Jak se kočky starají o své pány

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:720
Počet zobrazení:9 551

Tato velmi povedená reklama umožní nejen milovníkům koček zase o trochu víc proniknout do někdy nepochopitelné kočičí mentality. Taky se ale dozvíme, co si kočky nejspíš myslí o tom, jak se chováme my lidé.

Přepis titulků

Navzdory své velikosti a schopnosti otevřít konzervu, jsou lidé fyzicky i intelektem křehcí a musíme se o ně starat. KOČIČÍ PRŮVODCE PÉČÍ O ČLOVĚKA Nejspíš z nudy nebo nevolnosti, lidé často i celé hodiny zírají na nahodilé neživé předměty. Vaší povinností je tuto kletbu prolomit. Připomenout jim, že venku na ně čeká život. Asi nejhorší z těchto předmětů je světelná krabice.

Musíte jim připomenout, že krabice nepotřebují světlo. Potřebujete jen světlo své představivosti. Chápete? Hele, jsem astronaut. A teď jsem vesmírná loď a astronaut je ta krabice. To koukáte, co? K pití používají úzké misky, do kterých se jim nevejde hlava. Takže nemůžou pít civilizovaně.

Tedy tlamou a jazykem. Co se týče jazyka, ten lidé vůbec na nic nepoužívají. Každé ráno je musíte olizovat a připomínat jim, že nepoužívat jazyk je hřích. Vůbec nechápu, jak se udržují čistí. Až na směšné ochlupení hlavy lidé většinou, bohužel, nemají žádnou srst. Během dne své tělo zakrývají malými pokrývkami. Kdykoliv je to možné, musíte tyto pokrývky zdokonalit vlastní srstí.

Každou noc jim musíte zalehnout obličej, jinak by umrzli. Za všechny tyto služby žádáme jen pomoc s otevíráním konzerv a čisté místo, kde si můžeme ulevit. Ale i s tím potřebují pomoct. Neustále tahají obrovské pytle, které sotva unesou. Připomeňte jim, že existuje i jiná možnost. Se stejným účinkem a za poloviční námahu. Chytrý člověk.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2 minuty důvodů, proč mám radši psy :) (kočku mám taky :( )

1029

Odpovědět

Kočka.

354

Odpovědět

Asi první video, u kterého mi vůbec nevadí, že je to původně reklama - nejspíš i díky tomu úžasnému hlasu :D

2353

Odpovědět

Jo, kdyby to nenamluvil zefrank, tak by to asi nebylo on :)

583

Odpovědět

Sice je to reklama, ale pro mě, jako majitele kocoura, naprosto vystihující :D

1674

Odpovědět

Přesně tak :-) Mám doma britského modrého kocoura a někdy mi přijde, že je až moc vychcaně bystrý :-)

1155

Odpovědět

+danny-vmoje nebožka kočka ovládala neuvěřitelný klávesový zkratky, díky kterým jsem si např. vyzkoušela zírání do svítící krabice s monitorem vzhůru nohama

981