Assassin's Creed 4Upřímné herní trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:456
Počet zobrazení:7 130

Rok po vydání pro někoho ne zcela uspokojivého titulu Assassin's Creed 3 se populární série o asasínech dočkala dalšího dílu s podtitulem Black Flag, který hráčům umožnil vžít se do role piráta, brázdit moře a oceány, prozkoumávat svět pod vodou a vychutnávat si propracované námořní bitvy. Podívejte se, co na pirátský díl říkají tvůrci Upřímných herních trailerů.

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz Tento trailer je kvůli své upřímnosti označen písmenem "U". Od Ubisoftu... Jubisoftu... Čte se to Ubi, nebo Jubi? Nepamatuju si to. Od téhle společnosti přichází hra o záludných asasínech, která pořád nebyla zasazená do období feudálního Japonska. Po velkém propadáku Assassin's Creed 3 se připravte na vykoupení série hrou o Pirátech z Karibiku, kterou v Disney nikdy neudělali.

Vstupte do života Edwarda Kenwaye, muže, který umí zabít ze vzduchu, skákat ze střechy na střechu a neuvěřitelně zacházet se skrytými čepelemi. A to i bez jakéhokoliv asasínského výcviku. Má dar, mentore. Jo, to všechno vysvětluje. Hrajte za hrdinu, který nehledá spravedlnost ani nedychtí po pomstě, ale hledá záminky k tomu, aby se mohl ožrat, namazat, ztřískat a vylejt jak váza.

Grooog! Setkejte se s historickými postavami jako Černovous, Bonny, tenhle týpek a spoustou dalších pirátů, o kterých jste nikdy neslyšeli, ale možná žili. A nebo taky ne, co já vím.

Jako by to někdo někdy ověřoval... Odpočiňte si od intenzivní pirátské akce a procházejte se po prostorách Absterga. Vývojářské společnosti, která má tajný plán na ovládnutí světa, což z ní dělá druhou nejďábelštější herní společnost na světě. Pomozte jim při vývoji nové hry. Ne jejím programováním, ale pátráním v Animu, což je velmi pokročilé zařízení virtuální reality, které by nejspíš koupil a pak pohřbil Facebook.

Ó, žádost o přátelství. Zažijte návrat klasických prvků série Assassin's Creed jako přehnaně účinné kouřové bomby, nezranitelnost, dokud se kryjete, neustálé nošení věhlasného asasínského stejnokroje, a to i když se plížíte na území templářů, a Simulátor očistce 2013. Dále se připravte na nové prvky jako nejvíc cool lodě od vydání Wind Waker, možnost se potápět, námořnické popěvky...

a uspokojení vaší touhy dostat nespočet mořských živočichů na seznam ohrožených druhů. A ku*va! To právě zabili Willyho? Účinkují: hubený Chris Hemsworth, Samuel Arrr Jackson, teplý Zoro, pirát dříve známý jako Prince, kozičky ven, vystupující z Cirque du Hrozně Teplý a Harley z Epické žranice.

Jsem na lodi! Trochu sena určitě ztlumí dopad... Panebože, moje kosti!

Zdar, pařani, díky za zhlédnutí. Sledujte další díly každou sobotu. Napište nám, jakou hru máme udělat příště a taky, co chcete, abych řekl svým epickým hlasem. EA Sports - opravdová hra. Volím si tebe, Pikachu! Mám rád kraťasy. Jsou pohodlné a snadno se oblékají. Já jsem zákon. Doraž ho! Nahoru, nahoru, dolu, dolu, doleva, doprava, doleva, doprava, B, A, B, A, Select, Start.

Ultra combo!

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taky nikdy nepochopím proč Ubisoft trochu nezkombinuje vychytávky ze svých titulů. Do Assassina by se tak hodilo přebíhání z krytu do krytu jako je v Splinter Cell a stejně se asi nikdy nedočkám. Přijde mi trapné když s takovým evropským ninjou buď běháte jak pominutý a nebo si prostě vkráčíte v té róbě kterou už musí dávno všude znát:D Super nová vychytávka trefit se do rohu a skrýt se tam to taky nevynahradí.

212

Odpovědět

A to by ses chtěl pokaždé, když tě zalarmují, převlíkat? To by bylo teda hodně flustrující a nedohrál bych ani jeden díl. Moc to hrotíš... není to žádný simulátor života asasína, ale arkáda.

141

Odpovědět

+R3dizrovna za tou větou byl smajl, jinak mám tu serii rád, tak hned nefňukejte

33

Odpovědět

+R3diNo jo, ale dneska dává smajl každý blbec už jenom za "ahoj". A když někdo neumí psát čárky v souvětí a druhému se to čte jak po dementovi, tak se nemůžeš ničemu divit, když tě někdo nebere nevážně.

33

Odpovědět

+R3di*když tě někdo bere nevážně
(tak by to mohlo být správně...tfuj sypu popel na hlavu)

11

Odpovědět

Ahoj, už nevim kde vám napsat aby se mi odpovědělo... váš tým nereaguje jak na emaily tak na vzkazy ani na komenty vubec na nic.Chci jen rychlou odpověd KDY A JESTLY VUBEC BUDETE OPRAVOVAT VIDEA CRAIGA FERGUSONA????????

516

Odpovědět

A ku*va ! To právě zabili Willyho ? :D

131

Odpovědět

Odpovědět

omlouvám se, je to fake, neklikat !!! :D

212

Odpovědět

V tom úvodu s feudálním japonskem mi mluví z duše. Místo a čas, který se pro assassína nabízí víc než cokoliv jiného a za celou dobu to nejsou schopni udělat.

255

Odpovědět

assassin není ninja, a dle soch assassinu z AC2 by se to spíše hodilo do persie kde byla poprvé použita skrytá čepel

110

Odpovědět

čtyřka me neskutecne bavila, ale porad me nejvic ze vsech dilu uchvatil AC II BH. Ezio ma proste charizma jako nikdo jinej na svete a hlavne benatky a postavy a pribeh byly na urovni (ne ze by AC IV nejak zaostavalo, naopak to byl dobry tah vidat se doslova do historicky nepresne probadanych piratskych dejin). Hlavne teda mise s karnevalem (pokud se mi neplete s AC II) byla naprosto famozni. Ted uz to kvuli trojce nejde, ale vzdycky sem rikal, ze AC je jedina serie, ktere s pribyvajicimi dily kvalita stoupa.

101

Odpovědět

Já jsem hrál bohužel jen BF (vyjma jedničky na mobilu), takže nemůžu docenit kvality a zápory dalších dílů, ale pro mě je to nejlepší díl. A ten karneval nebyl v BF.

02

Odpovědět

souhlas, AC2, Brotherhood i Relevations byly supr, hrací doba taky úplně jinde a pokrok zde byl taky solidní. samozřejmě souboje a vše v nových generacích je trošku jinde, jen mi to přijde všechno daleko méně lidské, jako by ty dialogy a příběh byl od robotů:D...oproti příběhu AC 2 a výbornému pokračování...já si užil i Istanbul

21

Odpovědět

Další z mnoha her, u které by stačilo říct: "I přes všechen hype, stupidní komunitu a gigantický rozpočet(z kterého všechno šlo na reklamní kampaň) je tato hra neskutečnou sračkou bez obtížnosti, která se vůbec neliší od přecházejících podobně debilních dílů této série."

1738

Odpovědět

Já mám nejraději asi AC II: Brotherhood, měl skvělou hudbu a hlavně příjemnou barevnost. A jelikož jsem koňomil(fil) :D tak jsem uvítala i možnost jízdy na koni po celém městě. Ale stejnak bych si Assassin's Creed více představila ve starém Londýně v dobách Jacka Rozparovače, plus má Anglie takové příjemné kouzlo, takže nějaké venkovní destinace s malebnýma vesničkama, a určitě by se tam dalo nacpat i ničení památek Unesco- Aneb, kdo by nechtěl skákat po Stonehenge :D, Nebo lození po bílých útesech nahoru...

63

Odpovědět

Není to AC II: Brotherhood, ale jenom AC Brotherhood. To neení žádné DLC k druhému dílu, je to plnohodnotný díl.

33

Odpovědět

+fallangapáni... no hrůza, bez téhle informace bych nemohla dál žít.... Prostě před tím byla AC II., tak tohle je pro mě AC II. Brotherhood, ať to je či není nějaký JPG, nebo PNG :D

111

Odpovědět

+fallangaJen to chci uvést na pravou míru. Není třeba se rozčilovat.

30

Odpovědět

a jak se to teda čte ubi nebo jubi?:D

131

Odpovědět

To neřeš, každej si to čte tak jak mu to pasuje asi nejvíc, já to čtu Ubisoft.

111

Odpovědět

+ass.ass.inJá to čtu Abstergo Entertainment.

71

Odpovědět

Ještě jsem nehrál jediný díl Assassin's Creed, ale tohle video mě na to akorát nalákalo... Vypadá to na zábavnou oddychovku, na kterou se velmi pěkně kouká - chlastání, zabíjení lidí i velryb, námořnické popěvky... Jo, to si někdy zahraju.

383

Odpovědět

Potvrzuju, přesně to to je. Plus nějaký to plížení. Výborná hra :D

71

Odpovědět

+CardPlížení moc nemusím - nikdy mně nešlo :)

20

Odpovědět

co nechápete na kritice AC3?? vždyť Connor byl úplný retard, furt stejný výraz, mluva i emoce a navíc hrozně natvrdlý...jestli jste se s tímto ztotožnili tak to pak asi chápu:D

278

Odpovědět

jako by to nějakým věčně ožralým pirátem vylepšily :D, pak děvkař ital a ted jako vrchol frantík (nejsjpíše bude šplhat na nejvyšší možnou pozici aby bylo vidět jak mává bílou vlajkou), udělat sympatickou postavu Ubisoft zrovna moc neumí

00

Odpovědět

Osobně považuji AC I, II, Brotherhood a IV za dobré hry. Mají své chyby, kdy AI nepřátel je na úrovni některých zdejších diskutérů. Ale mě osobně bavili. Obzvlášť ukázka některých skutečně reálných událostí či zakomponování historických postav. Bohužel se dostavil u nich stereotyp a počáteční nadšení oprchá. AC III a ostatní díly jsou hodně slabé a AC III obzvlášť. Celý ten díl je jedno velké WTF. Od optimalizace až po katastrofální a nudný klišovitý příběh s indiánkem, co by ho sundal každý druhý lepší červenokabátník. AC IV mě zase po dlouhé době bavila a kupodivu nebylo pirátské téma takové hloupé klišé jako v předchozím díle. Člověk se musí umět odreagovat a pokud ho to baví, tak je to jeho věc. A druhá věc je ta, brát tyto upřímné trailery s humorem a nadhledem. Protože vypichují přesně to, co je na hrách špatně a humornou cestou to pak podávají divákovi. Nemyslím si, že by série AC byla špatná. Rozhodně ne. Problém je kolísavá kvalita jednotlivých dílů, otřesná optimalizace některých dílů a v neposlední řadě problém jménem uPlay a přístup Ubisoftu.

Ale poslední ukázky z nového AC z Francouzské revoluce vypadaly zajímavě a konečně někoho napadlo místo NPC přátel nahradit přáteli skutečnými.

112

Odpovědět

Ještě přidej Revelations. Když se řekne AC 2, tak tam beru celou tu trilogii 2, Brotherhood a Revelation

20

Odpovědět

+BizzyTen už šel mimo mě se přiznám. AC III mám doma taky jenom proto, že jsem to dostal zadarmo.

21

Odpovědět

+BizzyBrotherhood se dobře hrálo, Revelations zase krásně vypadá, ale mám pocit, že stačilo místo těchhle dvou udělat jednu pořádnou.

A nezmínil jsi Liberation HD, jakýsi "brotherhood" k trojce. Má pár moc zajímavých nápadů (převleky, obchodní systém) ale zabíjí to nudný příběh a nepříliš povedené ovládání převzaté z trojky.

11

Odpovědět

Nevím co na tom máte Assassin's Creed ten první byl suprovej ty další už dva co jsem ještě zkoušel mě rozhodně neoslovili. Hlavně trojka byl odp**

218

Odpovědět

tak se přiznejte, kdo se byl podívat na facebook po tom zvuku "nové zprávy" ve videu?

2420

Odpovědět

Já si taky myslel, že mi za celej den konečně někdo napsal a ono bohužel... :D

253

Odpovědět

Mohli lepšie poukazať na to že po tom ako sme sa stretli so Saladinom, Richardom Levím srdcom, Leonardom da Vincim a rodom Brogiovcov. Georgom Washingtonom a Charlsom Leeom máme možnosť sa konečne stretnúť s čiernou bradou a inými postavami ktoré tak výrazne zmenili chod dejín sveta ktorý poznáme. Tým že prepadávali obchodné lode, chlastali a jebali k***y za nakradnuté peniaze :D

281

Odpovědět

Počkej, to poslední mi tam nějak ušlo! Žeby v DLC?

41
Další