Demonetizace během 60 sekundCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:2 972
Stroj času v nepovolaných rukou, to dokáže nadělat pěknou paseku!

Přepis titulků

DEMONETIZACE BĚHEM 60 SEKUND ROK 2055 NAŠE DYSTOPICKÁ BUDOUCNOST Připraveno. Fajn. Je 6. listopadu, 15:03. S doktorkou Madison poprvé otestujeme naše zařízení. Pošlu tento míček do minulosti. Nejde o klíčový moment pro vědu, ale o něco, co bude lidstvo po celé generace…

- Povedlo se! Vyšlo to! - Nemůžu tomu uvěřit! Pošleme to do Washingtonu. Zavolám prezidentovi, ty zařiď převoz. Jasně! Doktorko Madison, musíme to zabezpečit. Na cenu nehleďte. V nesprávných rukou by to mohlo napáchat velké škody. Tady je to! Toitoika, díky bohu! PROČ NE?

Tak gravitace? Isaacu, to je geniální! Jak jste na to přišel? Spadlo mi na hlavu… jablko! Jak to vypadá, Amelie? Přepínám. Obloha je zcela bez mráčků. Lepší počasí jsem si nemohla přát. Přepínám. Bože můj, nic nevidím! Zřítím se! Mayday!

Hlásí se agent Oswald. Přepínám! Vidím střelce. Plánuje zabít prezidenta! Sejměte ho! To je na hovno. Start Challengeru za 30 vteřin. Finální kontrola systémů. - Komunikace? Podpora života? - V pořádku. - Motory? - Odložte start, něco jsem našel… Zážeh!

To je vončo. ROK 2055 NAŠE AKTUÁLNÍ BUDOUCNOST Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TAKŽE TO NEJSOU PTÁCI, ALE LIDÉ Z BUDOUCNOSTI CO NA NÁS S....U

71