Stormtroopeři 9/11CollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:941
Počet zobrazení:12 380

Další video od College Humor. Prostřednictvím světa Hvězdných válek nám alegoricky ukazují, jak to asi často vypadá v amerických hospodách po teroristickém útoku 11. září.

Přepis titulků

Já ti nevím. Přijde mi, že máme skvělou mušku, dokud si nenasadíme tyhle helmy. Nechci kazit zábavu, ale víte, co je zítra za den, že jo? - Výročí zničení Hvězdy smrti. - Panebože, on už to je celý rok. Chlapi, byla tak obrovská, ale stačilo pár x-wingů, aby ji sundali. Pamatujete si, kde jste byli, když se to stalo? Jo, byl jsem zrovna ve výcviku na Coruscantu a čekal jsem na zprávu, jestli se tam odsud dostali mí přátelé. Samozřejmě se ven nedostali. Vždyť to bouchlo jako petarda. To prostě nikdo nemohl přežít. Kluci, víte, že jsem zrovna to ráno byl na cestě na Hvězdě smrti?

- To snad ne. - Kecáš. Zapomněl jsem si nastavit budík. Vesmírná doprava byla zacpaná. Kdyby nebyla tak pomalá doprava... Takhle nemůžeš přemýšlet. Zbláznil by ses z toho. ...byl bych mrtvej. Prostě mrtvej. Je to stejně tak zvláštní. Podíváte se na tu část galaxie, kde bývala Hvězda smrti, a teď je tam úplně prázdno. Ještě tam ani není ten památník.

Teď je tam jen vesmírnej park. Slyšel jsem, že postaví novou stanici, ještě větší. - Osmkrát větší. - Osmkrát? To jsme se vůbec nepoučili? - Myslím tím, že ... - Když nepostaví tu novou stanici, tak zvítězí Jediové. Jediové? Něco ti povím, oni nesnášejí náš způsob života. To ne. To, že někdo věří v sílu, ještě neznamená, že hned půjde odpálit vesmírnou stanici. Poslouchejte.

My máme všechnu tu skvělou technologii, že jo? Ale stejně nemůžeme najít Luka Skywalkera. Jedinýho chlapa. Jedinýho. Když se schová někde v jeskyni na Dagobahu. Upřímně, já si myslím, že Palpatine věděl celou dobu, co se stane. Ale nechal to jen tak proběhnout, aby ospravedlnil útok na Hoth. - A zase to tady to máme. - Myslím to vážně. Například Darth Vader je v TIE fighteru zrovna, když celá stanice vyletí do vzduchu. Vážně? - Jo, tak dobře. - Nech to být. Hele, já jsem viděl stavební plán.

Není nejmenší šance, aby celou stanici zničil jedinej x-wing. Bez šance. Musela to být ovládaná demolice. - Conore, nikdo tyhle řeči nechce poslouchat. - Jsi slepý. Slepý. Ty jsi taky slepý. A vy jste banda důvěřivců. - Hej, ztiš se trochu. - Ty jsi taky povaleč a obzvlášť ty. - Zklidni se trochu. Na, napij se. - Chcete další rundu, chlapi? - Ne, už ne. - Ne, díky. Vy chcete další rundu. - Vlastně bych si ještě dal.

- Jo, mně taky natoč další. Překlad: Jaecen www.videacesky.cz - Na Hvězdu smrti. - Na Hvězdu smrti.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Počkej, počkej.. nebyla právě to právě kontrolovaná demolice, co zničila obří vesmírný paprsek ve Star wars: síla se probouzí? :DD toto video je 2010 a nové hvězdné války 2016.. celkem se trefili, nebo si J.J. Abrams vzal inspiraci? :D :D každopádně lol

20

Odpovědět

Tohle by mělo být Legendární video...

241

Odpovědět

Jak je svojí jedi schopností,přesvědčil aby si dali další rundu.x-DDDDDDD

200

Odpovědět

v 0:43 tam mas chybu..je tam ze sem byl na ceste NA Hvezde smrti... :) skor by sa tam podla mna hodilo nieeco ine :)

180

Odpovědět

nádhera :D

190

Odpovědět

dokonale to prepojili :D...10/10

200

Odpovědět

Mě to taky poprvý dojelo do konce, a na PC sem nic neměnil

180

Odpovědět

10/10

180

Odpovědět

FubO' : modrý jahody? nebo prostě hodně vitamínu E? :)

180

Odpovědět

*bez toho "mi", překlep

181

Odpovědět

To mi pijou jahodovej shake, nebo co? :D:D

183

Odpovědět

Nadhera :)

190

Odpovědět

haha, to mi něco fakt strašně připomíná :D

190

Odpovědět

BugHer0: jen aby to mel do konce, po klasickem CH "HOAH!" je tam jeste par vterin videa...

180

Odpovědět

hokaj: A měnil jsi na PC něco?

180

Další