FreddieW: Epické efekty

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:689
Počet zobrazení:7 685
Epická žranice se u nás sice už nebude vysílat pravidelně, ale nevěšte hlavu. Jako malou útěchu tu pro vás mám video, ve kterém spolupracují Freddie Wong a Harley Morenstein z Epické žranice. Ukážou vám, jak z obyčejného, nudného záběru vytvořit epickou scénku. A dokonce se obejdou i bez slaniny! Pohled za kulisy dnešního videa se pak ponese v trochu nezvyklém duchu. Dozvíte se sice něco málo o technické stránce věci, ale video je spíše věnováno historkám Freddieho kolegů o starých počítačových hrách a třeba o tom, jak poprvé zdolávali překážky typu kopírování/vložení textu ve Wordu. Každý nějak začínal... Pohled za kulisy:

Přepis titulků

Epická žranice a Freddie Wong. Vy*ereme se na spoluprá... Počkej chvilku. - Dobrý. - Epická žranice a Freddie Wong. Vy*ereme se na spolupráci. Chtěli byste vědět o střihových programech? Epické efekty (vyrážíme do ulic) Tenhle záběr je nudnej!

Moc statickej. Trochu roztřeseme kameru. Jako byste tam byli. Víc s tím třes. Ještě víc. To už je moc. Tohle není Agent bez minulosti. Nejsi Matt Damon. - Širokoúhle. 2,35:1. - Jako by to byl film! Nebylo by to video od Freddieho Wonga, kdyby v něm nebyly zbraně. Není to tak, kritiku?

Zbraně. Víc zbraní. Víc zbraní! Déšť zbraní. Je to zbraňová bouře. Jsme ve městě, ale třeba někde v Alpách. Přihoďte nějaký planety. Víc planet. Víc planet. Pluto není planeta, pryč s ním! Trochu tuhle čubku přibarvíme.

Rozdrtíme černou. To není rasistické. Je to grafický termín. Zkusíme to trochu rozveselit. To je moc. Uberte trochu. Lesbická líbačka na nebi! Víc zbraní! Zaplníme ulici sporťákama! Víc aut!

Auto na autě! Co to slyším? Zní to jako vrtulník. "Utíkej k vrtulníku!" Ne. Utíkej k vrtulníkům! Tohle jsou efekty, můžeme jich mít, kolik chceme. - To si piš! - Jo! Příště bude Freddie mít bar micva. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz NEZAPOMEŇTE SE PODÍVAT NA POHLED ZA KULISY

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

@ironicwomen: crittle - Crystal Methamphetamine

180

Odpovědět

Můžu mít dotaz, co je to crittle?

180

Odpovědět


Odpovědět

go to the chopper, no, go to the chopperS :D:D:D

180

Odpovědět

Ja chci Epickou zranici :D Harley je proste hustej :D "Next time..."

180

Odpovědět

epicmealtime :))

180

Odpovědět

EPIC MEALTIME PROS9M ZPET !!!

182

Odpovědět

Epická žranice je lepší. Škoda, že je tu málo fanoušků... :-(

183

Odpovědět

Epická žranice mi chybí :(

183

Odpovědět

mě dostává to jeho tričko: "BACON"

180

Odpovědět

Vratte epic meal !!!!!!! Harley je neskutenej

180

Odpovědět

DreamChaser: Tyhle řeči mě dojímaj. Všichni si to představujete jako něco neskutečnýho, ale většina filmu se dělá na programech do Adobe, střihá se na Final Cutu (Macy), nebo Ediusu, (Sony odpadá). Kouzlo je v tom, to umět natočit pro další zpracování.
Tady je třeba tutoriál, na ten Váš opěvovanej freeze time
http://www.videocopilot.net/tutorials/advanced_time_freeze/
Pro amaterskou tvorbu paráda, pro film dnešní doby, strašně nereálný

180

Odpovědět

No jo, ale než se taková sranda vyrenderuje, stihne člověk počít a porodit dítě :D

180

Odpovědět

kolouch: Jenže filmové animace dělají desítky lidí na patentovaných, neprodejných a vymakaných programech, většinou udělaných na zakázku pro studio. Myslíš, že oni by to nezvládli?

180

Odpovědět

Vážně mě baví číst komenty, kde píšete, že by mohli v klidu dělat filmy :D Do toho maj hodně daleko ... to že umí v 3DS Maxu, ještě neznamená, že tam udělá přesně to, co si řeknete a reálně, a o tom to nejvíc je :)

180

Další