Pokémon Red & BlueUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:550
Počet zobrazení:8 777

Kdo by neznal japonský fenomén jménem Pokémon? Většina z vás ho asi bude znát jako animovaný seriál v hlavní roli s Ashem Ketchumem a jeho milovaným Pikachu, ale existují i videohry od Nintendo, které neunikly hledáčku party ze Smosh Games.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Od společnosti Nintendo, která si vede dobře... Proč se ptáte? Přichází hra, která stvořila pět generací pokračování, pět televizní seriálů, jednu karetní vykradačku, sedmnáct filmů a Boha. Vydejte se na epickou cestu za titulem krále pokémonů, který řeže divoká zvířata, aby se mu podrobily.

Chytí je do malého kulatého vězení, změní je ve vraždící mašiny a nutí je tento proces opakovat na vlastních bratrech a sestrách. Když se nad tím zamyslíte, je to vážně zvrácený. Všechny chytit máš! Abys byl ten nejlepší, tak měň svoje pokémony s kamarády. Co takhle vyměnit mého Digletta za tvého Charizarda? Nebo si kupte hru dvakrát, abyste mohli měnit sám se sebou jako nula bez kamarádů. Beru! Podnikněte cestu do regionu Kanto, kde se setkáte se zajímavými postavami: Sestřička Joy - která doufá, že budete pořád končit v nemocnici.

Profesor Oak - geniální vědec, který si nedokáže zapamatovat jméno vlastního vnuka. A konkurenční trenér pokémonů - Prďák! Vžijte se do role Reda. Nesmrtelného kluka, který nikdy nejí, nespí a nemluví. Když se vydáte do světa, budete dělat věci, které by desetiletý neměl nikdy dělat: Sám se potulovat po lese, mluvit s cizinci, hrát v kasinu, procházet se po hřbitově, řezat mazlíčky ostatních děti pro peníze a na vlastní pěst zničit mafii.

A díky tomu má profesor Oak více času na to, aby ojel vaši mámu. Ponořte se do bitevního systému střídání tahů rafinovaného jako kámen, nůžky, papír, ve kterém můžete svůj tým vymazlit tak, abyste měli perfektní kombinaci útoků a pak vás stejně rozseká někdo, kdo chytil Mewtwoa. Znovu prožijte hru, kterou to všechno začalo. Pokud teda jste ochotní přepsat již uložený postup. Nebo si zahrajte hromadu pokračování, které bude Nintendo vydávat, dokud jim nedojdou barvy nebo písmena.

Účinkují: sto padesát jedna původních pokémonů. Takže si držte klobouky, protože projedeme všechny. Ten, kterého si nikdo nikdy nevybral. Kvetoucí cibule. Květinkosaurus rex. Kruci, hoří mi ocas! Červeňák. Šmak. Stříkačka. Leonardo. Zavlažovač. Fakt hladová housenka.

Co tě nezabije, to tě zocelí. Tetování nad zadek. Huličsenka. Kakuna matata. Muhammadova žihadla. Pták. Velký pták. Ještě větší pták. Ratatat. Deadmau5. Britney Spearow. Zobákem do kolena. Had napsaný pozpátku. Kobra Kai. Japonský Mickey. Rajču. Zkrocení zlého pásovce. Hurikán Sandy. Sexy teenka pod zákonem.

Čerstvě plnoletá. MCBP. Volavka na pedofily. Hračka pro paničky. TCBP. Trapák Kirby. Přehnané nadšení. Jak dělá Vulpix? Devítiocasá Mozilla. Lana del Rey. Stará Škopková. Opar z jeskyně. Edward Cullen. To čumíš na mě? Orlando Gloom. Muchomůrka. Paras Hilton. Poustevníček. Zlý Furby.

Mothra. Kokotice. Tři malé Kokotice. Grumpy cat. Kim Catdashian. Gangnam style. Kokodák. Honibrk. Planeta prvotřídních opic. Macklemore. Arcanine. Spirálové umění. Váš mozek. Váš mozek na drogách. Lžíce tu není. Je tu jedna lžíce. Jsou tu dvě lžíce. Záhlavák.

Machop na steroidech. Goro. Plants vs. Zombies. Přírodní umělá vagína. Kokolapka podivná. Japonský oběd. Japonská pornohvězda. Racky Balboa. Kámen jako mazlíček. Naštvaný golfový míček. Můj malý Ponyta. Tenhle kůň je v jednom ohni. Projekt na prvním stupni základky. Magnetovo koule. Pták se srostlým obočím držící jarní cibulku. E-e-mu. Tříhlavý pštros. Kiss from A Rose. Mountain DewGong. Ksicht.

Sperma pozpátku. Sheldon Cooper. Vagína, ve které straší. Rick Gastly. Mrtvý Wolverine. Zlý Stitch. Roztržený náhrdelník. Uspávač. Znásilňovač. Krabí hambáč. Klepeta pryč. Pokébal. Al-Káida. Proveďte rozkaz 66. Smradlavý ananas. Žádnej mamánek.

Jack Skullington. Bruce Lee. Jackie Chan. Nejlepší kámoš holek. Zánět průdušek. Rakovina plic. Ryback. Nesorožec. Náctiletá maminka. Chodící špagetová příšera. Krangas Khan. Vodní Birdo.

Hail Seadra. Hledá se Goldeen. Hledám Susan, zn: zoufale. Patrick. Židovská hvězdice. Ahoj, jsem registrovaný sexuální deviant. Kámen, kosa, papír. Nicki Minaj. Buzzfeed. Hořící trapák. Paroháč.

Volovina. Ten, který nedosahuje svého potenciálu. Gyary Busey. Lochneska. Budu čím si budeš přát. Eevee pozpátku. Kočkoryba. Králíkovec. Zrzavý bobr. Asijský mnohoúhelník. Pochválena budiž fosílie. Mládě Cthulu. Headcrab.

Kosoruký Edward. Sarah Jurassica Parker. Cukrovka. Modrý Jay Leno. Boty španělsky. Pták Ohnivák. Mořská okurka. Paf, kouzelný dráček. Chawizawd. Bůů Two. Vesmírný plod.

A chyba v Matrixu. A přesně proto s nikým nenavazuji oční kontakt. Zdar pařani, věděli jste, že děláme i filmy? Zkoukněte nový trailer na film Divergence na kanálu ScreenJunkies a přihlaste se k odběru. Masakr. Noobovééé. Musím jít, můj lid mě potřebuje. Občas se celý poliju olejem a hraju si na obřího slimáka.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fantasticky preklad :D nazvy pkmn me rozsekali :D
Jen vsuvka, nemel by nazev Tangely byt "chodici spagetove mostrum" jako letajici spagetove monstrum?
A druha vsuvka, budou dalsi preklady hernich traileru, zjm tech pokemonich? Diky :)
Treti vsuvka, odvadite uzasnou praci :)

10

Odpovědět

No vlastně pokémonama Smosh začali :-) https://www.youtube.com/watch?v=mOX3OmUhQoo

11

Odpovědět

Ohromne pobavilo. Aj sa mi vynorilo plno nostalgických spomienok na tento fenomén :)

141

Odpovědět

Možná byste měli opravit "baterku", v originále totiž není "flashlight", nýbrž "fleshlight", což znamená něco jiného. Až to budete googlovat, doporučuji zapnout anonymní režim. ;-)

52

Odpovědět

Ano, ano... nejsi první, co mě na to upozornil. Vysvětlení o pár komentů níže.

11

Odpovědět

Digimon na konci rekl schvalne nebo uz mu hrablo z toho jmenovani? :D

82

Odpovědět

Schválně. V každém videu, když na konci "opakuje" název dané hry, tak ho záměrně zkomolí.

71

Odpovědět

Často přejdu nějakou chybku v překladu, přeci jen to jsou amatérské fanouškovské překlady, ale co je moc, to je moc. Některé překlady se mi líbily, jako třeba Nesorožec, ale drtivá většina byla naprosto zpackaná, za všechny například přírodní baterka nebo pozdrav Seadru :facepalm:. Dále zaniklo při překladu mnoho odkazů a u mnohých termínů si překladatel nedal tu práci najít přesný význam (např. jailbait není doslova volavka, ale sexuálně atraktivní nezletilá - u nás pod 15).

Nerad píšu hejty, ale pokud se na takový překlad někdo necítí, lepší to raději nepřekládat. Tvoje překlady Craiga jsou na lepší úrovni a nebýt tebe a tvých kolegů, tak ho tu tolik lidí nezná, což by byla velká škoda.

1815

Odpovědět

Díky za komentář. Podle některých komentářů upravím překlad pár věcí. Bohužel nejsem děd Vševěd a nezachytil jsem každý odkaz. Budu rád, když si dáš tu práci a upozorníš mě na ně, ať můžu překlad vylepšit.

153

Odpovědět

+sp00neDobrá tedy, nechtěl jsem se pouštět do tak vyčerpávajícího seznamu, zde jsou tedy překlady, které by potřebovaly vylepšit: 56. spankey my mankey (masturbace), 77. je překlep, 97. (znásilňovač), 104. (přesný opak mamánka), 126. (ok to je oříšek, ale dá se to lépe), 136. (kožich?!).

Ty nejhorší patvary už ale zmizely na základě ostatních komentářů, takže oceňuji reflexi a dodatečné vylepšení překladu, ale nezlob se na mě, to co tu jsi sem dal za překlad původně, to se za kvalitní překlad, na který jsem si zde už tak nějak zvyknul, považovat nedalo :-)

13

Odpovědět

+sp00ne56. jsem v životě neslyšel a popravdě ani nezkoušel googlovat - moje chyba
77. fakt se jmenuje Ponyty...obsahuje to jak Pony, tak jméno pokémona
97. jasný...použil jsem špatný slovo
104. našel jsem obě varianty a vybral si mamánka...každopádně když si to propojím s tím obrázkem pokémona, hodí se víc ten opak
126. nic lepšího mě nenapadlo
136. předěláno, aby to bylo všem úplně jasný

Díky za upozornění... Samozřejmě jsem očekával, že se někdo ozve s připomínkama a lepšíma návrhama a nemám problém přiznat, že některý ty překlady nebyly úplně ideální.

61

Odpovědět

+sp00ne77. Jak tě napadlo, že se jmenuje Ponyty? Je to zkomolenina jména pokémona (Ponyta) a seriálu My Little Pony (česky Můj malý Pony), čili správný překlad by měl být Můj malý Ponyta. Ponyty mi nedává žádný smysl, v originále také říkají Ponyta, čili samotné jméno zkomoleno není.

104. Viz např. UrbanDictionary: "Mommy issues is actually the exact opposite of being a momma's boy.", navíc je to z významu toho slovního spojení dost zjevné.

126. Trapák není ani pokus o přeložení původního vtipu...zkusil bych alespoň něco ve stylu "prdeláč", i když to není úplně přesné.

Víc se k tomu nebudu vyjadřovat, je tu nějaká snaha od tebe to dodatečně upravit, tak to beru...ale příště lepší dvakrát googlit a jednou překládat (btw. živím se překladem, takže vím, o čem píšu). Tak hodně štěstí do dalších překladů a nenech se rozhodit rýpalama jako jsem já ;-)

11

Odpovědět

+sp00ne77. Jasně že říkají Ponyta... Mně osobně neseděl mužsky rod s tou koncovkou "ta", proto sem to změnil na "ty".

104. A hned pod tímhle významem je v UrbanDictionary: "Somone who has a problem dating women because there mommas boy's and they want everything to be done for them, and you think nobody will ever be as good as your "mommy"". Každopádně jsem to předělal.

126. S tím je to težký...

12

Odpovědět

+sp00ne104. Ono při používání UD je třeba dívat se i na hodnocení "definicí", často jsou tam nesmysly, což se však odrazí na jejich hodnocení.

01

Odpovědět

Praise him.

http://fc03.deviantart.net/fs71/f/2014/071/8/8/praise_helix_by_selanpike-d79ze1m.png

33

Odpovědět

Na pokemonech jsem vyrůstal seriál, hry, samolepky, knížky. Dokonce jsme si z bratrancema vymysleli vlastní propracovanou hru. :D A proto mě tedka trošku bolí u srdce, když se kouknu na ty nový. :/ Prvních 250 bylo ještě v pohodě, ale tyhle poslední postrádají originalitu a seriál postrádá uplně všechno. Pro mě ale pokemoni zůstanou seriálem kvůli kterýmu sem vstával v 5:30 v sobotu. :)

381

Odpovědět

Jednolžička ?.. Ale notak, Matrix prece viděl každý :D

82

Odpovědět

Samozřejmě že viděl, jen si nepamatuju každou scénu. Opravím, díky.

53

Odpovědět

Celkově nuda, ale ten konec to zachránil. Vyjmenování všech domácích zvířat, které jsem jako malý chtěl mít doma a hudba od TSFH v pozadí? Dokonalá kombinace.

202

Odpovědět

Poslyšte, vím, že to není o PC hře ale o DrD....ale nemohl by někdo zkusit přeložit tohle? https://www.youtube.com/watch?v=LADLv1803Vw

32

Odpovědět

sedmdesátka :D Natures fleshlight :D :D :D bohužel v češtině ztraceno v překladu :/

161

Odpovědět

teď sem to chtěla napsat :D hlavně baterka je flAshlight :D

52

Odpovědět

+leiaDíky za rozšíření obzorů, co se erotických pomůcek týče :D. Opravím... Myslel jsem, že to je nějaký jejich umýslný překlep, které používají často.

44

Odpovědět

tak toto je epic :D :D :D :"D

52

Odpovědět

Jo, na tohle video sem se hodně těšil :) Nejvíc mě asi dostali "Japanese pornstar", "Haunted vagina", "Girl's best friend" a "Hi, I'm registered sex offender" :D

312

Odpovědět

ten seznam pokemonu je paradni mohli by udelat samostatne hodinove video a pojmenovat je vsechny .... a musim uznat i ty prelozene jmena jsou skvele :D

73

Další