FreddieW: Jednorožec

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:330
Počet zobrazení:6 590
Minulý týden se někteří z vás vyjádřili, že ty Freddieho přestřelky jsou už trochu ohrané, tak jsem pro vás dnes přeložil pro změnu něco úplně jiného. Zajímalo vás někdy, co se stane, když na pochybných internetových stránkách kliknete na blikající banner oznamující, že jste něco vyhráli? Freddie takhle kliknul a za chvilku mu před dveřmi stála velká bedna s velice překvapivým obsahem. Jako vždy se nezapomeňte podívat i na doprovodný pohled za kulisy, kde se dozvíte něco málo o ničení notebooků, nahrávání dialogů v hlučném prostředí a 3D modelování. Pohled za kulisy:

Přepis titulků

Gratulujeme, vyhrál jste! Vyhrál jste! Vyhrál jste! Gratulujeme, vyhrál jste! KLIKNĚTE ZDE Jé, ahoj, kamaráde! Ty jsi ale roztomilej koníček. Jak se jmenuješ? Všechno v pořádku?

Blíží se sem auto. Měli bysme radši uhnout. Ne! Bacha, člověče! Tak jo. To nic. Jen klid. V pohodě? Tak jo, to je dobře. Ne! Co to děláš? Přestaň s tím! Ale no tak! Ne!

Zlobivej jednorožec! To se nedělá. Správně. Zmiz odsud. Už se nevracej, blbej jednorožče. Stejně tě nechci. Vyhrál jste! Vyhrál jste! Gratulujeme, vyhrál jste! Gratulujeme! Gratulujeme! Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je Mr. Toots z Red Faction :D

http://www.youtube.com/watch?v=Ss74ojwU2YQ

180

Odpovědět

Žjůů to byl roztomilej koníček :D takovýho malýho nevinnýho vraha bych někdy potřebovala :D

180

Odpovědět

Kolouch: Vem si to takhle, když si koupíš brambory, proč tam není jméno traktoristy co zoral pole?

191

Odpovědět

Kolouch:Neřekl bych že se tím chlubí, ale když si půjčíš od někoho model tak mu jako poděkování můžeš udělat reklamu ne? Taky bych se nechtěl chlubit cizím peřím a upozornil odkud sem co sehnal pokud by to nebyl můj výtvor

180

Odpovědět

Používání cizích modelů a textur je naprosto běžné, nevím co vám vadí. A pokud jsou dány zdarma k dispozici na netu, už vůbec není co řešit. Takže pokud si ve firmě neprogramujete vlastní software, nemáte co pindat.

181

Odpovědět

Sakra, ten jednorozec vypada jak My Little Pony (nebo jak se tem kktinam nadava) s rohem... By me fakt zajimalo, v jaky hre bude

181

Odpovědět

To je magor.

181

Odpovědět

JaaJ, kolouch: Podle mně jsou jeho videa všechny hodně dobrý, už jenom proto, že má malej tým a malej rozpočet. To, že si stáhne 3D modely není žádná potupa, protože chytří lidé ví, že by si to dokázal udělat sám a hezčí, ale prostě není čas. Navíc toho jednorožce si prostě půjčil, protože se jim líbila ta hra.

180

Odpovědět

zloděj zase ne ... když jsou free, tak je neukrad, ale prostě už to, že se tím ještě chlubí, že používá free modely, mi přijde zvláštní

180

Odpovědět

Opravdu vtipné, jen mě překvapilo, že lépe nevyladili barevnost stínů 1rožce.

180

Odpovědět

FreddieW = zloděj 3D modelů

183

Odpovědět

To je jako vaření ... buď si ty ingredience sám vypěstuješ a "vyrobíš" nebo si je prostě koupíš. Kvalita je na vážkách, ale Gordon nevaří s masem z plechovky :)

180

Odpovědět

kolouch: Tak ono dělat kvalitní 3D animace je dost časově náročný, kdyby si to všechno dělal sám, tak tu máme jedno video za půl roku a ne každý týden :)

180

Odpovědět

JOE doufal jsem ze se tu najde clovek co si toho tak vsimne

180

Odpovědět

Super díl :D

181

Další