FreddieW: Miny

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:5 319
Minule nám Freddie a Harley z Epické žranice poradili, jak z nudného záběru vytvořit záběr epický, dnes se vrátíme k čistokrevné akci, která je pro Freddieho typická. Přizval si na pomoc tým kaskadérů a spolu s ním natočil velice pěkné video plné výbuchů, poletujících lidí a střelby. Ve videu samotném se nemluví, ale určitě se mrkněte na pohled za kulisy, ve kterém se dozvíte víc o práci kaskadérů a jejich výbavě, kterou si vozí s sebou. Pohled za kulisy:

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

DUsko: tobe asi nedoslo ze to je VIDEO udelane UMELE je to pekne video a pekne udelane tak se nemel s tim jak letaju spis ty si nikdy nevidel rachnut minu

181

Odpovědět

no moj ty boh , to fakt vydal ? postavy lietaju uplne blbo , snad este nevydel rachnut minu . no na toto len za 1

187

Odpovědět

Moc hraje Call of Duty.

180

Odpovědět

přeložte tohle nejlepší je ten konec

http://www.youtube.com/watch?v=_DypnQQDAaU&feature=related

180

Odpovědět

hoši moc to řešíte :D Freddie udělal tohle video jako parodii na známou PS hru Metal gear solid a chtěl to nechat ve stejném duchu, proto ty zdi a dveře nejsou zničené po výbuchu. Na to má jiné video - Mr. Toots, kde si pohrál s destrukcí zdi a budovy.

180

Odpovědět

BugHer0 : děkuju za zastaní a pochopení :) nečekal jsem to . A taky bych jako Velkynovo uvítal i hodnocení komentářů :) stačí like a dislike. (pak bych mohl dokázat, že někteří se mnou souhlasí :D )

Velkynovo : No jde o to , že by tohle mělo být součástí jeho práce , protože když se podíváš tak ty výbuchy jsou dost destruktivní a opravdu je to bijící do očí. Jako kamera všechno dobrý, ale tohle tě prostě musí udeřit. Nejsem žádný expert na Claymore a granaty , ale určitě za sebou nechávájí docela bordel a když se ty dveře zavřeli tak jsem se mohl potrhat smíchy nad takovým tupým koncem. :D

180

Odpovědět

Mám rád videa od freddiho - jednoduše nám ukázal jak se efekty dělají ...To Jaaj: uřčitě to není autentické - myslím ale že kdyby freddie chtěl tak si s tím vyhraje ... proč by to ale v tomhle případě dělal když nám chce ukázat pohled za kulisy , jednoduché přidání efektu + techniky kaskadérů.
To Vorxius : souhlas s Bughero - tyto komenty jsou dětinské - uvítal bych proto hodnocení komentářů jako je to napřiklad na youtube.com....díky

180

Odpovědět

Vorxius: Výjimečně se musím JaaJe zastat. :-) Sice s jeho názorem na Freddieho nesouhlasím a myslím, že je Freddie hodně dobrej, ale nesnáším argumentování typu: "když se ti to nelíbí, tak si zkus sám něco natočit a pak se nám pochlub, nic jsi nedokázal". Videa se natáčí a diváci je hodnotí. Je to jako u filmů, kde filmoví kritici často píšou recenze, aniž by v životě něco natočili. Máme tu demokracii, takže nevím, proč vždycky takhle reagujete na někoho, komu se nelíbí to, co vám ano. Prostě má svůj názor a ten může mít, i kdyby v životě nic nedokázal a bydlel pod mostem.

180

Odpovědět

JaaJ: tak jo vadí ti to? vem kameru a jdi udělat vlastní video takovýhle kvality nebo teda když jseš tak chytrej ÚPLNĚ DOKONALÝ! čekáme natvé zpracování... hf...

180

Odpovědět

nemá cenu agitovat proti takovýmto trollům jako jsou někteří nejmenovaní blbci

180

Odpovědět

Náhodou, v tomhle má JaaJ dost pravdu. Říkal jsem si, že mi tam něco nehraje a až po JaaJově komentáři jsem si uvědomil, co to bylo.

180

Odpovědět

Áaa cekal sem kdy mistni troll JaaJ dorazi.

Proc by mel myslet na vsechno? Od toho sou lidi jako ty. :)

180

Odpovědět

Všechny jeho videa jsou jen tupé střílení a pokus o co nejvetší "realičnost" , ale v momentě , kdy nechá vybouchnout granát a okolí zůstane stejné tzv. dveře , zdi nemají žádný defekt, tak mi to přijde jako hodně nedomyšlené a velmi slabé. Stejně tak průstřeli v okolí by měli být vidět. Tohle jsou detaily , který mi tu chybí a najdou se další. Pokud je to takový machr a věnuje tomu tolik času, tak by mohl myslet na všechno.

180

Odpovědět

Jasně, kamera a výprava celkem fajn. Ale ty efekty a obsah jsou celkem o ničem :)

180

Odpovědět

kamera je vzdy dobra... ale zmenil by som scenaristu xD

180

Další