Homofobie

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:872
Počet zobrazení:8 227
Tentokrát tu pro vás mám krátké video o reakci babiček na homosexuální pár. Myslím, že každého z vás překvapí.

Přepis titulků

- Viděla jsi to? - Neuvěřitelné. S krátkými rukávy v takovéhle zimě... ZA PRÁVO NEODSUZOVÁNÍ Překlad: Vasco www.videacesky.cz

Komentáře (89)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jakub : :D:D prej at to moje děti nevidí.. A co když bude tvoje děcko gay, nebo lesba? WTF? at vidí, že to existuje a je to normální, aby se v té situaci nebály říct kým jsou :)

262

Odpovědět

Autistický hrdina se vyskytuje snad jen ve Forestu Gampovy. A ještě v knize Podivný případ se psem. Možná taky v knize Růže pro Algernon. Jinak všichni knižní, filmový, historičtí a jiní hrdinové jsou zdraví, bez kazu. Na hrdinu z řad nás "nenormálních" asi historie zapoměla. Nebo jste na jeho existenci zapoměli, co "Normálové"?

183

Odpovědět

Trololo:Průvody homosexualů taky nemusím, štve mě že se musí předvádět. Já jsem podle Vás, "normálních, slušných" lidí taky "odlišný nebezpečný blázen" a předvádět se nemusím. Ale když je to baví, tak ať si to dělaj. Mě do toho nic není a nezajímá mě to.
Omlouvám se za délku předchozího textu. Zase jsem se neovládl.

188

Odpovědět

Heleďte, já mám diskalkulii (porucha matematické části mozku) a aspergerův syndrom (porucha způsobující chybějící empatii, schopnost zapojit se do kolektivu, porozumět úmyslům, myšlenkám, pocitům a záměrům ostatních, postrádáme motivaci zapojit se do skupinových). A jsem snad kvůli tomu šílenec, kriminálník nebo něco co je potřeba zničit? Nejsem! Dokážu žít normalní život, sice s problémy ale normální. Žádnou pomoc nepotřebuji. Stejně jako každý z Vás. Homosexualové to dokážou taky. Diskriminace, rasismus, xenofobie a všechny tyhle věci jsou pitomost, způsobená tím že lidé se podvědomě bojí toho co neznají, co jim příjde neobvyklé. To bylo už od prvního pračlověka a je to dodnes.

223

Odpovědět

jeej :D

180

Odpovědět

Je neuvěřitelné, jaké názory se objeví pod takovým krátkým videem. Nebudu to komentovat, to nemá cenu, jen chci říct, že se opravdu necítím jako handicapovaná a to jsem stoprocentní lesba.

222

Odpovědět

Dethis má sakra pravdu. V tom, že je diskriminace normální i v tom, že každý člověk má právo diskriminovat. Zakazovat diskriminaci je jako zakazovat, mi nemít rád játrovou paštiku.

1811

Odpovědět

Ať si každý dělá s kým chce co chce, pokud tak činí ze své svobodné vůle. Ovšem já chci mít právo souhlasit, stejně jako právo nesouhlasit; chci mít právo diskriminovat (tz. dle mých preferencí si vybrat, ne dle preferencí, které na mě uvalí ostatní). Diskriminace je normální - pokud si vybírám partnerku, diskriminuji, vybírám si podle svých preferencí, i když mohou být ony preference např. rasistické (chci běložku, nepřitahují mě černošky).
Každý by měl mít právo diskriminovat stejně jako právo odsoudit diskriminaci jako nemorální. Morálka by se neměla vynucovat pod pohrůžkou násilí (státem). (Důležitá poznámka: Fyzické útoky, i psychické týrání - z jakéhokoliv důvodu, např. rasového - není diskriminace, ale agrese vůči nevinné osobě, a o té zde já nemluvím. Agresi je správné nemilosrdně trestat).

186

Odpovědět

neuznavam ani teplych ani ich primitivne odsudzovanie. Za to ze su iny, ich ludia nemaju diskriminovat. Neda sa vsak suhlasit s nazorom ze je to normalne. Rozne farebne pochody ktorymi upozornuju na svoj rozdiel, vrhaju na situaciu taky pohlad, ako keby heterosexual bol rasista, a teplos je uplne pohode typek... no sorry ale tento zvrhnuty nazor vecsina ludi neakceptuje. Niektory ludia su slepy, a ked ich vidis treba im pomoct lebo za to nemozu, rovnako by to malo byt s teplymi.

1823

Odpovědět

Trololo: Co na tohle říct? Už tu zase máme názory ze třetí říše. Když pan "nejdokonalejší" prezident mluvil o nebezpečí svých "ismů" měl na mysli i historISMUS? Je to starý zahořklý člověk, který se snaží upoutat na svou zkomírající existenci pozornost všemi způsoby. A ty, pokud je považuješ za sebereflexi, nejsi Trololo, ale Trotl.

180

Odpovědět

srovnávej homosexuála s pohybově postiženym, debile

192

Odpovědět

Nech si kazdy robi to co chce.kde je tolerancia?ved laska je najkrajsia vec na svete.ten kdo jej brani jej ma sam malo

183

Odpovědět

Čím déle jsem na světě, tím víc si myslím, že lidi by měli být především lidi. Otázka pohlaví je příliš omezující, na člověku je mnohem důležitější, jaké má hodnoty a jestli jste s ním šťastní. Opravdu máte pocit, že vám "péro" nebo "pinda" u vašeho protějšku automaticky zajistí krásný vztah? A všichni, kdo řešíte otázku "protipřírodnosti" a "přežití druhu", nepřijde vám to při současné míře přelidnění "trochu komické"?

211

Odpovědět

Naprosto souhlasím se slovy našeho prezidenta Klause: "respektujme homosexualitu, nikoli homosexualismus".
Homosexualita je vrozená vada, a člověk si holt nevybere (ne homosexualita normální není, být všichni homosexuálové, tak brzo vymřeme), je špatné je kvůli tomu diskriminovat. Například pohybově postiženým se lidé snaží pomáhat, staví jim bezbariérové přístupy apod.
Ale u homosexuálů? Ti si pořádají průvody, a podobné blbosti, kde dávají najevo svoji odlišnost a jak jsou na ni hrdí, že je to vlastně něco úplně normálního.
Pohybově postižený by dal vše za to aby mohl být zdravý, ale homosexuálové?

Respektujme homosexualitu, ale nepodporujme homosexualismus!

1858

Odpovědět

čtu komentáře:) vidím, že veřejnost je jasně na straně "utlačovaných" homosexuálů, ať už se o nich napíše cokoli viz:

Komentář: Kdyby jste ve starověku nebyli gay/bi tak by jste zase vy byli považování za něco odporného a proti přírodě…

Tato hovadina má 8x like:D to myslíte vážně? Heterosexuální člověk byl považovaný za něco odporného? Come on:D Přížnivci homosexuálů zamýšlejte se než dáte like nad každou pitchovinou.

188

Další