FreddieW: Květinová válka

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:440
Počet zobrazení:5 248
Máme tu pro vás novou pravidelnou rubriku. Každý týden vám přineseme jedno z mnoha skvělých videí Freddieho Wonga, který na svůj YouTube kanál pravidelně přidává krátká videa, ve kterých využívá zajímavých a originálních vizuálních efektů. Určitě jste už řadu z nich viděli, jelikož každé jeho nové video je unikát, který se šíří internetem rychlostí blesku. U nás na webu jste zatím mohli vidět Modern Warfare: Frozen Crossing, na kterém se Freddie podílel spolu s Corridor Digital. Jeho videa jsou tak populární, že zaujala i různé hollywoodské celebrity, které se v některých objevily (např. Andy Whitfield nebo Kevin Pollak). Většinou se sice jedná o krátké akční scénky, ve kterých se moc nemluví, takže by normálně nemělo moc smysl je překládat, ale právě proto pro vás také pokaždé přeložíme i pohled za kulisy, ve kterém vám Freddie ve zkratce vysvětlí, jak dosáhl vizuálních efektů v daném videu a přihodí pár rad začínajícím filmařům. Dnešní video se jmenuje Květinová válka a Freddie v něm přišel s originálním nápadem. Místo klasických plamenů, které šlehají z hlavní, použil různé květiny a místo stříkající krve použil poletující okvětní lístky. Výsledek vypadá parádně a v přiloženém filmu o filmu vám vysvětlí, jak se mu to povedlo, takže se určitě podívejte. Mimochodem, scénka s duhou je samozřejmě narážkou na video Dvojitá duha. P.S. Videa nebudu přidávat v nějakém konkrétním pořadí. Pohled za kulisy:

Přepis titulků

KVĚTINOVÁ VÁLKA - Rico si přijel pro svůj matroš! - Potřebujeme zbraně! Jsou v troubě! Došly mi náboje! To bylo hustý! Obklíčili nás! Hukot... Jsi v pohodě?

Jo. Pšt. Počkej. - Mám prázdno. - Já taky. Paráda. Běž beze mě... Ach jo. Dvojitá duha přes celou oblohu! Co to zname...? PODÍVEJTE SE I NA POHLED ZA KULISY!

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělé, akorát mě zaráží, že si ten člověk tolik vyhraje s efektama, ale nezjistí si, že u dvojité duhy je světlejší ta vnější a navíc v opačném barevném uspořádání

184

Odpovědět

A teď nejdůležitější otázka..: Kdo je ta slečna? :D

191

Odpovědět

Video super ale zrzka ještě lepší ;D

181

Odpovědět

Všechny videa od freddieho wonga jsou výborný :)

181

Odpovědět

double rainbow :-D:-D

180

Odpovědět

mapoparek: english motherfucker, do you speak it?

180

Odpovědět

Myslím že má lepší, ale mě víc zajímá právě to making of. Co třeba příště Future FP Shooter, myslím to video Call of Duty v reálu? Nebo má taky dobrý ten Chrono-Trigger, tam dobře vysvětluje ten muzzle flash.

180

Odpovědět

=|DEGEN|=: Normalne treba pres net?

180

Odpovědět

Kdyby ti dva znali zásobníky, možná by měli o něco jednodušší život. Nebo alespoň delší...

180

Odpovědět

Neskutočnééé, ja som tiež taký malý filmár ;)
DEGEN: Ja som si kúpil Pinnacle studio nejakú zvláštnu verziu a dostal som k tomu zelené plátno zdarma. Ale to môže vyť aj hocijaká zelená, či modrá plachta, čo kúpiš na posteľ :D

180

Odpovědět

LEGNDARY :D jeho videa miluju.. taky točim a učim se v After Effects...

neznáte nějakej způsob jak sehnat modrou či zelenou plachtu / plátno? :D

183

Odpovědět

zdá se mi to nebo ten co ho na konci sundá je chase z house?

180

Odpovědět

:-DDDDDD no twe...
Ale bejt to takhle v v moderních hrách tak to nikdo nehraje.... :-DD
Pááč nepochopí že má postavu vojáka na drogách :-DDD

180

Odpovědět

Super, ten je geniální:)) Taky sem se už setkal s mnoha jeho videi a moc díky za překlad:-)

180

Odpovědět

mapomarek : fail nauc se anglicky :D

180

Další