Šest životních rolí tvého tátyCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 371
Počet zobrazení:15 809

Po videích Šest netvorů, se kterými budeš bydlet a Šest dívek, se kterými budeš chodit na vysoké vám přináším další video z minisérie The Six od College Humoru. Tentokrát se podíváme na šest způsobů, jakými budete vnímat v průběhu života svého otce.

Přepis titulků

Tohle jsi ty v pěti letech. A tohle je šest rolí, ve kterých uvidíš svého tátu. SUPERHRDINA Tentokrát mu to určitě natřeš. Jak to jen dělá? Z těch deseti lidí, které zatím znáš... je on rozhodně nejlepší. Dokáže načnout burákové máslo jednou rukou.

A zvládne strčit brčko do Capri-Sonne, aniž by ho ohnul. Navíc je tak chytrý, že dokáže zodpovědět téměř jakoukoli otázku. Tati, kolik si vydělává prezident? Miliardu dolarů, synu. Jakoukoli. ŠAŠEK Teď nemyslíme šaška v tom dobrém smyslu. Čau, kámo!

Jestli chceš hodit domů, naskoč si! Na šašcích totiž není nic dobrého. Jsou divní a nevtipní. Stejně jako on. Při pohledu na jeho šatník vypadají kreslené postavičky stylově. I Jim Carrey by ho měl za debila. Občas navíc tančí. Proboha, zase si utahuje z číšníkova přízvuku. Horší by to bylo už leda kdyby... A hůlky jsou v nose.

Kéž by tě někdo na místě zastřelil. Schytals to, synku. TYRAN Kéž by se dal vrátit ten červený nos. Teď je jako Darth Vader, Hitler a reverend z filmu Footloose v jednom. Všechno ti akorát zakazuje. Musíš pro něj pracovat a dodržovat jeho směšná nařízení. Vyhláška č.

9: "Kov v kůži zakázán pro tebe jest, dokud živ z otcova chlebu jsi." Vždyť i otroci určitě mohli ve všední dny přijít domů po západu slunce. - Chce to změnu. - Když začnem držet hladovku, určitě mě zítra pustí do práce. Ale kdo ví, jestli se dá tvým komplicům věřit... Nikdo na tom není tak špatně jako ty. KRAVAŤÁK Najednou ti dojde, že tvůj táta není diktátor. - Můžeš se ho snadno zbavit.

- A je to, synu. Ty dopadneš jinak. Ty nezklameš. Budeš číst knížky. Povedeš zajímavé rozhovory se zajímavými lidmi. Buď máš tuňáka ve vlastní šťávě, nebo tuňáka v oleji... Ty budeš zazobaná kosmonautská superstar, kterou on nikdy nebyl. Vůbec nechápeš, proč s tou prací ještě neseknul.

Hele, tati, asi budu muset chodit do školy i v létě. OSOBNÍ STRÁŽCE Dobrá, možná ti to začíná přerůstat přes hlavu. Nesplatil jste studentskou půjčku. - Budeš muset makat i o svátcích. - Tu teplou vodu vám nespravím. Když se zdá, že ti jdou všichni po krku, neuškodí mít někoho, kdo se tě zastane. - Díky, tati.

- Víš, že by se pro tebe rozkrájel. Na oplátku by ses mohl aspoň snažit vyhnout malérům. Hej, nechceš kreditku zadara? Jo, jasně... Ale konec snění. Teď už jsi přesvědčen, že znáš tátu dost dobře. Máš ho přece přečteného. Počkat. On hrál na kytaru? Tátu sis představoval za ta léta různě, ale nikdy jako člověka s duší.

Možná to dělají ty dopisy nebo univerzitní diplom... nebo tyhle kalhoty. Ale dochází ti, že je to chlap. Chlap, který byl kdysi plný obav, tužeb, nadějí a zklamání. Neví, co ho čeká dál, ale ze všech sil se tomu snaží přijít na kloub. Je stejný jako ty. TY Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můj tatík je ze čtvrtiny šašek a ze tří čtvrtiny tyran, superhrdina nikdy neexistoval, kdyby byl kravaťákem bylo by to super (alespoň by jsme měli nějaké pořádné peníze) a že by byl člověk jako já? Cha nenechte se vysmát. :D

25

Odpovědět

Asi jsi nepochopil smysl videa. :)
Jediné, co ti můžu říct je, že do toho dorosteš a pak ho uvidíš jinak. :)

Všici si tu stěžujete, ale aspoň nějakého tátu máte.

60

Odpovědět

Krásne video... Až ma pichlo pri srdci, keď som si uvedomil, že z otca, ktorý mi mal byť vzorom, je alkoholom zdeptaná troska žijúca v päťdesiatke u rodičov.

190

Odpovědět

www.tenisbet.com

1916

Odpovědět

Nevím proč, ale připomnělo mi to jeden instrumentál na netu.. http://youtu.be/yLlhK5xlkkQ - nejdřív je pro tebe táta to nejlepší, co tě mohlo potkat, pak tě začne štvát a někdy se to bohužel už nespraví.. tak doufám, že u mě to bude brzy v pohodě, abych si k tomu mohla asociovat jinou, veselejší hudbu! :)

210

Odpovědět

Díky že se podělil ... sigh

190

Odpovědět

Já otce nemám, takže bohužel nevím, jaké to je. (

2516

Odpovědět

Pro mě u mého tatínka převažuje role klauna, ale ne zase ve špatném slova smyslu měl jsem a mám rád jeho humor, i když někdy jeho žertíky a ztrapňovaní před kamarády nebylo leckdy vhodné a na místě, ale nikdy jsem se za něj nestyděl! :)
Role superhrdiny je dávno pryč, ale role tyrana si někdy rád zahraje :o) i přesto ho mám nadevše rád :o) (Lukáš 22let)

210

Odpovědět

a nebo používá Bath Salt :D (slyšeli jste o tom maníkovi co v Americe požíral ksicht jinýho chlapa. Nahej. Policajt do něj párkrát střelil a on nereagoval. Zombie apokalypsa začíná, už i tenhle tejden je dalších 6 případů kanibalismu po USA kvůli téhle droze :D ale vážně, google it)

180

Odpovědět

kurňa tohle patří k vláknu kometů "Kvé 13:54 - 2.6.2012"

180

Odpovědět

Sedí to všechno dokonale.
Já svého tatínka teď ve čtvrtek pohřbil. A děkuju mu za všechny role, které kdy pro mě ztvárňoval.

297

Odpovědět

Upřímnou soustrast :-(

233

Odpovědět

:-(

227

Odpovědět

Vtipné video, které poslouží i k zamyšlení. Škoda, že já svého superhrdinu, klauna, tyrana a kravaťáka neměl...

234

Odpovědět

Můj táta byl, je a vždycky bude jen tím superhrdinou a osobním strážcem ♥

213

Odpovědět

Ještě by to chtělo poslední způsob vnímání otce, o kterém zpívá Bushido http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/bushido-karel-gott-fur-immer-jung

1817

Odpovědět

asi tak : Když jsem měl dvacet let, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když jsem měl třicet, občas jsem si myslel, že má docela pravdu. Když mi pak byločtyřicet, tak jsem si myslel, že to byl celkem moudrý chlap. No a když jsme měl padesát let, řekl jsem si: kdyby tu tak byl a poradil mi!
Tomáš Baťa

196

Odpovědět

Můj táta vždycky říká, že jsem k ničemu a nikdy ze mě nic pořádnýho nebude :D :D...tak teda nevím po kom jsem :-/

205

Odpovědět

Je to tak, svýho tátu prostě žeru! :) Literally

2011

Odpovědět

Doslova snad né :D

213

Odpovědět

Buď neznáš význam slova "literally" a nebo jsi kanibal ;)

2011

Odpovědět

+Slash_lukenebo sleduje himym.

214

Odpovědět

+SpoonerTo je možné, já himym nesleduju, takže tato spojitost mi ušla

206
Další