FreddieW: Portal Gun, Rocket Jump, Sám doma

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:7 256
Minulý týden jsme si ukázali video od Corridor Digital, dnes se opět vracíme ke starému dobrému Freddiemu. Opět to však pojmu trochu jinak. Vybral jsem pro vás celkem tři krátká videa. Ke dvěma vůbec neexistují doplňující pohledy za kulisy a k tomu třetímu sice ano, ale přišlo mi dost o ničem, tak jsem ho nepřekládal. Videa se jmenují Portal Gun, Rocket Jump a Sám doma. Jedno po druhém vám představím. Portal Gun: Toto je jedno z prvních Freddieho významnějších videí, které před rokem a půl nastartovalo Freddieho "kariéru". Je už rok a půl staré a jak už název napovídá, pojednává o tom, jak v praxi funguje zbraň z populární hry Portal. Ve videu kromě Freddieho a Brandona uvidíte i Sama a Nika z Corridor Digital. Pozornější z vás si všimnou scény z jejich krátkého filmu Modern Warfare: Frozen Crossing na monitoru. Rocket Jump: Toto video si bere na paškál zajímavý střílečkový fenomén, který můžete znát třeba z hry Quake 3. Hráč při něm využívá raketometu k tomu, aby zvětšil svůj doskok. A to tak, že pod sebe střelí raketu, jejíž výbuch ho následně popožene. Sám doma: Vánoční fimovou klasiku Sám doma určitě nemusím nikomu představovat. Právě z ní si Freddie vypůjčil nápad na systém pastí, který má znepříjemnit život dvěma zlodějům. Za zmínku stojí hlavně výborný pád ze schodů, za kterým stojí kaskadéři z Action Factory.

Přepis titulků

Chlapi, konečně dorazil ten Portal Gun, co jsem si objednal. - No jo. - To máš dobrý. Vypadá to jak stříkací pistole, trapáku. Ty víš kulový. Mrkejte na tohle. To je hustý! Kluci? Kluci? Slyšíte?

Same, Niko, Brandone. Kdokoli. Ani se nepodíváte? Kašlu na vás. Padám odsud. Pomoc! Kluci, pomozte mi! Hodláš s tím něco dělat? Ne.

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A proč do toho portálu skočil? :D

180

Odpovědět

Nuda: To si sa potreboval vyspovedat do éteru? :)

183

Odpovědět

Celkem to kazilo to, že FreddieW nic neříkal.Mohl se aspoň smát, když to všechno ochcával. To jeho mlčení mi tam moc nesedělo.

Pro blbečky – Ale jinak naprosto super díl.

181

Odpovědět

Radiav: ja sem to nikdy nevidel ale pribeh zhruba znam :D jmeno ne

180

Odpovědět

V tom třetím vypadá jak kretén, no... zajímalo by mě čím se živí, asi má dost bohatý rodiče (Freddie Krueger), jinak by tímto "nemrhal" čas.

Nejhůř vzpomínám na první video, co jsem od něj viděl... to Call of Duty naživo, nechápu, jak někdo může napsat, že by to chtěl hrát. Je to odporný.

Ještě k tomu to říkají většinou ti, co vyslovují název CALL OF DUTY jako "kál of duty" (ano, zabedněnče, je to špatně a prokazuje to vysokou míru retardovanosti u tebe samého) - NEJVĚTŠÍ idi*ti.

1839

Odpovědět

"talentovaný herec". Nejlepší, jak mu kouká hlava a ten "kulometčík" ho jakoby nevidí. STOP... more thinking less drinking before capturing rendering.

188

Odpovědět

NUDA! a neberu kecy, že to nezvládnu, zvládnu mnoho jiných věcí, které tento "Fredík" nezvládne. STOP, nezaplavujte tímto už videacesky.

1821

Odpovědět

První dvě videa jsou dobrý, ale to třetí je naprostá blbost!

187

Odpovědět

já to nijak na realitě nesnažim zakládat, jen sem si toho všiml tak mi nedalo to poznamenat ... jinak vidíš tvl, to už mi nedošlo dobrý :D

182

Odpovědět

nikdo: pokud chceš zakládat na realitě, tak mi vysvětli jak by v "rocket jumpu" mohl vystřelit dvě rakety za sebou aniž by ten raketomet nabil? :D :D

180

Odpovědět

honza: Ten se podle mě zabil pádem ze schodů.

200

Odpovědět

tak to byl skvělý výběr, jen mě mrzí, že nevím co je stím druhým zlodějem

180

Odpovědět

JoeY: potom mi nějak uniká, proč vlastně na ně koukáš a ještě k nim píšeš komentáře?

jinak pěkné, freddie je fakt borec ... btw ... taky jste si všimli u toho rocket jumpu v 1:06 minutě, jak mu svítí do bazuky ze zadu světlo (v důsledku že je to replika bez rakety) čili by neměl čím střílet? :D

181

Odpovědět

Jako recese pěkné. Ze slabších FW videí, ale pořád nadstandart. Škoda, že ten raketomet na provázku nepoužil i ve scénce Sám doma :-)

Ale to už by bylo asi trochu morbidní.

6/10

180

Odpovědět

KasseO:Kdyz je to o rocket jumpu, kdyby ho to tam roztrhalo na kusy tak by to bylo o nicem, ja jen rikam ze kdyz se do toho uz pusti tak to moh udelat kvalitnejs.

poslitomne:ja mluvim jen o jednom videu, nechapu proc pletes Portal gun do Rocket jump?

No to je jedno...GOGO downraters!

186

Další