Amerika? To jsou mi novinky

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:7 421

Kanál Explosive Entertainment, který u nás znáte především díky sérii Cyanide and Happiness, startuje nový pravidelný pořad, To jsou mi novinky s Chipem Chapleym. Co říkáte na pravidelnou dávku důležitých informací s profesionálním týmem reportérů a charismatickým Chipem?

Poznámky:
"Omluva" ředitele ropné společnosti měla klíčová slova: Moje chyba.Jejda. Já nechtěl. "Nehoda".
Vítězem online dotazníku, s jakou částí Ameriky byste měli sex, byl gejzír Old Faithful.
V sekci svateb: Kurážná reportérka Abby Babble. Clayton Calhoun, manžel Ameriky.
V sekci Názory:
- Timothy Reardon: Muž s názory
- Reardon: "Soused nerespektuje mé názory."
- Stansburry: "Soused říká, že mě chce zabít!"
- Reardon: "Souseda bych zabil nožem. Nebo pistolí."
- Stansburry: "Tričko je důkaz, že soused plánuje mou vraždu."
 

Přepis titulků

To jsou mi novinky s Chipem Chapleym Dnes večer: Tučňáci. Jsou to zakrslí muži ve smokingu? Naše 12dílné odhalení vás možná šokuje. Těhotenství mladistvých na vzestupu. Neprošvihněte to a zjistěte, jak se můžete přidat. Recenze nejlepších míst na seznámení. To vše a mnohem více v dnešním To jsou mi novinky. Když se stane něco, o čem je potřeba mluvit v televizi, tak to jsou mi novinky.

Dobrý večer, Ameriko, já jsem Chip Chapley. Ředitel ropné společnosti Tex Masterson odvolal polovičatou omluvu za nedávný ropný únik v zálivu. Řekl, cituji: "Nesnáším ryby. Nesnáším ty zasrané ryby a ptáky. Jebat na ně. Ať chcípnou." Z krimi: Nůž na krku a okradení pěti lidí.

Policie dále naléhá na občany, aby nejezdili do města Nůž na krku. Amerika je jednou z těch lepších zemí, ale je připravena se usadit? Muž z Floridy si myslí, že ano. Kurážná reportérka Abby Babble má další informace o hlavní zprávě večera. MUŽ, KTERÝ SI VZAL AMERIKU Jsem tu s Claytonem Calhounem, mužem, který si během včerejšího soukromého obřadu vzal Ameriku.

Pane Calhoune, jak k tomuto neobvyklému sňatku došlo? To sem se takhle opíjel pod svým pick-upem s Zekem, Hughem, Rogerem, Malým Rogem a Velkým Zekem a pustil si pušu na špacír, jak miluju Ameriku, a Malý Rog říká: "Hej, Claytone, když tak miluješ Ameriku, proč si ji jako nevezmeš?" Tak říkám: "Jdi do prdele, malý Rogi! Vypadni zpod mého pick-upu, ty mamrde!" Ale den nato jsem dal do zástavy první edici Na Větrné hůrce a koupil Americe prsten.

A byl jste vždy zastáncem stejnopohlavních sňatků? Cože to? Stejnopohlavních sňatků. Amerika je přeci muž. Naše krásná Amerika je parádně nóbl kočanda, slečno. Děkuji. Amerika má nadváhu, je to cholerik, miluje zbraně a všechny přátele bere jako samozřejmost. Amerika je frajer, vole.

- A co socha Svobody? - A co Strýček Sam? - Ale... - Žijete na Floridě, v pyji Ameriky. Ale já jsem nikdy... Pan Calhoun řekl, že šťastný páreček plánuje strávit líbánky v San Diegu, což – jak všichni víme – je řiť Ameriky. Loučí se Abby Babble z Jacksonville na Floridě. Díky, Abby. Vždycky jsem myslel, že to bude Amerika a Erika, ne Amerika a Steve.

S jakou částí Ameriky byste si to chtěli rozdat? Dejte nám vědět prostřednictvím online ankety. Názory. Amerika vznikla díky mužům s názory. Názory na to, jak vést zemi, kdo může vlastnit zemi a kdo může vlastnit koho. Je čas na Názory: Maj je všichni. Dnes se podíváme na dva sousedy, kteří mají odlišné názory na jedno palčivé téma.

Timothy Reardone, vítejte. Díky, Chipe. Díky Ústavě mám právo mít a vyjadřovat jakýkoliv názor, ať už uráží kohokoliv. To ano, někde jsem to četl. Ale můj soused Todd si myslí, že bych neměl mít možnost vyjadřovat své názory. Todd Stansburry je tu teď s námi.

Todde, proč nechcete přijmout Timothyho názory? Protože jeho názor je, že by mě měl zavraždit. - Zajímavé. Timothy, vy chcete Todda zavraždit? - Ano, Chipe. Chci ho zabít nožem. Nebo pistolí. A tento názor vás uráží, Todde? Ano. Každý den se strachuji o svůj život. Co takhle zkusit žít a nechat žít? O to přeci jde!

On mě nechce nechat žít! Chce mě zabít! - Nožem. - Vidíte? - Nebo pistolí. - Nejde jen o vaše názory, Timothy, ale také o váš projev skrze oblečení, je to tak? Je to tak. Prý nosím symboly a ilustrace, které ho urážejí. Todde, je možné, že tyto symboly a ilustrace vytrháváte z kontextu? Na tričku má obrázek mě s nožem v hlavě a nápisem: "Zabijte každého Todda Stansburryho." Hele, on má taky tričko, které se mi nelíbí.

- Zrovna ho má na sobě. - Je to pravda, Todde? Ano! Je na něm: "Pokud mě někdo zabije nožem či pistolí, udělal to Timothy Reardon." Todde, můžete někoho označit za vraha, pokud sám nejste vrah? Jistě! Díky, pánové. Máme díky vám o čem přemýšlet. U nás v Noži na krku je život pomalejší.

A končí o něco dřív. Podle některých je Nůž na krku tepnou Ameriky. Proříznutou tepnou. Tak si ještě dnes kupte jednosměrnou letenku do Nože na krku a užijte si svou poslední dovolenou. V Noži na krku téměř každého pobodají. Před návštěvou se poraďte s lékařem. V Noži na krku není bezpečno. Zadavatel: Oddělení cestovního ruchu Nože na krku.

Vítejte zpátky, já jsem Chip Chapley. Jeden soused chce zavraždit druhého a druhý nechce být zavražděn. Dva odlišné názory, každý plný zajímavých myšlenek. Kdo může říct, který z nich má pravdu? V Americe nikdo. Myšlenka na rozloučenou: Pokud jako Američan nemůžete jen tak zabít někoho, kdo vás otravuje, tak to jsou mi novinky.

Dobrou noc. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak se mu hejbou oči když cituje :D detailní.

00

Odpovědět

Opětovně prosím, aby překladatelé nechali kreativního překladu, pistole pistolemi a přeložili “gun” normálně.

13

Odpovědět

A to je jak, prosím?

01

Odpovědět

Miluji tyhle videa

00

Odpovědět

sracka

28

Odpovědět

Onion News!

00

Odpovědět

Jen pro doplnění - "ředitel ropné společnosti Tex Masterson" nebyl nikdo jiný, než Rex Tillerson, bývalý ředitel společnosti ExxonMobil, která vyklopila tanker Exxon Valdez u Aljašky v roce 1989, a bývalý ministr zahraničí USA.

40

Odpovědět

Ta tohle byl snad nejslabší C&H co jsem kdy viděl..

313

Odpovědět

"Neprošvihněte to a zjistěte jak se můžete přidat."
·
Paráda, správně absurdní — do plnejch.

32