Fotky Spider-TýpkaCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:7 213

Když máte uřvaného šéfa, který po vás chce exkluzivní fotky superhrdiny, musíte být vynalézaví.

Poznámka: Zmiňovanou videohru můžete předobjednávat zde.

Přepis titulků

FOTKY SPIDER-TÝPKA Dárkový košík? Dobrá, ale pošlete ten nejlevnější. Vzkaz? Napište tam: "Tady to máte." Je mi to fuk. Nejsem básník. Petersi, pojďte sem! Doufám, že pro mě máte fotky toho zločinného Spider-Týpka, Petersi, jinak máte padáka! A pak vás najmu znova a dám padáka podruhé. Nějaké fotky tu mám, pane Johansone.

Fotky? Fotky nepotřebuju, Petersi! Potřebuju příběhy. Intriky. Konspirace. - Potřebuju prodávat noviny! - Tyhle fotky noviny prodají. Co to sakra je? Spider-Týpek to autu zastavil, když padalo z mostu. Spíš: Spider-Týpek shodil auto z mostu. Co tam máte dál? Co to jako je? Spider-Týpek zabránil zaplavení Central Parku.

Jo, no... Spider-Týpek ničí potrubí. Milionové náklady pro daňové poplatníky. To je ono! Počkejte, pane Johansone, je tu toho víc. Seber se, Johne! - Myslíte, že pravidelně cvičí? - Petersi... Ne... - Myslím, že jo. - Vypadněte, Petersi! Máte padáka!

Pane Johansone, vaše žena čeká na lince jedna. Ale ne, mám rozbité brzdy! Kdopak mě jen zachrání? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Cyanide and Happiness videohra - Čtení je otrava, co? - V téhle knize je řešení všech problémů. - A co se tam píše? - Stojí tu jen: "Zabij se, Coope." Takže spíše jen tvých problémů, co?

No nic, já jdu brečet jinam. Pokud jste nás nepodpořili na Kickstarteru, ještě není pozdě! Předobjednávky se slevou až do prvního března. Objednejte si hru už dnes na: bit.ly/cnhgamepresale Odkaz je v popisku

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravte si v popisu videa "exklizivní".

13