Lenore #15 - Ošklivé káčátko

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:391
Počet zobrazení:5 666
Dnešní díl je tak trochu pohádkový, ovšem pohádkově překvapivě neskončí... Co myslíte, nebyla Lenorka na káčátko trochu moc tvrdá?

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz "Tím spíš, že v mládí zemřela, budiž jí lehká zem!" LENORE Roztomilá mrtvá holčička Je mi velkou ctí, že vám mohu představit kouzelný příběh o... Ošklivé káčátko Bylo jednou jedno káčátko, jiné než ostatní. Bylo odstrčené, protože bylo nejošklivější ze všech. Jednoho dne, osamoceno, vidělo svůj odraz na vodní hladině.

Zjevila se mu jeho všechna pokřivená nedokonalost. Smutek hluboko uvnitř však jeho oči nedokázaly utajit. Pak si ale představilo, jak se promění v překrásnou labuť. A všechna ta bolest zničehonic zmizela... Štěstí naplnilo jeho duši. Jaký to blažený den! Odteď bude všechno... NO FUJ! Tfuuuuj!

Zvedá se mi kufr, jen se podívám tím směrem. Je to naprostej fujtajbl. Nikdy v životě jsem neviděla nic tak ohavnýho. No... vlastně jednou... Ale to bylo chcíplý už 8 tejdnů! A mělo to něco vyrostlýho na hlavě. To máš jedno... Mám na mysli 3 slova: ALE OŠKLI VÝ!

Jako by tě někdo přetáhl touhle větvičkou, ale mnohem větší. A na tý větvi ostny. Nebo spíš kyselina boritá. Jako by evoluce pokračovala, ale ty ses nevyvíjelo! Viděla jsem hnijící zelí, ale i to vypadalo líp! To jednou jsem takhle šlápla v trávě do hovínka. A ten tvar? Přesně jako tvůj ksicht. Tak v tom jsem nevinně.

KONEC Štěstí naplnilo jeho duši. Jaký to blažený den! Odteď bude... Tak tady tě mám! Tady jsi. Vědel jsem, že jsi nebyl v práci, jaks slíbil! Ne. Ne, já jsem... A já... Byls pryč do 3 do rána.

Ty se s ní zas vídáš, že jo?! Ještě jedno kolo. Vyřiď to! Perfektní...

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sonic X: Nepřeháněj , Internet zas tak svobodnej není ...

192

Odpovědět

Lenore je super! .o)

181

Odpovědět

Internet je svobodné médium, může na něm být úplně cokoliv a ten kdo to chce tak si to najde a ten kdo to nechce to hledat nemusí. Tak že opravdu nechápu o co vám jde..

180

Odpovědět

Simonka: Neboj, já taky ne. :D

180

Odpovědět

Ten konec jsem nepochopila :-)

190

Odpovědět

Ty verse spolu s animaci tvori luxusni zacatek, akorat ta bloncka to trochu kazi ...
7/10 za kachnu ;)

182

Odpovědět

Ale no tak, nebuďte jak malí. :) Komu se to nelíbí se na to dívat nemusí. A jen chci poznamenat, že každý seriál si příznivce najde i své odpůrce. :)

180

Odpovědět

Helča: Ne tak pochybná, jako seš ty.

184

Odpovědět

MUHEHEHE Nebyla vůbec zlá =D Jinak jsem pro seriál nerušit, a pokud se to někomu nelíbí, ať si vezme slovník a jde si sám přeložit nějaký seriál/talkshow na YT je jich tam spousta =P

180

Odpovědět

Máš pravdu, radši to neruš, ještě by se tady jako pravidelný pořad objevila nějaká pochybná turecká talk-show...

1815

Odpovědět

Lenore je skvělý seriál, není sice pro každého, ale existuje snad dílo, které by se líbilo úplně všem? Nechápu lidi, kteří jej odsuzují a ptají se, proč tady vlastně je... Pokud se jim to nelíbí, ať na to nekoukají. Jak snadné...
Jinak dneska paráda. :) 9/10

180

Odpovědět

@Janica: Nenech se prosím odradit, je to perfektní dílko pozvednutý na mistrovskou úroveň perfektním překladem a pevně věřím že tu má spoustu fanoušků :)

180

Odpovědět

Helča: Ne.
Butter-milk: Ne.

194

Odpovědět

Co takhle už v tomhle nepokračovat a radši věnovat svojí překladatelskou energii do něčeho lepšího?

1837

Odpovědět

Bože...
Mohli byste tuhle p******u už konečně zrušit?

1848

Další