KomikCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:9 310

Být, či nebýt (vtipný), toť otázka.

Přepis titulků

KOMIK A tak jsem řekl: "To je moje žena!" Překlad: Xardass www.videacesky.cz Pop-up držáky na mobily od Cyanide and Happiness. Jsou navrženy pro psy, ale používat je mohou i lidé. K dispozici právě teď! Ahoj, jsem John Battman a jsem bohatý.

Ale Cyanide and Happiness nepotřebují moje peníze, ale vaše. Chtějí i moje, ale já jim je nedám. Co takhle Patreon?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kks 30 sekundove video a zbytok bullshit

295

Odpovědět

Dostávají z Patreonu 356 692 českých korun měsíčně. Za to posílají ven 2 krátká videa měsíčně. To je dobrej kšeft.

92

Odpovědět

+FJo, ale nejsou to jen oni tři, prý mají pod sebou tým animátorů, scénáristů a spol.
Kdyby jich bylo řekněme dvacet a dělili se rovným dílem, už jsi na 17.500 Kč / měsíčně – za předpokladu, že nemají žádné jiné výdaje (např. pronájem studia, marketing, webhosting).

Když úplně pominu C&H, protože fakt nevím, jak to mají nastavené, tak obecně animovat cokoliv je šíleně pracné. Vím to hlavně z odposlechu sólo animátorů (nikoliv týmů), že udělat minutu průměrně kvalitní (tj. víc než jen dráťáci a naopak žádné komplikované souboje, hodně mluvených dialogů, nebo specifická stylizace) trvá asi tak měsíc každodenní práce a ceny *začínají* tak na $1500/min, ale hravě $10000, když človek kontaktuje profesionální studio – a to opět spodní hranice.
Samozřejmě, protože C&H jsou vlastníci studia, a ne zákazníci, vyjde je to levněji, ale asi je z toho vidět, že to není jen tak nějaké lážo plážo kreslení.

Jo, C&H jsou populární a fakt bych neřekl, že nějak živoří, ale na šampaňské ve vířivce a auto s otevřenou střechou bych to taky neviděl.

114