Star Wars: Vzestup SkywalkeraFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:9 742
Finální trailer na Epizodu IX je tady. Co na něj říkáte? Těšíte se na prosinec, nebo jste skeptičtí, jak tato nová trilogie skončí?

Přepis titulků

Je to instinkt. Pocit. Síla nás svedla dohromady. Nejsme sami. Dobří lidé budou bojovat, když je povedeme. Lidé mi říkají, že mě znají. Nikdo mě nezná. Ale já ano.

Dlouho jsem čekal. A teď... To, že přicházíte společně... bude vaší zhoubou. Co to... děláš, 3PO? Naposledy se dívám, pane. Na své přátele. O VÁNOCÍCH Postavit se strachu, to je úděl Jedie.

Tvůj úděl. SÁGA SKONČÍ PŘÍBĚH BUDE ŽÍT VĚČNĚ Síla tě bude provázet. Navždy. STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA OD 19.

PROSINCE V KINECH Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hm...........

11

Odpovědět

Před pár týdny jsem někde četl docela šílenou příběhovou teorii (potenciální SPOILER ALERT!), podle které se na úplném konci má těhotná Rey vrátit v čase, snad s pomocí nějakého přístroje z vraku staré Death Star a stane se z ní Anakinova matka. Snažím se nebýt k nové trilogii přehnaně kritický, ale jestli vážně zakončí ságu takovou trapárnou, nejspíš v kině rozkopnu promítačku :D

105

Odpovědět

Také jsem to četl. A byť se to zdá úplně šílené, jedna moje malá část se po tom, co provedli s Lukem, skutečně bojí, že Disney je schopen něco takového vytvořit :-D Každopádně jsem si nemohl po epizodě VIII nevzpomenout na tuto epizodu ERB...

Jim Henson vs Stan Lee. Epic Rap Battles of History

12

Odpovědět

Konšpiračný hoax hodný kopanca rovno medzi nohy tomu, kto také dačo vypustil z papule ako prvý.

65

Odpovědět

+Marek II.Fanouškovské teorie označovat za hoaxy a konspirace? No nevím :) Ale také mi to připadá jako tisíckrát vyždímané pitomé klišé, bohužel se pro něj najdou docela zajímavé argumenty. Jednak Abrams sám prohlásil, že film sjednotí všechny trilogie, dále se ví o jeho zálibě v tématu cestování časem (Lost, Spock v prvním Star Treku), vracející se Palpatine, samotný název filmu... Uvidíme, pro všechny případy si do premiéry tu plínku nechám :D

52

Odpovědět

Aneb kdyz nemas napad na dobry pribeh, hod tam cestovani casem. :D

21

Odpovědět

I hate C-3PO

414

Odpovědět

Trilogie už dávno skončila filmem Return of the Jedi.
Tyhle fanmade rádoby filmy nemusí nikdo brát vážně.

1315

Odpovědět

? Další SW? Kolik jich je? Pro člověka co to nesleduje, to vypadá, že jich bylo už tak 10 za poslední 3 roky...

316

Odpovědět

pre človeka ktorý to nesleduje nieje hlavný problém počet filmov ale ich chronológia :D

203

Odpovědět

Pro člověka který to nesleduje není tento film určen!

82

Odpovědět

I have a bad feeling about this...

305

Odpovědět

Po Epizodě VIII se jakýchkoliv nových Star Wars spíš bojím, než že bych se těšil :-D Samozřejmě nikomu neberu, že se mu film líbil, efekty třeba byly úplně super a bylo to akční. Ale pro mě jako fanouška byl film velkým zklamáním, protože od SW očekávám něco víc. Kdybych si chtěl užít akční film s dobrými efekty, podívám se na Rychle a zběsile nebo Johna Wicka :-) Na nových SW mě především zklamalo, jakým způsobem E-VIII skrze Lukea zneuctila předchozí filmy a odkaz Skywalkerů. A pak způsob "vyprávění" príběhu, lze-li to tak nazvat. Jakoby potřeba šokovat a být korektní úplně zastínila obsah.

256

Odpovědět

Tak to holt dopadá, když nechají volnou ruku diletantovi, který nejenom že nemá žádné zkušenosti s AAA filmy, ale chce navíc zavedenou značku "pojmout jinak". Devítky se nebojím, když má scénář i režii zpátky Abrams.

611

Odpovědět

Jooooo, další trailer, kde musí ukázat skoro celý děj.

105

Odpovědět

Scéna Rey a Kylo je celkem dost velký spoiler. :D

154

Odpovědět

Ja se radim do skupiny lidi kteri maji starch protoze si nejsem jistej jak to cele uzavrou. No budu si muset pockat na prosinec.

175