Internetová obchodní schůzkaCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:786
Počet zobrazení:10 418

Další video od College Humor nám představí, jak by vypadala taková obchodní schůzka, kdyby ji její účastníci brali jako každodenní internetové diskuze.

Přepis titulků

Tak jo, lidi. Vedení chce, abychom se podívali na výsledky druhého kvartálu, ale bude lepší, když začneme naším výzkumným oddělením. Takže, co si myslíte o... - První! - Šulin. - Blbec. - Sráč! - Z Photoshopu! - Cože? - Ta tabulka prošla Photoshopem. - Vytvořil jsem ji sám. No, ale je teplá.

Teplááááááááá. - Ty jseš teplej! - Zásah! Právě jsi schytal "teplej" od holky. Tuhle tabulku už jsem viděl v jiný firmě, takže... - Jaký firmě? - Zlodějina! - Už to bylo v Simpsonech. - Tahle tabulka byla v Simpsonech? Myslím, že bychom měli probrat novou softwarovou platformu. Myslím, že bychom měli probrat... tvoje kozy! To žena nemůže nic říct, aniž byste z toho udělali sexuální narážku?

To nemůže moje péro nic říct, aniž bych tě kvůli tvojí vagíně tolik nešukal? Jsi tak strašně sexy! Udělám v tobě výbuch romance! Moc hezký... Jo, Borat... Vím, cos tím myslel. Víte, tahle tabulka mi připomíná jeden letní tábor, na který jsme jezdívali s kamarády... Chodívali jsme až k doku. A byla tam jedna krásná malá kánoe.

Jezdili jsme s ní... - Hele, to je všem u prdele. - PWNED! Lidi, máme práci! Kdo je pro nový balíček výhod, ať řekne "Ano". Ano. - Hele, můj hlas se nezapočítal! - Chvíli to trvá, lamo! Říkat "první" je kurevsky trapný. Nevědět, jak odpovídat, je kurevsky trapný! - PWNED!

- Co znamená "PWNED"? - Co znamená "Jseš retard"? - PWNED! Pořád nevím, co to znamená. Nikdo mě neslyší! Nikdo neslyší moje komentáře! Hej, chcete širší portfolio za dva týdny? - Pojďte za mnou. - Počkat! Mohl byste tohle přečíst, prosím? Ne. Omlouvám se.

Takže ohledně těch výsledků druhého kvartálu... Gratuluji! Byl jste vylosován jako výherce dvou iPodů Nano! Přečtěte to! Takže jako další v pořadí máme umístění reklamy... - První! - Kurva! Překlad: bakeLit VideaČesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stále platné... a asi ještě dlouho bude...

50

Odpovědět

legenda :)

30

Odpovědět

Niekto takto diskutuje ?
nejaké 12 ročné decká pred COD možno, ale inak neviem neviem...
Celkovo mám pocit, že collage humor zmenil cieľovú skupinu na 15-

224

Odpovědět

PWNED!!! :D :D

200

Odpovědět

College humor je prostě best!! First! FUCK!!! :D :D

201

Odpovědět

First! -- FUCK! :D

220

Odpovědět

PRVNI

200

Odpovědět

První!

191

Odpovědět

Všiml si někdo, že ten obrázek (kromě toho, že je to captcha) by mohl být akronym pro Weed/Weet and you ? :D ( 3=e 2=t/d n= and u= you ) ?

191

Odpovědět

Supr nápad, solidní zpracování :)

190

Odpovědět

SSuk: tak to jde vidět jaký máš inteligentní smysl pro humor...

191

Odpovědět

myslím že by stálo za to přeložit Prank war 5,6 a nebo taky Awkard rap :) college humor jsou nej :D

190

Odpovědět

read this! :D :D

190

Odpovědět

Dejte sem i další díly :D

191

Odpovědět

bože to bolo svetové :D :D múžete tohle přečíst

190

Další