Technická podpora porno stránek

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:4 182
Počet zobrazení:62 006

Už je to nějaká doba, co se tu objevilo nějaké video od College Humoru. Nezbývá nic jiného, než to napravit tímto kouskem, ve kterém si střihla roli samotná hvězdná postava ze seriálu The Big Bang Theory, Rajesh, kterého ztvárňuje Kunal Nayyar. Upozorňuji, že se ve videu může objevit i pár termínů, které nejsou vhodné pro mladistvé.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit Korekce: scr00chy Překlad: bakeLit Korekce: scr00chy www.videacesky.cz ÚTERÝ 10:35 VEČER Technická podpora, u telefonu Kunal. Jak vám mohu pomoci? Byl jsem odhlášen z vaší stránky a teď mi nebere heslo. To vyřešíme, pane. Na jaké stránce jste byl? - LepkavýKozy. - Prosím? LepkavýKozy.střík...

Dobře. A vaše uživatelské jméno? - Jmenuji se Mark. - Zdravím, Marku, vaše uživatelské jméno. - Doktor Kláda. - A je to Dr. nebo... - Jak slyšíte. A z bezpečnostních důvodů, jak se jmenuje váš mazlíček? - Charlie, ale napsal jsem tam něco jiného. - A co to bylo, pane? Napsal jsem: "Do háje s touhle otázkou, chci si prostě vyhonit." A máme to.

- Na jaké video jste se díval? - Bylo toho víc, už nevím. - Cokoliv, na co si vzpomenete. - Je to opravdu nezbytné? Ano, pane, k záchraně vašeho účtu nám to pomůže. - Fajn. Byl to chlápek a ženská. - Budete nám toho muset říct víc. Byla to hlídačka dětí a ten chlápek byl převlečený za velikánské dítě a měl ji opřenou hezky o zeď... - No a do toho ji, no... plácal. - Přes obličej? - Ne, ne. To ne. - Plácal ji přes zadek a ten se...

třásl. - Promiňte, říkal jste "třásl"? Ano, byl tam záběr na její zadek a ten se třásl. A u té scény se zadkem jste byl odhlášen? Ne, když mu to dělala nohama. Nahráváte to? - Ano, pro zajištění kvality. - Aha, zdravím, kdo je to? Já zajišťuji kvalitu. Pane, budete mi muset říct, co jste dal do vyhledávače. No, nechal jsem hledat... "Amatérský". - A?

- "Mezirasový". - A? - "Matka s dcerou". - A? - Ruka v kundě, dávení a chapadlo. - To poslední? - Zkratka pro znásilnění chapadlem. - Jak často navštěvujete naši stránku, pane? - To je kdo? Obchodní zástupce. No dobře, tak jednou za ten měsíc tam zajdu... - Tady mám něco jiného. - Tak proč se ptáte? Dobrá, pane. Potřebuji, abyste mi ukázal, co předcházelo našemu problému.

- Jako abych udělal to, co předtím? - Ano. - Ne. - Pořád můžeme váš účet smazat. - No jo, tak fajn. Počkejte chviličku. Nejdřív jsem si do ruky vyplácal všechen krém... Dal si pásek kolem krku... No a nakonec... klipsy na bradavky. A když jsem se díval na video, šeptal jsem si: "Jo, to je ono. To je ono." - Chcete slyšet ještě něco?

- Prosím, pane. Jen pokračujte. Tam dole jsem měl nacpaný skoro celý ukazováček... A je to tady. Kdo je tam? - Kevin. - Dobře, Kevine. Co ty děláš na drátě? Jasně... Kolik lidí tohle ještě poslouchá? - Nazdar. - Jak je? - Vinen. - Jak se daří? Tak fajn. Děkuji, já už zavěšuji. - Ale ne!

- No tak, vždyť nás bude bolet bříško! Nashle. Prej Doktor Kláda! Technická podpora, u telefonu Kunal. Jak Vám mohu pomoci?

Komentáře (85)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už nikdy jim nezavolám!!!

80

Odpovědět

skvělé i po tolika letech, ach jo, kde jsou ty časy, kdy college humor dělal skuterčný humor a nesral se do politiky?

82

Odpovědět

Budúci obsah tvorí divák, tak si odpovedz.

00

Odpovědět

Mohl by takhle Rajesh komunikovat, i kdyby volající byla žena? :-D

40

Odpovědět

Už několik sérií ano.

31

Odpovědět

nefunkční

261

Odpovědět

vtipný jak májovej průvod

24181

Odpovědět

Hana:ehm...kde? :D

221

Odpovědět

Legen ... wait for it ... ne to je jiny serial :D

247

Odpovědět

To by mě dost nasralo, kdyby to slyšelo tolik lidí...

276

Odpovědět

neviem xi to nikto z vas zachytil ale Raj toto spomenul v casti 3x04 ked vravi ze sa bude musiet vratit do Indie :D

261

Odpovědět

Doctor Cocktor... :D

353

Odpovědět

tak to jsem se docela zasmál tak prvně si povídá s 1 pak s druhým :-D

241

Odpovědět

Hustý-!!!To je žasná...=)

202

Odpovědět

:D haha

191

Odpovědět

no není to podle pravdy

1827

Odpovědět

dobry, ale absolutne nechapu jak se to mohlo dostat vubec do prvnich 15ti natoz na prvni misto

1971

Další