídat křikem. Nazvou tě zlem. Monstrem. A dají ti tohle. SMRT CASTILLOVI Řekni mi, jsi snad zlý? Jsi monstrum? Protože naše země je jako tento granát, ale má jen dvě součástky.

Náš lid a tebe. A ty je musíš sevřít, hezky pevně. Jinak my všichni vybouchneme. Už tomu rozumíš? Dokaž to. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po FC5, které mělo pro mě ze všech dílů s otevřeným světem asi nejlepší atmosféru, jsem zvědavej, jestli to šestka trumfne

00

Odpovědět

Gustavo Fring, už jenom kvůli němu si to zahraju. Spíš jenom kvůli němu...

80

Odpovědět

Všiml jsem si že Diego má ten granát pustit mezi jejich stráž? To chtějí zabít jejich vlastní ochranu před protestujícími? XD

64

Odpovědět

1:45 to je presné, súhlasím s tým, komunizmus na nich!!!

13

Odpovědět

Slyšel jsem že Diego je Vaas páč má stejnou jizvu přes obočí XD

31

Odpovědět

Ano, ty internety jsou dneska jedna velká spekulace. Ale nebylo by to špatné.

90

Odpovědět

Zase mít takového otce, tak bych se nedivil, pokud by z něj vyrostlo něco na způsob Vaase.

50

Odpovědět

Upřímně o hrách nic nevím a žádné nehraju, ale tenhle trailer je taková napínavá paráda, že funguje skvěle i jako krátkometrážní film.

210

Odpovědět

Los Far Cryos Hermanos

210

Odpovědět

Díky za překlad.

Škoda, že je to z dílny Ubisoftu... jinak bych do toho i šel. Ale takto si nemyslím, že to bude hratelnostně něco, co by za to stálo a už vůbec ne za jejich politiku "na konzole zdražíme, na PC necháme ceny při starém".

Budeš překládat i ten Watch Dogs Legion Cinematic Trailer?

24

Odpovědět

To zdražovanie bude asi aj tým že z konzoly to možeš dať do bazaru a z pc nie, či? Nemám konzolu, tak neviem.

12

Odpovědět

+lokomucoKdyž pominu fakt, že hru z digitální distribuce do bazaru nedáš, ani nepřeprodáš jiným způsobem, tak by to byl hodně ujetý argument, že by na něco takového měl doplácet každý koncový zákazník :D

10

Odpovědět

Ten nový trailer na Watch Dogs jsem zatím nezačínal, designově mi to přišlo jako ždímačka Spider-Man: Homecoming. Ale pokud je zájem… :)

10

Odpovědět

+L1ghtFakt že jo, já si říkal, co mi to připomíná. No kvůli mně nemusíš :D na to si osobně ještě s mojim low eng skillem vystačím. Já myslel, že by to ocenili spíš jiní a konec s taxikářem mi přišel i docela vtipný. :)

00

Odpovědět

+L1ghtAsi si myslel Spider-man: Into the Spiderverse ne?

00

Odpovědět

+cwPřesně tak, už v těch komiksárnách mám guláš :)

00