Pohádka o Tinderelce

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 109
Počet zobrazení:14 135

College Humor je nekonečnou studnicí ujetých nápadů. Takto vypadá v jejich pojetí jedna klasická pohádka...

 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Byla nebyla dívčina krásná, co odmítala muže den po dni, dokud nenašla fešného prince, který bydlel jen kousíček od ní. Princ snad spokojil by se i s málem, ale z téhle přecházely zraky, nikdy neviděl krásnější dívku a po týdnu by vrznul si taky. Tak začaly květnaté námluvy... - Zdar. - Čus. - rande? Rozhodnutí o rande padlo.

Oblékla své nejlepší šaty a pod ně stahovací prádlo. Tinderelko, Tinderelko, ukaž prsa, Tinder- V baru bylo plno úchyláků, kteří toužili, aby se svlékla, prince nikde však naleznout nemohla, protože baterka jí právě klekla. Princ byl velice vzrušený, až bolel ho srdeční sval, byla totiž ta největší kočka, ze všech dívek, kterým kdy psal. Tak kliknul na její selfíčko a začal ji hledat, zoufalý, mezi ženami, co pily na baru, i těmi, jež kouřily v předsálí.

Po chvíli chtěl to už vzdávat, možná bylo to vinou chlastu, když najednou z čistajasna uviděl svou jedinou lásku. Odešla potichu v půl páté ráno, když slunce vycházelo v dáli a žili oba šťastně až do smrti, protože víckrát se nesetkali.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

33 rokov som chodil po tomto svete a kázal ako sa máte správať. Mám dobrú pamäť a ani raz som nekázal "rozíďte sa bratia a sestry a choďte sa vo svojich 24 rokoch štetkovať cez mobilné aplikácie."

41

Odpovědět

Pouhopouhá reklama na aplikaci Tinder. :-)

1612

Odpovědět

natočeno podle skutečné události...

1392

Odpovědět

Byla jednou jedna šlapka... a metrouš...

1247

Odpovědět

Už to vidím tretí krát tento týždeň :D Je to všade...

16

Odpovědět

Chudák frajer týden bez sexu :( :D Jinak konečně noirmální pohádka která končí happy endem a ne tím že princ dostane kouli na nohu a řetěz ( ožení se ).

13819

Odpovědět

72chlapů a 12 holek dalo palec :)

217

Odpovědět

xD no jo no doba postoupila

1422

Odpovědět

Paráda ! Ještě fotku zvukového doprovodu ! :)

351

Odpovědět

už chápu proč se lidi dívají na pohádky, realita tak nějak nemá tu poetiku i když zpracování už pohádkovější být nemůže :D hodně pobavilo

1092

Odpovědět

True Story Bro...

825

Odpovědět

True Story? Jestli ti zmizela z bytu v pul paty rano tak se povazuj za stastlivce...

1436

Odpovědět

Ten koniec som teda nečakal :D

1946