Chuck Testa

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:739
Počet zobrazení:7 568
Tato reklama se nedávno stala internetovou legendou a cílem značného množství vtipů a parodií. A terčem je oprávněně, ať už kvůli podivnému nápadu nebo "herectví" hlavního představitele.

Přepis titulků

Překlad: Mithril www.videacesky.cz Nejspíš jste si mysleli, že je tento jelen živý. A že je tento kojot živý. A tento bažant. Ne! Nejsou živí. Jsou mrtví. Byli vycpáni Chuckem Testou. Preparování zvířat v Ojai Valley. Specializované na ta nejrealističtější mrtvá zvířata ze všech.

Tečka. Koukněte na tu antilopu řídící auto. Ne! To je jen Chuck Testa. Ale ne, mám v posteli medvěda. Ne! Chuck Testa. Vydrž chvilku. Je tu leopard požírající impalu na mé verandě. Ne!

Je to Chuck Testa s dalším realistickým zvířetem. Napište mi odkudkoliv. Zavolejte Chucku Testovi pro ta nejrealističtější zvířata v okolí. Tečka. Ten nosorožec si právě objednal pití? Ne! Chuck Testa nevycpává mazlíčky.

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

podla americkych zakonov nie je zlocinom ak je niekto privrzencom neonacistov/fasistov a podobnych zrud, dokonca maju vlastnu dialnicu vyzdobenu sfastikami... v nemecku by to mal za mastnu pokutu a basu :D nemci maju prísnu cenzuru na tieto veci dokonca aj taky nemecky sa vysielajuci simpsonovci maju vystrihane diely, hry ako wolfenstein su bud zakazane alebo predavane v upravenej verzii, heilovat v nemecku sa neodporuca - proste vymazali svoju minulost a nedivil by som sa ze keby sa deti v skole ucili o hitlerovi iba ako o maliarovi a umelcovi... v rakusku je zasa situacia taka, hlavne na vidieku, ze stari pani maju doma poschovavane kompletne uniformy, samopaly, municiu, granaty aby som to skratil je asi 60 rokov po vojne ale dutých hlav je stále kopec a aj napriek všetkym opatreniam cenzuram sfastika nevymiera a je dost silna i ked sa o nej skoro vôbec nehovori ale rakusko nemecko maju stále obyvatelov - fasistov , no nejde o nijak militantne skupiny sem tam niekoho zmlatia, zabiju ale ziadna masova genocida sa nekona i ked za vybavu co maju poschovavanu od vojny by sa asi nehanbila ani ceskoslovenska armada :DDD ide skôr asi o to ze su dost dobre sledovani na nete (aj taky google spolupracuje s nemeckou vladou) a su zle organizovani a aj vojna sa trocha zmenila, dnes sa bojuje ekonomikou a nie zbranami az na amikov ktory si dojebali ekonomiku a liečia to ropnymi vojnami...

190

Odpovědět

wtf?

191

Odpovědět

absolútne nechápem ako suvisí video s nacistami, no ale budiš každý má iné myšlienkové pochody.. ja len tolko, že je to sVastika odborník..

10

Odpovědět

+mayritaAsi kvůli jeho čepici.

00

Odpovědět

To je trapný, ubohý a nelidský.. taky bych ho vycpala a dělala si z něj s prominutím p***l ;)

1935

Odpovědět

lol to je fakt sileny

181

Odpovědět

spíš bych řek že toho Tottenkopfa tam má proto že je to jen další americkej redneck... ;-)

180

Odpovědět

Pekne :) Jen by mne zajimalo proc ma Chuck Testa na cepce znak Tottenkopf. Vsiml jsem si toho az ted. Jelikoz video vidim po druhe :) Aby nas vsechny co sme to videli nezavreli :D

192

Odpovědět

Chuck Testa je legenda :D. Myslím, že má dokonalou reklamu :D.
Dost mě zaujalo, že tuhle reklamu vytvořili Rhett and Link známí na Youtube.
Zbožňuju tu zhudebněnou verzi od schmoyoho s Kids react (už ji sem někdo posílal) a už byl nezvyk slyšet reklamu v originále :D.

191

Odpovědět

Legen.. wait for it...

189

Odpovědět

iambender: Ona to taky asi není žádná sranda... :-)
viz. http://www.stream.cz/video_world/TVMxvR9JHXQ

182

Odpovědět

no, když jsem viděl název a ten obrázek, tak jsem si řekl: omg, už 2 písničky za den?" ale pak jsem byl naštěstí ukojen ;)

182

Odpovědět

tak co už....rozhodně reklamou zaujal :-) jen ty ceny. za Bizona 9000 d(k)oláčů? www.ojaitaxidermy.com/

180

Odpovědět

Tak už konečně vím z čeho to vzniklo :D

180

Odpovědět

Zní ten bažant jako orel? Ne! Chuck Testa

210

Odpovědět

Udělal ten nosorožec sloní troubení? Ne! Chuck Testa

200

Další