Děti reagují na Chucka TestuDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:385
Počet zobrazení:5 087

Dnes budou děti reagovat na video, které už jste u nás mohli před nějakým tím pátkem vidět. Pokud vám uniklo, honem to napravte. V tomto díle se dozvíte, co si děti myslí o této podivné reklamě, o Chucku Testovi a o zabíjení zvířat obecně. Hlavně pozor, abyste neskončili v pekle. ;-) Textové poznámky z videa: 1:11 - Video Oficcial Ojai Valley Taxidermy TV Commercial má na svém kontě již přes 5 milionů zhlédnutí 1:55 - Reklamu natočily YouTube hvězdy Rhett a Link v rámci jejich pořadu Commercial Kings pro kabelovou televizi IFC. 1:59 - V pořadu pomáhá tato dvojice drobným podnikatelům k úspěchu prostřednictvím zajímavých reklam. 2:30 - Chuck Testa nahrává každý týden na svůj kanál ojaivalleytaxidermy užitečné tipy z oboru. 4:08 - Z hlášky: "Ne! Chuck Testa," se stal internetový meme!

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle: Chuck Testa! - Asi jste si mysleli, že je tento jelen naživu. - Ani ne. - A tento kojot také. - Ne. - A tento bažant. - Ne. Ne! Nejsou živí.

Jsou mrtví. Jsem odborník na nejživější mrtvá zvířata kdekoliv. Tečka. Hele, ta antilopa řídí auto. Ne! To je jen Chuck Testa. Mám v posteli medvěda! Ne! Chuck Testa.

To je tak úchylný. - Já bych se nesmál. - Na zápraží je leopard. Ne! To je jen Chuck Testa s dalším realistickým zvířetem. Zavolejte Chucka Testu pro ta nejživější mrtvá zvířata v okolí. Tečka. To fakt existuje? Můžete si je objednat? Jak zabili všechny ty zvířata? Jak kurňa umřely? Čas na otázky!

Co to bylo za video? - Byla to reklama. - Byla to halloweenská reklama. Nejhloupější reklama na světě. - Co se v ní propagovalo? - Zvířata, co vypadaj jako živý. Víte, jak mají lidi občas doma pověšenou třeba hlavu jelena? - Tím se živí. - Oživili ty zvířata. - Myslíš, že byla živá? - Jo, ale říkali, že jsou mrtvý. - Jak se jmenoval ten chlápek?

- Chuck něco. - Chuck Testo? - Chuck Testa. - Chuck Testa. Jmenuje se Chuck Testa. Chuck Texta? - Jo. - Ne, ne, ne, ne, ne. To není možný. Ale on se tak jmenuje. Chuck Testa. - Víš to jistě? - Jo. Co to pořád dokola opakoval? - Ne.

- Ne. - Ne. - Ne! Ne! Chuck Testa. Říkal to tak nadšeně? - Ani ne. - Měli tam obsadit tebe. To by bylo: "Ne! To je jen Chuck Testa!" Co si o tom pánovi jménem Chuck Testa myslíš? - Je zlej! - Vypadá jako Jeff Bridges. Je divnej. Jako já! Ne. - Je to trochu úchyl.

- Úchyl! Nelíbí se mi, co dělá těm zvířatům, ale jinak je to borec. - Víš, co je to taxidermie? - Ne. - Nemám ponětí. - Řízení taxíku? Takovej mega botox pro zvířata. Je to jako workshop Jak si vyrobit méďu. "Ó, to je pěknej medvídek." "Teď vypadá jako živej." A pak je vycpou, abyste si je mohli pověsit na stěnu.

Nejsi z toho moc nadšená. Taky to není žádná skvělá věc. Taxidermie je, když vezmeš mrtvé zvíře, stáhneš ho z kůže a tu pak natáhneš na dřevěnou nebo drátěnou figurínu, aby vypadalo to zvíře jako živé. Jasně, tímhle se chci rozhodně živit. - To je docela nechutný. - To je ošklivý. Jo, to je.

Ale taky cool. Je to podle tebe v pořádku? - Ne! - Ne. - Ne! - Proč ne? - Zabíjej je! - Je to úchylný. - Úchyl! Měli byste je prostě nechat být, a ne je stahovat z kůže a vycpávat. Co kdybyste to byli vy? "Sakra, někdo mě střelil.

A teď mě vycpávaj." - Ale stejně ze mě nebude vegetarián. - Proč ne? Protože maso chutná moc moc moc dobře. Je podle tebe lovení obecně v pořádku, nebo ne? - Není. - Skončíte v pekle. - Když hrozí zvířatům kvůli lovení vyhynutí, tak to v pořádku není. Ale pokud je nějaký druh přemnožený a vy jedno zvíře zabijete, nevyhladí to celou jeho populaci. Četl jsem knížku, ve který nějakej lovec zastřelí medvěda a psali tam: "Hrdinný lovec stojí vedle mrtvého..."

- Co je na tom hrdinskýho? - Zabíjení zvířat je pro ty lidi sport. Jděte si radši zahrát třeba baseball. SYDNEYINA MOUDRÁ SLOVA!!! Co bys vzkázala lidem, co zabíjí zvířata? Nikdy byste zvířata zabíjet neměli. Jinak ho musíte spravit a znova mu oživit. A ne že vám někdo pomáhá. Jen vy!

Co bys řekl Chucku Testovi? - Taxidermie je na pytel. - Ty jsi ale borec! Počkat. Ne! Popadnul bych brokovku a střílel bych do něj, dokud by... Myslíš, že bylo jejich záměrem natočit normální reklamu? Myslím, že ji udělali naschvál srandovní. - Chtěli, aby to vypadalo lacině. - Myslím, že chtěli pobavit. Asi chtěli natočit normální reklamu a tohle je jejich "norma".

- Myslíš si, že je Chuck Testa takovýhle i ve skutečnosti? - Asi ne. - I když... možná jo. - Podle mě takovej bude. Věřte mi. Tohle nemůžete hrát. - Hrál to. - Proč by to dělal? Protože to herci a herečky zkrátka dělají, lidi! Myslíš, že má díky té reklamě víc zákazníků? - Nejspíš jo. - Rozhodně. - Asi těžko. - Nejspíš ne. - Proč ne?

Kde udělal chybu? - Protože bych se bála, že mě bude pronásledovat. Hodně lidí si musí myslet, že to je jen vtip. Původně jsem si myslel, že to není opravdový a že ze sebe jenom dělá šaška. - Proč myslíš, že mu ta reklama pomohla? - Protože teď každej říká: "Kámo, ty jseš frajer!" - "Můžeš říct ne?" - Protože to je smysl reklamy. Vlastně je to dost chytrý. Protože vám to jeho: "Ne! Chuck Testa," uvízne v hlavě a pak to doporučíte kámošům a bude se to sdílet na Facebooku a než se nadějete, je vaše firma známá po celém světě.

- Díky za pozornost. - Pro vystřižené scény navštivte kanál TheFineBros. Dejte nám 10 hvězdiček a vyhrajete! Na viděnou příští neděli. A ne že zapomenete! Bude se mi stýskat! Medvídek koala v našem pořadu? Ne! To je jen Chuck Testa. Čau! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jake je můj favorit! Na svůj věk má dost rozumný názory, který maj hlavu a patu! Boreček! =))

181

Odpovědět

William má recht. Jenom bych dodal: zvířata jsou nutný, ale nesežrat je hned.

191

Odpovědět

Vycpala bych toho kreténa Chucka Testu :D Dnes 6/10, hlavně kvůli Lie která tam zase s těma jejíma "chytrejma" kecama oxiduje ;)

1815

Odpovědět

to video ne a ne se ukázat :(

182

Odpovědět

Dajte nabudúce Hatsune Miku *-*

181

Odpovědět

grr - takové děcka jsou ale všude :D a nic s tím neuděláš...

190

Odpovědět

:-D

180

Odpovědět

jako videa jsou vazne fajn a je to zabava... ale rikat, ze se inteligentne vyjadruji, a ze maji dobry prehled? :D
PHATE ma recht, obcas to vypada, ze ta mala holcicka je chytrejsi nez ty ostatni.
Ale jinak pro me super video, urcite prekladejte dal.
btw: nechtel jsem flameovat, ale uz tak je tu par komentaru a mensi debata nikdy neuskodi :D

181

Odpovědět

ja si nemuzu pomoct ale aspon ty starsi decka by mohli byt trosku chytry.. ale jejich nazory jsou retardovany :D

204

Odpovědět

Pls muzete prelozit Teens react to Hunger games trailer?? http://www.youtube.com/watch?v=Ri6wRz_NjiA

181

Odpovědět

Tohle byl první díl pořadu na kterej sem se podíval a tak mě to chytlo, že sem hned zhlídnul zbytek co tu je a nemůžu si pomoct, ale mě ty děcka prostě baví :D na tu 14. letou bloncku bych se moh dívat pořád :) ... určitě překládejte dál...

183

Odpovědět

Tedy, abych to doplnil: Většinou je ta malá holčička mnohem rozumnější. Nejspíš to je tím, že ještě tolik nepřemýšlí o životě a nemá takový rozhled. Prostě to bere tak, jak to vidí.

182

Odpovědět

Kids react je...zajímavé. Nejlepší je ten rozdíl mezi tou nejmladší holčičkou a tou mladou slečnou (podle mého nejstarší).

185

Odpovědět

Koho zajímají stupidní názory americkejch fakanů??? 1/10

1844

Odpovědět

one of the kids should definitely brush its teeth more properly...

189

Další