CoD Modern WarfareUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:477
Počet zobrazení:6 957

Mezi hráči počítačových her se asi nenajde nikdo, kdo by nehrál ani jednu hru ze série Call of Duty. Část této série s podtitulem Modern Warfare nedala partě ze Smosh Games spát, a tak se jí podívala na zoubek v malinko netradičním pojetí.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od společnosti, které záleží na životním prostředí natolik, že pořád dokola recykluje jednu hru, přichází série bezhlavého střílení lidí tmavé pleti. Speciální edice - 3 600 Kč. S DLC navíc - 5 600 Kč. Připravte se na nejméně realistickou válečnou sérii od vydání Contry, která je tak přehnaná, že díky ní Battlefield vypadá normálně.

Fakt realistický! Zažijte ultimátní americkou touho po moci, ve které sejmete tisíce zahalených Arabů, naštvaných hispánců a ďábelských Rusů. To vše v kampani tak vlastenecké, že by z ní Reagenovo duchu houplo. Kupte si tři nejprodávanější střílečky, které jsou vlastně úplně stejné a plné ohraných momentů jako zpomalené vyrážení dveří, mise, ve které ovládáte obrovskou zbraň, ta část, kdy jen koukáte a čekáte na smrt, zbytečný kontroverzní moment a vrcholné zakončení, kdy jste vážně zraněni a hlavní záporák se vás chystá zabít, jenže pak něco odvede jeho pozornost a to vám postačí na to, abyste ho zabili dřív.

Až dohrajete šestihodinový příběh, ponořte se do multiplayeru, ve kterém se střetnete s tisíci nezletilých rasistů a přijdete o veškerou sebeúctu, až vás zatáhnou do hádky.

Říká se tomu mít život, víš? Na rozdíl od tebe nehraju hry celý den, ty s*áči. No jasně... Tvoje máma! Postupně se levelujte a odemykejte nové zbraně, ze kterých použijete stejně jen tři. Maskování zbraní, které je k ničemu. A pokud vytrváte, tak i trochu odlišný odznáček vedle svého nicku. Pif paf, noobové.

Využijte různé taktiky k tomu, abyste dosáhli série zabití a vyhráli tak hru. Třeba kempení s odstřelovačkou, kempení s brokovnicí nebo kempení s minama. A pak odpalte zlomovou věc, která všem ostatním zkazí hru a vám z ní budou trenky malý. Ano! Bože můj! Teď chcípnete, šmejdi!

Nažer se! Tady máš, ho*nožroute! Rodiče tě stejně nemají rádi! Bože, co se to ze mě stalo? Účinkují: Známka punku, ten z televize, Mandarin, kapitán Shepard a...

Ramirezi, dokonči už ten trailer! Battlefield... Chci říct Medal of Honor... Counter-Strike... Chci říct Call of Duty: Modern Warfare. Je vám jasný, že jsou všechny v podstatě stejný, nebo se mi to zdá? Nezapomeňte se přihlásit k odběru dalších Upřímných herních trailerů a napište, co chcete, abych řekl svým hustým hlasem. Jsi Yoshi?

Byly to časy temnoty. Svět žil ve strachu. Byla to éra Gargoylů. Mé tělo je připraveno. Jémináčku. Pochváleno budiž Slunce.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čistím si zuby.... od společnosti které záleží na životním prostředí ..... :DDDDDD

00

Odpovědět

Je pravda, že všechny CoD jsou si podobné, ale poslední dobou mě tenhle chlap dost leze na nervy, protože je to už ohraný a tohle ani už moc vtipný nebylo. A to jeho honest traler mám rád a CoD jsem hrál.
Jen prostě tohle bylo už trochu jak vařit z vody...

1349

Odpovědět

Som zvedavý, či sa niekto odhodlá preložiť aj Pokémon a koľko mu to bude trvať. :D

11

Odpovědět

První díl byl srdcovka, ten bych zas tak moc neodsuzoval... ale ty další :D Tak či tak, nejlepší díl CoD co byl a vždy bude je CoD 2 :)

296

Odpovědět

stejně je lepší Battlefield

2635

Odpovědět

Technologií jo, ale kampaně jsou vzájemně zaměnitelné a multiplayer je naopak dost odlišný – kdo chce obrovská bojiště, vozidla, trochu zničitelné prostředí (momentálně je to oproti Bad Company 2 dost mrzká součást) a možnost víc taktizovat, volí Battlefield, kdo radši sóluje a vyhovuje mu rychlá, intenzivní akce jako ze Zachraňte vojína Ryana, sáhne po CoD. Každá volba je naprosto legitimní, takže řešit, co je lepší, je asi stejně relevantní jako se dohadovat o nadřazenosti PS3 nebo X360.

85

Odpovědět

Takže jen vyjmenoval všechny důvody proč si to lidi kupují.

223

Odpovědět

Nejlepší Call of Duty je CoD 2. Na gameparku se to hraje do teď a i v herní historii to byl svého času další průlom.

U Modern Warfarů - jednička mě nebavila, ale dvojka byla pořádný popcornový nářez a trojka jako - DRŽTE SI KLOBOUKY, nejednou jsem odletěl ze židle, jak to bylo našlapane - Expendables hadra a přidával tomu fakt, že jsi tam několik misí hrál s českými partyzány což vždycky potěší, nebo pohled na Karlův most.

Multiplayer hraju jenom CoD:MW jedničky, takže nevím jak se ostatní moc opakují, avšak to, že se CoDka opakují přišlo až s Black Ops sérií a ta mě fakt nebavila. Řekl bych, že to bylo tím, že to už nedělalo Activision a udělali z toho brak.

Nejsem žádný CoDkař, Battlefield 3 je pro mě mega pecka - CoD jenom odreagovačka. Ale na CoDko nadávají hlavně ti, co to nehráli s tím, že se to furt opakuje. Taky jsem se dlouho dokopával k tomu zahrát si třetí díl Modern Warfaru, protože jsem měl stejný předsudek.

Shrnutí: Nemáš rád CoDka, protože "názory jiných"? Tak si je zahrej a rozhodni se podle sebe. jak říkam: CoD 2 a CoD:MW 2 a 3. jsou Kampaňově pro mě parádní jízdy (Samozřejmě na Veteran obtížnost). Neodsuzujte něco jenom proto, že teď frčí Bieber-hate (hejtovat bez vlastního poznání/vést se s proudem)

2222

Odpovědět

pravdu díš pro me i CoD ale CoD 2 je jedine normalni CoD

142

Odpovědět

Activision nedělal žádné CoD, je to vydavatel, jedničku, dvojku, Modern Warfary a Ghosts vyvinuli lidé z Infinity Ward (MW3 pak hodně ve spolupráci s jinými studii, protože velká část vývojářů odešla, založila si pod EA Respawn Entertainment a vytvořila Titanfall), trojku, World at War a Black Opsy udělal Treyarch.

Jinak osobně mám tedy dost jiný názor. CoD 2 bylo ve své době super, ale první Modern Warfare přineslo přechodem z druhé světové do současnosti podstatnou revoluci nejen v sérii. Sice tím tvůrci nepřímo dojebali druhoválečné záležitosti pro všechny, jelikož najednou veškeré akce musely prezentovat moderní válku, ale to je věcí trhu a peněz. Kampaň jsem dohrál několikrát a u multiplayeru jsem strávil nehezké množství času. Oproti tomu pokračování, ačkoliv singleplayer se mi líbil, je po síti na dvě věci a Modern Warfare 3 mi přišlo po všech směrech neuvěřitelně debilní i na poměry značky.

První Black Opsy mě příjemně překvapily ne úplně marným příběhem (strašné béčko, ale pořád nejlepší scénář, jakým se série mohla chlubit) a zasazením do studené války, bohužel hratelnost nic moc (v jednom momentu jsem dokonce už rezignoval, držel jenom W pro chůzi dopředu, a když jsem došel za určitý bod, nepřátelé kolem umřeli...) a multiplayer je neuvěřitelný campfest. Dvojka má hru po netu hodně fajn, ale tam mě zase nebavila kampaň (přestože děj opět vypadal v pohodě), už se bez jakékoliv nadsázky opravdu hraje skoro sama.

Na Ghosts jsem se těšil, protože to vypadalo jako návrat ke čtyřce. Asi už jsem z těchhle her ale vyrostl. Navíc jsem tak rozbitý titul na PC neviděl snad od konce devadesátých let. Multiplayer ještě jaksi fungoval (hratelností nenadchne, plus v něm zruinovali ten krásný nový systém výzbroje a výstroje z Black Ops 2), single se mi dodnes nepodařilo zprovoznit do podoby, aby mi pokaždé nespadl na stejném místě asi po hodině hraní.

Advanced Warfare mě neskrývanou potřebou konfrontovat konkurenční Titanfall naprosto odpuzuje.

81

Odpovědět

jsem hráč a žádné call of duty jsem nikdy nehrál. :)
video jsem si i tak užil. do kina moc nechodím, ale kdyby byl podle "tohohle" natočený film, tak neváhám.

176

Odpovědět

CoD MW definoval nový žánr současných arkádových koridorových FPS. Mise v Pripjati doteď považuji za jednu z nejlepších, co se týče koridorových FPS. Ale co udělali potom? No raději zapomenout. MW II a III neměly vzniknout. Hloupé, klišoidní, recyklace scén z 1. dílu moderné série, krátké, nudné. Pokud by to ukončili MW I, která přinesla nejenom zajímavou a docela dlouhou kampaň, ale i dobře zpracovaný a vyvážený MP, tak by udělali jenom dobře. Ale tady se jede na prachy (neodsuzuji, každý musí nějak vydělávat), takže to vyždímali až do naprosto stupidní vlastenecky pošastané katastrofické scenérie, kde hrdá USA porazí opět Rusáky na svém území a vše bude oukej. Jak říkám, zlatá MW I, která nabídla nevšední zážitek a odlišný herní styl v jednotlivých misích.

135

Odpovědět

A obrázek je z CoD Ghost, protože f**k the system :D Ale jinak pobavilo.

211

Odpovědět

konecne niekto iny nez ja, kto tiez vidi, ze vsetky tie hry su vlastne to iste :D

92

Odpovědět

Naposled jsem kupoval CoD: BO2, a před tím CoD2 :)
Kupovat to každej rok je totálni magořina, když stejně od CoD4 je to jedná a ta samá hra...(počítam MP stejně tak u Battlefieldu kde je SP jen tutoriál:)

52

Odpovědět

Jak už jsem jednou psal, tohle video by stálo od nich za překlad a určitě by ho hodně lidí ocenilo. :-)
https://www.youtube.com/watch?v=xMq-FyDBeBA#t=178

191

Odpovědět

To musíme jako to dělají u nich na kanálu..

"Please do a pokemon" .. "POKEMON!!" .. "Do Pokemon!" .. "DO : Pokemon XD"

43

Odpovědět

a co tam dělalo BF3? :D

022

Odpovědět

to porovnání s battlefieldem pobavilo :D yeah realism

500

Další