Táborová gynekoložka

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:669
Počet zobrazení:7 785

Taky nemáte rádi reklamy na vložky a tampóny, které se objevují na českých televizních kanálech? Tato reklama na Hello Flo, službu, jež tyto produkty diskrétně dívkám a ženám zasílá, se ale výrazně liší. 

Přepis titulků

Začalo léto a nikdo z tábora mě neznal. Byla jsem trapný outsider. A pak se všechno změnilo. Dostala jsem měsíčky. Bobřík krvácení! Dostala jsem to jako první, takže jsem se v tom nejvíc vyznala. Stala jsem se táborovou gynekoložkou. Byla to velká zodpovědnost.

Od teď ode mě budeš dostávat tohle. Jsem taková poradkyně. Poslouchejte, dámy! Demonstrace menstruace! Byla jsem pro ně úplnou Johankou z Arku. Tvůj meč... a štít. Já jsem Johanka a jejich pipina je Ark. To bolí... Zatni zuby a bojuj!

Ta moc mi asi trochu stoupla do hlavy. Vítej ve svém novém životě. To se oblíbeným stává. Vím, že máš měsíčky! Znám tvůj cyklus! Ale stejně rychle jako to začalo, to taky skončilo. Laurie! Holky se nedostavovaly na svá sezení. A pak jsem zjistila proč.

Celej pitomej tábor dostával tyhle balíčky! S tampóny, vložkami a sladkostmi! Vše zasílané na základě jejich cyklu. Jako Ježíšek pro vaši vagínu! To táborová gynekoložka nemůže překonat. SBOHEM, TÁBOROVÁ GYNEKOLOŽKO. AHOJ, FLO. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

WTF?

00

Odpovědět

tak to bylo drsný!

311

Odpovědět

Wat.

261

Odpovědět

Odpovědět

málokdy koukám s otevřenou pusou ale tohle... :D

271

Odpovědět

mě by zajímalo jak vypadá ten kdo takový videa sem dává :D :)

270

Odpovědět

Mně se to moc nelíbí, a připomíná mi to reklamu na zkracování porostu. Takové to "roští musí pryč". A navíc, neporušuje takové natáčení s dětmi mezinárodní úmluvu o právech dítěte?

http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Amluva_o_pr%C3%A1vech_d%C3%ADt%C4%9Bte

1922

Odpovědět

Tak to byl masakr :D

252

Odpovědět

reklamy na tampony a vlozky jeste ujdou to neni zas tak moc tam vam reknou tak maximalne "Nenavidite pocit vlhkosti? Vyzkoustejte nove vlozky procomfort s 3x savim ucinkem a pro pany spunty do diry notcomfort pro klidne spani"

co me sere jsou reklamy na nejake vaginalni pilulky proti infekci ... ty at si strci treba do p**e protoze po takove reklame se citim jako by mne nekdo znasilnil realitou do meho rekta!

233

Odpovědět

Nejlepší jsou reklamy na Alwaysky, ve kterých se zpívá -_- Myslím, že se se všema holkama shodnu, že opravdu není nic lepšího, než vyjít na ulici a začít tančit a zpívat o tom, jak je super, že mám krámy :D
http://www.youtube.com/watch?v=fmA4vY5t7Is

500

Odpovědět

Chudák holka, tahle reklama se s ní ponese po celej zbytek života O.o

335

Odpovědět

připomnělo mi to tohle :D
http://youtu.be/HlmeYKSHmvk?t=18m13s

202

Odpovědět

Už len za tie tagy by vas mali zavret :)

221

Odpovědět

A k***a, na to jsem se neměl dívat ´:D

212

Odpovědět

A do pr... Tak tohle jsem vážně nečekal :D

231

Odpovědět

Divim se, že ještě nikdo nenapsal, že si všiml Aryi.

255

Odpovědět

aha ta v tom žlutým! nevšiml sem si ji :D

204

Odpovědět

Koho?

211

Odpovědět

Jako podoba tam je, ale Maisie Williams to urcite neni.

271

Odpovědět

what the f**k was that? you serious?

1913

Další