HearthstoneUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:414
Počet zobrazení:9 320

Hearthstone se stal velmi oblíbenou karetní hrou na zkrácení dlouhé chvíle. Ovšem i v ní se dají najít chyby, které hlas Upřímných trailerů nezapomene zmínit.

Přepis titulků

Následující trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Protože Warcraft a sběratelské karty nebyly samy o sobě dost nerdovské, Blizzard představuje Hearthstone. Posaďte se k nejlepší hře roku, kterou můžete hrát v práci, na cestách nebo na záchodě. Je to chytřejší verze Candy Crush, ale debilnější verze Magic: The Gathering. Zapojte se do duelů, ve kterých porazíte soupeře za pomoci schopností, strategie a trochy štěstí.

Pokud nemá Flamestrike, je to dobré. Má Flamestrike. Dobře, spousty štěstí. Hlavně štěstí? Hele, je tahle hra vůbec o schopnostech? Děláte si pr*el? Jakou pravděpodobnost to vůbec mělo? O pravděpodobnosti mi nikdy nic neříkej.

Vyberte si jednu z 8 skvěle vyvážených tříd. Nebo buďte tím sr*čem, který hraje za huntera. Hodiny si pečlivě skládejte svůj balíček, který bude odrážet váš způsob hraní. A až budete chtít vyhrát, zkopírujte si funkční balíček z redditu. Pro rychlou hru zamiřte do arény, do odstupňovaného bojiště, kde mají všichni stejnou šanci vyhrát. Naprosto stejnou náhodnou šanci!

Ale no tak! To je horší než poker... Hluboký nádech, Johne. Zaposlouchej se do té irské hudby. Je to zdarma, ale abyste vyhrávali, musíte platit. Musíte pomalu sbírat zlaťáky, abyste si postavili slušný balíček. Pokud chcete být dobří ještě v tomto století, musíte zaplatit za... Základní balíčky. Prokletí Naxxramasu. Naxxramesu?

Nexxremesu? Za Gobliny proti gnómům. A za další balíčky, které Blizzard vypouští každých 6 měsíců. Proč vyvíjet nové zajímavé hry, když můžete stejné peníze vydělat prodáváním neexistujících karet? Proto nemůžeme mít hezké věci! Prožijte klady i zápory duelů, které vás zanechají opilé mocí, oslepené vztekem a neschopné vyjádřit své emoce. Ale to vás nezastaví ve spammování.

Budete dělat zbytečné útoky. A budete si s porážkou soupeře dávat na čas. Jen si dejte pozor, abyste svou chvíli neprošvihli. Ponořte se do jediné karetní hry, která je dostatečně složitá pro soutěživé hráče a dostatečně snadná pro příležitostné hráče. Buďte součástí komunity streamerů, kteří chtějí zlepšit vaše herní schopnosti. Pokud tedy zrovna nepokuřují. Nepouští si nejhorší hudbu na světě.

Nechovají se, jako by byli v televizní soutěži. Nestěžují si. Ku*va, to si mi ho vážně zabil a tím vyhrál první kolo? Táhni! Nebo nedělají vůbec nic. Ne, Power Shield jsem chtěl použít na Lightwardena. Úplně cítím, jak mi život protéká mezi prsty. Účinkují: Karty.

Hearthstone: The Gathering. Je to špatné znamení, když je hraní si s touto úrovní zábavnější než hraní hry. To si děláte srandu! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková kritika na základě jednoho videa týpka, kterej tomu vůbec nerozumí a neví že musíš propracovat deck pak náhoda hraje jen minimální roli. Je to totiž jako v pokru kde např dobrej hráč vyhraje 8x z 10 her. A právě přidáváním karet vznikaj další možnosti kombinací a zábavnejch strategií.

02

Odpovědět

nemám rád hry, kde rozhodující roli hraje náhoda a těch je poslední dobou drtivá většina.

204

Odpovědět

Amen...

43

Odpovědět

Mě ani nepřijde, že je jich tolik, ale HS není opravdu o ničem jiném a to mě štve.

25

Odpovědět

Toto není hra, ale jen další ohavná barevná matlanina od blizzardu. Pro dnešní kiddos asi vrchol zábavy

1422

Odpovědět

F O R S E N Boys ! :D

221

Odpovědět

Moldran:)

23

Odpovědět

Hra pro nerdy, kteří nemají kamarády se kterými by mohli hrát skutečné karty.

2545

Odpovědět

zřejmě jsi HS nikdy nehrál protože imo je daleko víc pro casual lidi co prostě jen zabíjejí čas ... hs totiž docela dost přestal být kompetitivní díky slovíčku "random" vyskutujícím se na většině nových karet ...

823

Odpovědět

Trošku jsi to otočil ne ? Neexistuje člověk co by nebyl nerd a hrál opravdový karty s někým narozdíl od HS. Grgin má naprostou pravdu.

20

Odpovědět

Hearthstone je dobrá hra, bohužel s přibývajícími kartami(potažmo přibývajícím slovem "random" u půlky z nich) ztrácí to, co měla. Když to byl základní Hearthstone, tak mě bavilo sledovat Trumpa a zlepšovat se. Bohužel s přibývajícími kartami člověk ztrácí přehled a musí nahrabat více a více karet. Navíc by po arénách mělo být na výběr mezi normálním balíčkem a balíčkem z datadisku... Ale jinak si to pořád občas zahraju.

411

Odpovědět

To padání balíčku v arenách slibují opravit

13

Odpovědět

Hearthstone je sice fajn oddechovka ale dle mého zbytečně odvrací pozornost Blizzardu od vývoje AAA hry ( třeba nový Warcraft), jako hříčka pro děti a casual hráče dobrý ale kdyby udělali normální hru bylo by to lepší....

1816

Odpovědět

Tak třeba to odvrací jejich pozornost i od prznění WoWka...i když to tak nevypadá :( ale kdo ví, co by tam bylo, kdyby nedělali Hearthstone a HotS.

25

Odpovědět

+BullOverNj, tak WOWko už je tady 11 let ( ty vole fakt 11 let, strašlivě dávná historie) a bez přidávání obsahu by už dávno dle mého neexistovalo. A zkus 11 let přidávat do hry věci které se budou líbit každému, to je nadlidský úkol. :D

153

Odpovědět

Na Hearthstonu pracuje podle informací od Blizzardu asi 5% celé společnosti :)

20

Odpovědět

Jop, luck based pay to win...

449

Odpovědět

Mám rád Hearthstone, ale tohle je naprosto vystihující! :D

694

Odpovědět

Jó, já kdysi hrával LotR Trading Card Game, takže tak nějak chápu, jak tyhle karetní legrace dokážou člověka chytit takovým způsobem, že vylije masivní peníze.

35

Odpovědět

Kdyby radši udělali Warcraft 4 a nesrali s těmahle kravinama.

5932

Odpovědět

Nebaví tě, nehraj ho. Ale nesahej na něj laskavě nám ostatním, který baví. Já bych bez HS byla úplně ztracená, protože to je přesně ten typ hry, kterou člověk může zapnout vyloženě na pár minut, když si chce dát pauzu od nějaké práce, a může se u toho odreagovat. A zároveň mi nehrozí, že u toho zkejsnu několik hodin.
Warcraft IV by sice byla krásná věc, ale za HS bych líbala Blizzardu ruce.

2549

Odpovědět

S Warcraftem 4 jsou 2 problémy. Blizzard není zrovna velká firma (ikdyž má jedny z největších produktů na světě) a nemá důvod živit 2 strategie, obzvlášť, když RTS není populární žánr. SC jakožto jediná kompepetivní (sledovaná) strategie má jenom desetinu sledovanosti oproti Dotě, Lolku, HS, CS ... I když to asi vyžaduje největší skill ze všech žánrů. Takže proč pohřbívat něco, co už tak má problémy?
A za druhé, je tu WoW. Ikdyž se to nezdá, tak i WoWko má příběhovou linii a těžko provazovat příběhově 2 hry. Navíc, Wraith King je po smrti, což by bylo jedno z hlavních lákadel W4. Takhle by W4 mohla být zasazená akorát mezi před W3 nebo krátce po W3TFT. Warcaft zas tak neznám, tak ani nevím, jestli je tam místo pro příběh.
Toť 2 důvody proč W4 v dohledné době nebude. Šanci to může až po WoWku a SC, ale i tak pochybuju.

517

Odpovědět

+zdragonBy si sa divil ako je RTS stále populárne. To, že sa neprodukuje toľko RTS je zapríčinené práve kvôli firmám, ktoré všetko robia len pre peniaze a keďže RTS nieje zrovna žáner, ktorý by bol ľahko implementovaný na konzole tak sa nevyvíja. Inak už len taký Rome Total War poprípade tento Starcraft aký je populárny. Na herných stránkach zasa čítavam, ako by si ľudia priali pokračovanie age of mythology alebo age of empires. Sledovanosť to je dosť ošemetná téma lebo keď vezmeme, napísa si sem moba hry, ktoré sú free to Csko je tiež za bagateľ. A keď tak blizzard ani s náhodou nieje malá firma. Ale hlavným dôvodom prečo nevydať W4 je práve kvôli tej previazanosti s wow. Nemajú dôvod pokračovať v stratégií a iba by na tom prerobili. W3 mala silnú postavu a to LIch Kinga (nie wraith king) a osudovosť a dobrý príbeh. Teraz by sa to každý snažil pchať do WoW a to by neprinieslo dobrý želaný efekt. A tipujem, že wow skončí za veľmi dlhú dobu keďže si zasa priniesli pár tisícov hráčov vďaka novému datadisku, ktorý bol veľmi úspešný.

170

Odpovědět

+zdragonBlizzard dělá hry zaměřené značně na multi-player. Kdyby vytvořili W4, tak by si rozdělily komunitu SC (v horším případě by jedna značka byla kompetetivně lepší, a druhá zavhrnuta). @Horace, jak zmiňuješ, tak RTS kvůli konzolím nevynáši tolik jako FPS a RPG. Což je důvod nemít současně 2 Strategie a radši založit novou značku: Overwatch, HotS a HS, za čímž je jen pidi tým cirka 5 lidí, takže proč to neudělat.
Stracraft je teď v podstatě zadarmo taky. Koupením SC získáš akorát kampaň a ranked matchmaking 1v1. A ve slevě se dá koupit za 500,- WoL + HotS.
Nemyslel jsem, že Blizzard je malá firma, ale není tak velká jako Ubi a EA, které serou jeden titul za druhým.
Btw Total War série nejsou RTS.

00

Odpovědět

+zdragonPříběh je u Warcraftu fajn, ale rozhodně to není hlavní tahák. To je právě RTS žánr, kde W3 prostě dominoval. Skvělý multiplayer, množství modderů, kteří vytvořili hry jako je DOTA apod. Já měl třeba W3 spuštěný dneska ;)

Kampaň si člověk zahraje jednou, u MP stráví desítky či stovky hodin.

46

Odpovědět

+zdragonWarcraft 4 by sa kľudne mohol odohrávať v období medzi W3 a WoW. Je tam prakticky 10 rokov nezmapovaného obdobia, o ktorom nevieme skoro nič ani my, ktorí príbeh Warcraftu naozaj žereme.

Horace: Nový datadisk nepriniesol pár tisíc hráčov, priniesol ich 2 až 3 milióny. Ale máš pravdu, WoW vydrží ešte roky keďže im mesačne zarába neuveriteľné milióny s čím sa veľa herných spoločností pochváliť nemôže.

90

Odpovědět

+zdragonS Warcraftem 4 je jenom jeden problém. Proč by vydávali další hru, když jim zatim 3 vydělávaj ? A další dvě v záloze. Až začne jedna z nich upadat, tak odhalí něco dalšího. Nemaj nejmenší důvod obírat sami sebe o peníze. Nemam nic proti Blizzardu, naopak mam jejich hry rád, ale nic to nemění na tom, že je to firma která potřebuje vydělávat a zbytečně nevyhazovat peníze oknem.

Horace: Rád si poslechnu pohádku o firmě, která nedělá pro peníze, díky.

72

Odpovědět

+zdragonJá bych chtěl WC 4 War of the Ancients :D

10

Odpovědět

+zdragonA Blizzard je malá firma? Proto pracují na 5 hrách zároveň (Možná ještě na neodhalených projektech- Diablo 4/Wc 4 atd

13