Broken Age: Act 1

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:106
Počet zobrazení:3 658

Tim Schafer, producent počítačových her, který působí i v LucasArt, v roce 2012 vybral na Kickstarteru rekordních 3,3 milionů dolarů na hru Broken Age, která je rozdělena do dvou aktů. První vyšel již v lednu tohoto roku a momentálně se pracuje na druhé části. Jde o point&click adventuru, která vyniká především poutavým dějem, uměleckým zpracováním a také velkým množstvím známých osobností, které propůjčují postavám hry své hlasy. Co si myslíte o klasických klikačkách vy? Mají v současném herním světě své místo, nebo už pomalu vymírají?

Přepis titulků

Time Schafere, za 24 hodin jsi získal milion dolarů. Co s tím uděláš? Nazdárek! Asi vytvořím hru. Jde o dva příběhy, chlapce a dívky, které probíhají současně. Přeskakujete mezi nimi. Dívka se stane Vyvolenou, ale zjistí, že to znamená být obětována strašlivé příšeře pro záchranu města. Její příběh je o tom, jak se z toho snaží dostat.

Chlapec vyrůstá sám na vesmírné lodi, která o něj ve všem pečuje. Připravuje mu zábavu, stará se mu o jídlo, zdraví a prostě všechno, ale je sám ve vesmíru. "...skvěle napsaná lehce nostalgická adventura vstupující do nové éry klikacích her." Víš jak opravit šestihránky? Hlavně když jsi v bezpečí a daleko od problémů.

To zní jako ne. Právě jsem unikla obětování a teď chce Mog Chothra zničit město. Cože jsi...? Zatímco jsi putoval vesmírem, celou galaxii zachvátila válka. Válka? Koho s kým? Prosím, odhákni mi spoďáry z té větve. Promiň, ale k tvým spoďárům se nepřiblížím.

Pane bože, už je to tady! Přicházejí! Já chci zabít Mog Chothru. Shayi, kam to jdeš? Není to bezpečné! Shayi! "...nádherné a naprosto okouzlující. Měli byste začít hrát hned teď." Proč by měli velké společnosti rozhodovat o tom, co máte sledovat, co poslouchat, nebo jaké hry hrát? To už nemůžou.

Sami si vyberte. Všem vám moc děkuji. "Opravdu si myslím, že na Broken Age se bude s láskou vzpomínat. Přeložil: Ibex www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A je to tu zase. Proč by adventury neměly mít místo meti hrami? Obzvláště dneska, kdy je každý, kdo se trochu zajímá o hry, nasraný z toho jak ho znásilňují velké AAA hry bez duše a hledá originální/old schoolové indie hry.

https://www.youtube.com/watch?v=irZ-159xsZY

31

Odpovědět

REKORDNÍCH 3,3M!!!

Broken Age + Soundtrack + Dokumentary 34,99 USD

00

Odpovědět

Vypada to dobre, uz jen kvuli hlasovymu obsazeni si to musim zahrat.

22

Odpovědět

Hrál jsem s naší malou autistkou škoda jen že nejsou české titulky ke hře :/

22

Odpovědět

Překlad takového videa potěší :)

Ale zrovna Tim si tímhle projektem kvůli prošustrovanejm penězům z kampaně neudělal tu nejlepší pověst :/

132

Odpovědět

nějaký bližší info? kde / co / jak / proč

20

Odpovědět

+Degenhttp://doupe.zive.cz/clanek/projekt-broken-age-potrebuje-vice-penez-tri-miliony-nestaci

Potřeboval
vybrat 400 00, vybral 3,3 milionu a stejně mu to nestačilo... nějak se nám asi penízky ztratily.

51