Nezastavuj!Cyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:126
Počet zobrazení:8 877

Moderní technologie mohou být požehnáním i prokletím, jak nám demonstrují dnešní dva kraťasy (z toho jeden mírně reklamní).

Přepis titulků

Ahoj, tento týden kraťas být neměl, ale zasponzorovali nás z NordVPN. Takže si počkejte na konec na bonusový kraťas. NEZASTAVUJ! A mám tě, ty hajzle! Chcípni! Chcípni! Chcípni! Systém automatického brzdění s detekcí chodců. Zastaví při prvním náznaku nebezpečí, abyste vy už nemuseli.

INTERNETOVÁ BEZPEČNOST Billy, ty úchyláku jeden, ty koukáš na sex chobotnic? Ale jen chobotnic, ničeho jiného! Koukám na to kvůli seminárce! Panebože! A ani při tom nepoužíváš VPN. - Co je V-3PO? - Ne, blbečku, VPN. Díky tomu tvoje úchylárny nemůže sledovat vláda, která tě pořád sleduje, Billy. - Vždyť jsem dítě.

- Jsou to úchyláci! Přesně na tom ujíždějí. Uhni! A je to. Konečně se můžeme sblížit nad nechutným obsahem beze všech slídilů. Sakra, kluk je fuč. Zrovna když to začínalo být zajímavé. - No co už. Kouknem na naše ex přes jejich webkamery? - Jasně. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Také mi z NordVPN psali ohledně možnosti reklami na našem webu. A byli docela vytrvalí, protože když jsem nezaragoval na první email, poslali druhý a následně i třetí. A to už mi bylo jasné, že to není bot a zareagoval jsem :).
Evidentně to jejich PR pěkně tlačí všema cestičkama.
Zdar Max

11

Odpovědět

Max z firmy co se zabejvá dopravou?

10

Odpovědět

Ňáká malinká. :-D

50

Odpovědět

Chtělo by to ne tak spoilerový název :) Jak se proti němu rozjela, tak mi to došlo a věděl jsem už, jak to dopadne.

110

Odpovědět

Co název, ale ten obrázek 🙄 Hned od začátku bylo jasné, že umře 😬

31