FreddieW: Na jeden záběr s Elizou Dushku

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:440
Počet zobrazení:8 385
Po úletu s kouzelným jednorožcem z minulého týdne se dnes opět vracíme ke starým dobrým přestřelkám. Na jeden záběr (One Shot) je Freddieho nejnovější kousek, ve kterém se dokonce objevili profesionální herci - především krásná Eliza Dushku ze seriálů Dollhouse a Buffy. Díky tomu si Freddie mohl dovolit ve filmu mít i nějaké ty dialogy :D. Kromě toho se také filmeček může pyšnit fajnovou akční scénou, která byla natočená na jeden záběr bez střihu. Myslím, že se celkově jedná o Freddieho zatím nejcelistvější a "nejfilmovější" počin. Co myslíte vy? Samozřejmě se nezapomeňte mrknout i na přiložený pohled za kulisy, ve kterém se dozvíte plno zajímavostí z natáčení a budoucí filmaři dostanou pár rad. Pohled za kulisy:

Přepis titulků

Vsadím se, že ji držej v posledním skladu po levé straně. Taky si myslím. Půjdu pro ni, ty zatím hlídej auto. Freddie, já jsem si říkal, že... bych to zkusil já. - To jako sám? - Jo, jsem připravenej. Tak dobře. Pod jednou podmínkou. Tohle si vezmu a ty...

začneš s tímhle. - V pohodě? - Jo. To mi vyhovuje. Jdi na to, tygře. Za chvíli jsem zpátky. Ahoj, jak se vede? Asi jsem se ztratil, nemůžu najít centrum. Jmenuju se Jayson. Ale no tak. Kde je Freddie?

Nemáš zač. Tu pistoli jsi měla celou dobu? - Nováček, co? - Jo. Venku je úplná spoušť. Věděl jsem o nich. - Jasně. - Ale no tak. - Nazdar, DK! - Fwongy! Tak jak si vedl?

Moc dobře ne. Vždyť jsem sundal deset chlápků. Devět a půl. - Bereš mi zbraň? - Jo. Snaha se cení. Máš se co učit. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz NEZAPOMEŇTE SE PODÍVAT NA POHLED ZA KULISY

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všichni mu nabíhají do rány jak dementi a za to si vysloužil 9,14?

198

Odpovědět

Je to fajn, ale už by mohl konečně zase natočit něco delšího.. 10-20 minutovej akční film by určitě zvládl.

180

Odpovědět

nějak mi to už přijde trapný

195

Odpovědět

Merty- Tak to jsem asi přesně nepochopil jak to myslel, ale je fakt, že třeba zrovna ta EX co má v ruce, tak má pod objektivem tlačítko na vyvážení bílé, čili si namíříte na bílý objekt a ono to vybere teplotu barev za vás :)

Každopádně pro začátečníky je aspoň dobrý poznamenat, že něco takovýho vůbec je a že to sluníčko a žárovka není počasí :))

180

Odpovědět

1:04-zbraň mu vistrelila ešte ked si mieril na nohu nie na nepriateľa :D
ale aj tak najviac milujem ked povedia "oh come ooon" :D

190

Odpovědět

Moc hraje Call of Duty a sleduje americké filmy.

201

Odpovědět

Podle mě super, more episodes!! Stejně jsou to frajeři dát to takhle pěkně dokupy, no a Eliza je jedna z mých oblíbených hereček -> 10/10 :)

181

Odpovědět

@kolouch: WB má skutečně většina foťáků a kamer, ALE on mluvil o funkci kde si přístroj naměří co je bílá barva. Pro ty masové (levné) přístroje se využívá tebou zmíněných profilů. Samozřejně k tomu není zapotřebí kamera za 150.000 ale tipnul bych si, že za 20.000 to bude umět taky.

PS: Vsadil bych se že bude na světě hodně lidí, kteří o vyvážení bílé slyšeli prvně a natáčí kamerou s přednastaveným automatickým režimem. :-)

180

Odpovědět

Echo!!!

180

Odpovědět

2:13 neni střih?

180

Odpovědět

@Werki dobrej postreh :)

180

Odpovědět

0:44 @ Behind the scenes Freddiew mluví něco o prostřelených oknech a to vůbec v překladu není!!!

180

Odpovědět

Všimli jste si když vejde do té místnosti kde je Eliza, tak za tím oknem co má po pravé straně je chlápek v proužkovaným tričku a něco tam kutí :D Jinak fajn videjko :)

180

Odpovědět

Mě se líbí video od freddieho nevím jestli už tu je ale na jeho kanálu měl video ve kterym měl jako "Portalovou zbraň" ze hry portal :-) To se my fakt líbilo :D

Tohle nic moc jenom střílení to je nuda...Ale dám mu 10/10 protože chci další videa.

180

Odpovědět

Jen je mi divný, že to natáčí kamerou EX za 150 000 a nedokáže si sehnat steadycam na to běhání ... mohlo to bejt uhlazenější a hezčí, toť můj názor
Ale tohle video se mi líbilo nejvíc, aspoň má nějakej děj

Jinak k tomu týpkovi jak tam povídá o WB (vyvážení bílé) tak to má i ta levná kamera, i foťák jen je to většinou značený jako sluníčko/žárovka/zářivka/... :)

180

Další