Mario KartUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:297
Počet zobrazení:4 486

Upřímné trailery u nás slaví úspěchy, a když se objevil tento projekt, nemohli jsme ho nechat bez povšimnutí. Upřímné herní trailery mají zatím jen 2 díly a běží na kanále Smosh Games. Jako první přišla na řadu série, kterou určitě každý hráč zná - Mario Kart.

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od společnosti, která ráda pořád dokola předělává jeden titul, přichází závodní hra, která vás naučí, že i když jste nejlepší řidič, nemusíte vždy vyhrát. Mario Kart. Maria už jste viděli skákat, hrát golf, podávat, čutat, pařit, léčit a v podstatě dělat všechno kromě instalatérských prací.

Ale teď je Mario zpátky na silnici ve své motokáře! Vítejte v Houbičkovém království, známém díky nesmyslně vysoké míře únosů princezny, které je nevysvětlitelně předělané do několika spletitých závodišť. Sledujte, jak největší rivalové dají stranou svou dlouhotrvající nesnášenlivost kvůli ježdění v motokárách.

Protože jestli existuje titul, ze kterého Nintendo ždíme, co to jde, tak je to Mario! Jsem to já, Mario! Ponořte se do závodění na dráhách, které určitě nebyly určené pro motokáry. Jako ucpaná dálnice, stůl na pinball, výletní loď, aktivní sopka a taky průvod gayů a lesbiček.

Ale tuhle mapu nedávejte! Ostatní by vás proklínali! Buďte svědky pokroku titulu postaveném na systému závodních bitek s vylepšeními, která v dalším kole zmizí. Jako jsou dvouposádkové motokáry, upravitelné znaky a naprosto zbytečný ovladač ve tvaru volantu, se kterým se stejně nedá řídit.

Ale buďme upřímní, stejně si ten díl koupíte. Bojujte o první místo s pomocí arzenálu předmětů s různými vlastnostmi. Jako jsou výbušniny, předměty z grotesek, návnady v podobě krabic s předměty, které stejně nikdy nikoho neoblbnou, andělský prach... Blbost!

Krunýře kdysi žijících a dýchajících želviček. K*revsky velká kulka. A taky předmět, který drží rekord v počtu zničených přátelství. Modrý krunýř! Zbraň tak ďábelská, že sama najde vedoucího závodníka a... Ale no tak!

Už jsem byl skoro v cíli! To je každý závod! Blbý Nintendo! Byl jsem první celou dobu! Účinkují: Bob Hoskins, zelený Mario, Hannah Montana, Miley Cyrus, tlustý Mario, houbičky, Snork, Kong podnikatel, Ghost Rider, Reptar, Bow Wow, malý Bow Wow a časové paradoxy.

Mario Kart. A pokud vám nejde závodění, vždycky je tu bitevní mód. Balónky... To jsem já, Mario. Díky za shlédnutí! Smosh Games pokračují s úplně novou sérií 16-Bit High. Klikněte do okýnka a uvidíte vaše oblíbené herní postavičky, jak se snaží přežít tu nejtěžší výzvu.

Střední školu. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seems like Re-volt to me. Teď ještě, co bylo dřív : -))

43

Odpovědět

Mario Cart. O 7 let ;)

Ale Re-Volt mi přišel trochu jinde. Snažil se o trochu „realistický“ jízdní model, kdežto Mario Cart a klony vůbec.

42

Odpovědět

+x125Mario Kart...

02

Odpovědět

+x125Re-volt(i) se mi líbili moc. Taková jednoduchá bláznivá hra pro chvilku času :-) Moc her mi ji pak nepřekonalo : -))

51

Odpovědět

nevím jak vy..:D ale já mario kart absolutně zbožňuju..:D bullshit je největší zhovadělost to mě vždycky na***e..:D

42

Odpovědět

mňa najviac pobavil časový paradox :D taký inteligentnejší humor trošku :D

132

Odpovědět

WELL..people assume time is a strict progression from cause to effect, but ACTUALLY, from a non-linear, non-subjective point of view it is more like a big BALL of wibbly-wobbly timey-wimey...stuff...

174

Odpovědět

Čekal jsem, kdy vybalí "bewbs"...a ono "baloons" :D

230

Odpovědět

Skvelý nápad ale radšej by mali recenzovať veľké tituly ako COD, Battlefield, Mass effect atď :D

1013

Odpovědět

Zatím je málo dílů, ale na příště chystám GTA V

342

Odpovědět

+sp00nejj už som si stihol všimnúť na youtube :) GTA Connan zrecenzoval lepšie ale táto show ma potencial :D

15

Odpovědět

Tak nechápu dělá to Screen Junkies nebo Smosh, každopádně jak psal Red bylo to docela suché.

136

Odpovědět

Dělá to Smosh, ale přišlo mi, že dabér je stejný

172

Odpovědět

Ghost Rider pobavil :)

A dobrý nápad dělat upřímné trailery na hry, sice jim to zabere více času, ale je spousta perliček na kterých by se dalo vyřádit. Angry Joe na YT toho udělal za léta spousty :)

152

Odpovědět

Tak tohle bylo dost suché, včetně "starring...". Nevím, jestli je to tím, že mě nikdy Mario neoslovil nebo to prostě stojí za 'houby'.

229

Odpovědět

Ale díky samozřejmě za překlad a jsem zvědavý na další díl, jestli to bude něco co znám a mám/nemám rád.

211

Odpovědět

naprosto stebou souhlasim ! :)

82

Odpovědět

je to suche preto lebo to robia smosh, a nepomohol im ani original hlas z honest trailers

13