Mortal Kombat XUpřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:338
Počet zobrazení:9 465

Mortal Kombat je legendární sérií bojových her, která se proslavila svým krvavým násilím. Nejnovější díl série z tohoto pravidla nijak nevybočuje z řady, ale také se snaží přinést něco navíc. Ale je to vůbec dobře?

Přepis titulků

Tento trailer je pro svou upřímnost označen písmenem "U". Protože Street Fighter 5 vyjde až za rok a Smash Bros Wii U se zrovna nepočítá, fanoušci bojovek se budou muset spokojit s Mortal Kombat X. Zaberte si místo u klávesnice, protože Mortal Kombat je zpět. Ačkoliv je zpět už nějakou dobu. Nyní je ještě více zpět.

Je to nejlepší Mortal Kombat od dob, kdy jste porazili staršího bratra na MK2 v automyčce. Vyrovnej se s tím, Craigu. Připravte se na skvěle vyváženou bojovou hru. Ale koho to zajímá. Vím, proč to hrajete, úchyláci. Násilí! Užijte si novou generaci interaktivních snuff filmů s fatalitami, ve kterých se pije krev místo energeťáku, a s brutalitami, ve kterých někoho praštíte do péra tak silně, až mu vyletí oči.

Také zde najdete zabijácký hod stařenou. A také rentgenové útoky, které jakousi záhadou neskončí okamžitou smrtí. To rozchodíš! Ale už to není jen o násilí. Ponořte se do příběhového módu, ve kterém tým titánů ze Země hledá kouzelný amulet, kvůli čemuž se neustále musíte dívat na seznam útoků.

Je to 3hodinový filmeček, který je občas přerušen zmáčknutím klávesy. Jsou tu agresivně debilní dialogy. - Jsi v pasti. - A čajový dýchánek. ...mistrův plán. Ale Sektor si uvědomil, co bylo vizí jeho otce. Lin Kuei bylo plně kybernetizováno. Přísahal jsem, že zabiju Sektora a jeho následovníky, zreformuji Lin Kuei a obnovím naši čest.

Vyberte si svého bojovníka z nové generace postav. Z nováčků, kteří vypadají, jako by je vytvořil úzkostlivý středoškolák. Nebo z vašich starých oblíbenců, kteří tu vypadají... staře. - Ztratil ses, Mrazíku? - Jasně, dědo. Připojte se na internet a užijte si tu největší výzvu. Bojujte zde pořád dokola proti Scorpionovi. Bojujte s tak hroznými lagy, že byste mohli souboj klidně kreslit ručně.

Ale stojí to za to. Každé vítězství přinese zkušenosti vaší frakci. Které můžete využít... Které můžete využít... Nevím k čemu. Jsou zbytečné, jako body v Bradavicích. 472 bodů, Zmijozel. Užijte si nejnovější díl série, která začala jako krvák, ale vyvinula se do skvělé bojové hry, která je pořád krvákem.

A pokud vám základní hra nestačí, ponořte se do záplavy dodatečného obsahu, jako je třeba Krypta. Je to nákupní menu plné lekaček. Otestujte své štěstí. Mód, kde hrajete jako opilí. Otestujte svou sílu. Simulátor znásilňování prstů. Ne, moje ruka. Co to je?

A pokud jste bohatý idiot, kterému hra nejde, kupte si 30 tokenů pro snadné fatality za 5 dolarů. To jako vážně? To je horší než brnění pro koně. Tohle ti jde, Ede Boone. Hanba ti. - A hanba tvému chamtivému obočí. - Chamtivé. Účinkují: Nepotismus, Včely ne, Na tyhle sračky jsem už starej, Připíchni meč na osla, Teplý Hawkeye, vlastně normální Hawkeye, Trik s kloboukem, Zuby mám tady, Megamysl, Vyrovnej se s tím, Našlehej mu, Mortal Kombat Krát.

Věděli jste, že když dokončíte hru za Sub-Zera, stane se z něj Khaleesi?

Přijali své pány z Lin Kuei i svůj trénink na bojové draky. S mocí dračích jezdců se zuřivost Lin Kuei stala legendární. Bacha, spoiler! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dohral jsem všechny díly, na tenhle jsem se těšil dlouho, konečně jsem těch 29 gb stáhnul, 3 hodiny instaloval a ono mi to nefunguje, potřebuju minimálně 4jádro 3,2. Nesložíme se na novoý počítač abych to mohl hrát ?

29

Odpovědět

novej pocitac? 4 jadro 3.2ghz jsem mel pred 5ti lety.. kup si core i3 to se pocita jako 4 jadro a je to.

17

Odpovědět

Walk it off! :D

120

Odpovědět

se Star Stable by si ale taky užily plno srandy

00

Odpovědět

jenom jedno videjíčko dneska?

30

Odpovědět

áá, už tu je druhé. asi mi jdou špatně hodinky ;)

10

Odpovědět

Chris Bosh mě dostal. :-D

70

Odpovědět

Doufám že příště CS

255

Odpovědět

Zkus si najít normální hru

1011

Odpovědět

+keyzarřekni mi co znamená normální hru, Farmville, Minecraft, LOL, nebo filmeček v podání COD???

88

Odpovědět

Dost dobré titulky pro ještě lepší honest trailer. Díky, dobře jsem se bavil i přestože jsem podceňoval kvalitu tohoto traileru.

250

Odpovědět

Není lehké si zesměšnit legendy. Ale Screen Junkies to umí velmi dobře.

21

Odpovědět

najbližšie by ste prosím mohli preložiť uprímny trailer na Divergenciu? :)
https://www.youtube.com/watch?v=qPUZo3dQSEM

23