FreddieW: William Tell a S kytarou na autě

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:266
Počet zobrazení:6 483
Stejně jako minule tu pro vás dnes mám více než jedno video. Dal jsem dohromady dvě kratší videa a krátké pohledy za jejich kulisy. Jedná se o jedny z nejstarších Freddieho výtvorů, které na svůj YouTube účet dal. První video se jmenuje S kytarou na autě a uvidíte v něm prostý vizuální efekt, který vytvoří vtipné malé video, ve kterém Freddie hraje na kytaru na střeše jedoucího auta. Druhým videem je pak William Tell, kde si Freddie nechá z hlavy sestřelit meloun profesionálním odstřelovačem. Nebo ne? S kytarou na autě: S kytarou na autě (pohled za kulisy): William Tell William Tell (pohled za kulisy):

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celkem to kazilo to, že William nic neříkal.Mohl se aspoň smát, když to všechno ochcával. To jeho mlčení mi tam moc nesedělo.

Pro blbečky – Ale jinak naprosto super díl.

180

Odpovědět

Tomas:
"Že odůvodnění nemám? "
– Ne nemáš.

"Počítám, že ty zbraně znáš opravdu jen z počítačových her a na tom stavíš své znalosti."
– A odkud jinud bych je asi měl znát? :D Samozřejmě, že je znam z internetu, z filmů a z her.

"za vše mluví tvůj výrok, že se nebojíš člověka se zbraní v ruce, ale bojíš se někoho, kdo jen uvažuje a napíše svůj názor."
– Přesně tak, víc se bojim jistýho druhu uvažování, protože má mnohem větší moc působit zlo, než zbraň v rukou nesprávnýho člověka.

"Srovnávat to s mačetou může pouze čtyřnohé zvíře s rohama – jednak si ji téměř každý může vyrobit"
– Jo, stejně jako třeba bombu, stejně jako pervitin, stejně jako cokoli jinýho.

"jednak je to unikátní nástroj, který nelze nahradit"
– 50 cal. je taky unikátní nástroj, kterej nelze nahradit.

"zkrátka srovnávat palnou zbraň s větším nožem je ubohé."
– Co je na srovnání palný zbraně a nože ubohýho? Je to naprosto zřejmá analogie. Je to tak zřejmý, že to víc snad už ani nejde.

A to je asi všechno. Už ti asi neodpovim, protože si na to tady nevzpomenu, tak si klidně můžeš ulevit a pořádně se do mě opřít. Endžoj.

185

Odpovědět

Mejla: pěknej filozofickej výlev, akorát si myslím, že úplně zbytečnej. Že odůvodnění nemám? Počítám, že ty zbraně znáš opravdu jen z počítačových her a na tom stavíš své znalosti.
Pokud jsi takový znalec, že tu chceš poučovat ostatní, pak mi řekni k čemu takový náboj je. Zbraně civilního trhu jsou určeny pro obranu a sportovní střelbu (popř.lov), ani jedna z těchto věcí nevyžaduje 50tkový náboj z těžkého kulometu, který je efektivní a původně určený k ničení vojenské techniky a ne živých cílů, už vůbec ne terčů.
Střelba na 2 kilometry opravdu nemá u civilů opodstatnění.

Srovnávat to s mačetou může pouze čtyřnohé zvíře s rohama - jednak si ji téměř každý může vyrobit (doma mám 3), jednak je to unikátní nástroj, který nelze nahradit a zkrátka srovnávat palnou zbraň s větším nožem je ubohé.

Jinak proč neprodávat i automaty, tlumiče, granáty a další výbušniny, když jsou lidé tak dobří a umí s tím zacházet a ty se nebojíš použití proti jiným osobám. Tvé úvahy jsou hloupé a nevím o této problematice nic..za vše mluví tvůj výrok, že se nebojíš člověka se zbraní v ruce, ale bojíš se někoho, kdo jen uvažuje a napíše svůj názor.

182

Odpovědět

Kdyz jsem videl ten obrazek tak jsem myslel ze to je cz700 ve dreve ale ta ma zasobnik
a jinak delanou pazbu
btw jak nekdo muze rict ze to je m82? Ze to je jedina zbran na .50 z cod4 neznamena
zo to je taky jedina zbran na tyhle naboje na svete, navic je uplne jinak resena.

180

Odpovědět

"Tomas 27.8.2011
Jinak když vidím takovéhoto kluka s takovým dělem, pak se není co divit střelbě v USA – jsem pro právo držet zbraň, ale rozhodně ne takovouto – není naprosto žádné odůvodnění pro použití tohoto náboje v civilním trhu"

Jasně, jednou za střelbu můžou počítačový hry, jindy za to můžou nedostatečný restrikce držení zbraní a jindy za to může dostupnost velkejch ráží, bla bla.
Když chceš něco zakázat, musíš k tomu mít důvod a ne, že důvod je ten, že žádnej důvod (k používání) neni. To je asi jako chtít zakázat prodej mačet v zahrádkářskejch krámech, protože neni důvod k jejich používání, když na osekání větví máme sekyrky, žejo. A jednim dechem k tomu dodat, že předevčírem někdo někoho ubodal normálním nožem a mačeta je 5x větší, takže určitě bude 5x nebezpečnější. Takovýhle uvažování je zvrhlý a bojim se ho mnohem víc, než nějakýho výrostka s .50 cal.

185

Odpovědět

sob: přesný typ nevím, ale rozhodně ne Barett M82, jak psal brojin - naprosto jiný typ závěru, chybí zásobník a nedělá se ve dřevě :D

Výrobce si možná i trefil, ale do letáků se kouknu až zítra..taky mě to zajímá. Jinak M82 je sice známá ale zdaleka ne jediná co používá tenhle náboj z kulometu - viděl jsem i srovnávání, kde se daleko lépe ukazoval náš český Falcon..

Jinak když vidím takovéhoto kluka s takovým dělem, pak se není co divit střelbě v USA - jsem pro právo držet zbraň, ale rozhodně ne takovouto - není naprosto žádné odůvodnění pro použití tohoto náboje v civilním trhu - jedině, že by vás přepadla banda 20-ti lupičů a všichni proti vám běželi v řadě za sebou.. :D

181

Odpovědět

asi by nebylo poznat rozdíl kdyby minul a trefil ho do šišky :D

180

Odpovědět

Keby boli machri a najvačší páni mohli to mať 3 krát rýchlejšie keby naozaj vyliezol z idúceho auta a naozaj strielal na neho na strelnici :D lebo nie sú to nejnereálnejšie veci :D

180

Odpovědět

Azier jak muzes napsat ze uz vubec nema kreativitu kdyz tohle jsou jedny z jeho nejstarsich videi ?

181

Odpovědět

bože freddie je nudny ledva nieco spravy a uz vobec nema kreativitu nemozete radsej corridor digital alebo tak nieco?

1824

Odpovědět

Moc nevěřím že ty stíhačky byly pravé :D

1811

Odpovědět

gizbos: V jakém smyslu to kazí? Uměle přidané tam snad není, to je vidět v pohledu za kulisy, že je tam i na tom neupraveném záběru jedoucího auta.

180

Odpovědět

to druhé video mi připomíná scénu ze Šakala :D

180

Odpovědět

pardon samozrejme 25.4 mm,ne 254.

180

Odpovědět

1 palec-254 mm. 0.50 palce-12.7 mm

181

Další