Zvířecí přitažlivost

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:481
Počet zobrazení:13 345

Další povedené video z dílny College Humoru, ve kterém uvidíte, že i zvířata mají občas s partnerem problémy v posteli.

 

Přepis titulků

Takže, jak to... - jak to vůbec provedeme?- Jo... Nemám tucha.Tak trochu jsem spoléhal na tebe. To je vážně jediná poloha,kterou znáš? Omlouvám se, jasný?Jsem prostě pes. Aspoň se snažím. Ty se ke mně akorátvěčně otáčíš zády a děláš mrtvou. Ještě nikdy jsem to nedělal a pořád se trochu bojím,že mi po skončení sežereš hlavu...

Můžeme si domluvitnějaký nouzový slovíčko? Tohle...Tohle asi není dobře. Vážně, Harolde?Zrovna v tomhle musíš bejt tak rychlej? Takže... neber to jako urážku,ale jseš chlap, nebo ženská? Nic se neděje.Vlastně ani nevím. - A ty?- Nemám tušení. Chceš si to rozdat? Jasně.

Proč ne? Jdem na to!Půjdu takhle zespoda a... - Ne, ne, to není můj...- Jo, to je asi ono, ne? To není můj reprodukční orgán. - Co to tady máš?- Já nevím. Nevím, co to je. - To bude ono. Dělá ti to dobře?- Ne. Necítím vůbec nic. - Dobře, prostě ti to narvu sem.- Au. - To pálí. Pálí, pálí, pálí.- Pálí to. Tohle byl příšernej nápad.

- Myslela jsem, že nějak použiješ to žihadlo.- Žihadlo? Ne, to by...to by se asi nelíbilo ani jednomu z nás. Fakt už mi přestaň očuchávat zadek! Smrdí jako zadek. To je...Prozradím ti to velký tajemství. Můj zadek smrdí jako zadek! Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždy sú to tie najbobožnejšie dievčatá čo sú do sadomaso a iných brutálnosti.

00

Odpovědět

Včela po bodnutí do jiné než lidské kůže o žihadlo nepřijde... To jen taková zajímavost k videu. :D

08

Odpovědět

A na takovou blbost jsi přišel jak? V běžné kůži zůstane (a ne nemusí být jen lidská). Nezůstane například v exoskeletu.

92

Odpovědět

+cecekNo fakt je ten, že jsem měl napsat, že je to tak u všech savců. Nicméně u jiných živočichů to tak není. To by jim to žihadlo bylo extrémně na nic, vzhledem k tomu, že ho používají k boji s jiným hmyzem a podobně.

13

Odpovědět

+MikeVěta "To by jim to žihadlo bylo extrémně na nic, vzhledem k tomu, že ho používají k boji s jiným hmyzem a podobně." obsahuje nesprávné zdůvodnění.

Jenom bych zde vysvětlil proč žihadlo zůstane v kůži a ne v těle hmyzu. Žihadlo vypadá jako harpuna a v kůži, která je pružná velmi dobře odolává zpětnému vytažení. Hmyz má chitinovou schránku, která v případě porušení praskne, ale není pružná, takže při vytažení není takové riziko zachycení a tedy k vytržení žihadla dojde jen velmi vzácně. Přirovnal bych to ke vbodnutí jehlice na háčkování do gumy vs do papíru.

Závěrem dodám, že i kdyby se včelám vytrhávalo žihadlo při boji s hmyzem, pořád by to byl účinný prostředek a říci, že by jim v takovém případě bylo v boji s jiným hmyzem na nic je nesmyslné tvrzení.

40

Odpovědět

love it

00

Odpovědět

kudlanky nabozne .... ty sexy oblecky :D

240

Odpovědět

xD prej chobotnice xD tys mě zabil xD

200

Odpovědět

masakr :D

200

Odpovědět

Chobotnice? Zadne chobotnice jsem tam nevidel...

262

Odpovědět

Mě nejvíc dostali ti hadi a chobotnice :D

2022

Odpovědět

my asshole smels like a ass hole to ma rozsdekalo

213

Odpovědět

Video opět funkční.

191

Odpovědět

ty želvy mě rozsekali :D

221

Odpovědět

gud...

202

Odpovědět

video nefunguje

187