Batmanova abeceda

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:232
Počet zobrazení:7 379

To takhle jednou během rozhovoru pro rádio BBC zatelefonoval Batman do hračkářství...

Poznámka:
Snažila jsem se, aby i v češtině byla abeceda dodržená, takže jsou některé věty mírně změněné. Na Q, W a Y se v češtině něco těžko vymýšlí; bude vám muset stačit "KV", V a I. :)

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Přišel čas na hru s abecedou a máme tu LEGO Batmana. - Ahoj, Batmane. - Nebylo snadný zaparkovat. Všichni jsou tu magoři a jezdí na špatné straně. Myslím, že tak to má být... Dohodneme se tak, že pravdu mám já. Fajn, dohodnuto, Batmane. - Řeknu ti, jak to funguje.

Zavoláme do hračkářství. - Fajn. A každou větu musíš začít dalším písmenem z abecedy tak, jak jdou po sobě. - Rychlá otázka. Z které abecedy? Anglické? - Ano, anglické. Počítači, nahraj mi anglickou abecedu. Fajn, připraveno. Je to opravdové hračkářství v Bury St Edmunds a my jim teď zavoláme. Nezapomeň, že první věta musí začít písmenem A. Dobrý den, Charlene, jak vám můžu pomoci? - Asi dnes nemáte otevřeno? - Jistě, máme. Bo sháním nějaké hračky.

- Jaké hračky přesně? - Celý název si teď nepamatuju... - Haló? - Dají se u vás najít takové ty spojovací kostky? - Spojovací kostky? - Extra populární hračka v posledních 50 letech. Je mi líto, nemůžu vám pomoct. Mám zavolat manažera? Fajn, zavolejte. Geniální nápad, i když... - Heleďte se... - Ano? I vy byste mohla vědět. Jen kdybych si vzpomenul... Kryptonit...

ne, to je ten druhej chlap. - LEGO! LEGO! - Ano, LEGO tu máme. Můj syn miluje LEGO... jmenuje se Dick... je adoptivní. Nedám na něj dopustit. On sice původně chtěl Playmobil, ale řekl jsem mu, že LEGO je lepší. - Protože ho žerou všichni. - Aha. Dobře. - Kvalita prostě. - No, ano, máme spoustu LEGA. Různé sady, i Batmana třeba? Ano, máme klasické, pak LEGO City, Batmana...

Senzace, takže kdybych chtěl LEGO Batmana z toho filmu, tak máte nějakou sadu? - Ano, máme. - Ty nové taky? - Právě nám přišly, ano. Uran byl... pardon, druhý syn mi ukazuje něco na Googlu, zajímá ho věda. Vítězství je moje... to byla jen taková asociace, pardon. - V kolik dnes zavíráte? - O půl šesté. Xylofony máte taky? Můj další syn má rád hudbu. Xylofony...

Obávám se, že ty nemáme. I tak jste mi moc pomohla... určitě tam máte blázinec, že? - Zoologická, co? - Trošku. Moc vám děkuju. - Mějte se. - Nashle. - Batmane, to bylo neuvěřitelné! - No, musím říct... Znáš Supermana? Nepochází odsud. Je z jiné planety a narodil se... s laserama v očích a umí lítat, a tak.

Spider-Mana znáš? Smrad, kterýho kousnul pavouk a má z toho super-schopnosti. - Víš co je moje super-schopnost? - Co? Má mysl! - No, musím běžet. - Díky, Batmane! - Čus, Bene.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nutno říct že ten týpek ma važně brutální hlas, skvěle nadabováno.

210

Odpovědět

Jen drobná chybka, LEGO se nijak neskloňuje, takže ne "Máme hodně LEGA" ale "Máme hodně LEGO"

353

Odpovědět

Budeš někde hodně

421

Odpovědět

becouse I´m batman !!

351

Odpovědět

I´m Groot !!

94

Odpovědět

Odpovědět

Parádní překlad :D

182

Odpovědět

Dobrá práce s titulky. :-)

251

Odpovědět

Na otázku co je jeho super schopnost měl odpovědět "I'm batman"

421

Odpovědět

A já čekal to stejné, co od Iron mana... ,,Money!!´´

50