Kdo je Mothman?Cyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:7 806

Zkušený novinář Chip Chapley se rozhodl přijít na kloub tomu, kdo se skrývá za maskou Mothmana, hrdiny Citytropolis. Podaří se mu to?

Přepis titulků

KDO JE MOTHMAN? Dobrý večer, Citytropolis, já jsem Chip Chapley a v tomto segmentu se zaměříme na lokální legendu – Mothmana. Kolik toho o něm vlastně víme? Zaměřme se na mýtus za touto můrou. Kdo je Mothman? Dnes jsem navštívil entomologa – miliardáře, Mortona Mothsona, aby nám řekl, co si o tom jako boháč myslí.

Jste to vy? Absurdní, vůbec netuším, proč mě lidé spojují s postavou tohoto Mothmana. Je to směšné. A co ta tajemná jeskyně pod vaším sídlem? Mothcave? Tam skoro nechodím. Žije tam můj komorník Milfred.

A Mothmobil ve vaší garáži? - Ten neřídíte? - Samozřejmě ne. Nebuďte směšný. Můj komorník Milfred mě v něm vozí. Jasně... A co váš komorník? Myslíte Milfreda? No tak! Co s ním?

Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Zjistili jsme, kdo je Mothman? - Možná já, zrovna jím vlastní kalhoty. Já je jím taky a za chvilku se políbíme jak Lady a Tramp. Co takhle v tom pokračovat v dalším kraťasu? Klikněte na něj.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

...Time to close business, C&H...

65