Martin se zaprděnou dózouCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:147
Počet zobrazení:6 853

A jakou přezdívku jste měli nebo máte ve škole vy?

Přepis titulků

MARTIN SE ZAPRDĚNOU DÓZOU Půjdeš v sobotu na party? Nevím, posledně jsem usnul... Ale ne, Martin se zaprděnou dózou. No tak, kluci, bylo to jednou, navíc ve čtvrté třídě na základce. Vidíte? MARTINŮV PRD, 4. DUBNA 1996 Tak proč s sebou tu dózu pořád taháš?

Protože vám musím dokázat, že se to stalo jenom jednou. Ale všichni mi říkají Martin se zaprděnou dózou. Jediný důvod, proč ti lidi říkají Martin se zaprděnou dózou, je ten, že s sebou taháš zaprděnou dózu, Martine. Martin se zaprděnou dózou. Stalo se to jednou ve čtvrté třídě! My s tebou na základku nechodili.

Nikdy bychom se to nedozvěděli, kdybys nám první den v prváku tenhle příběh neřekl a nevytáhl pět let starou zaprděnou dózu. Když ji zítra nepřineseš, už o tom nikdy nebudeme mluvit. To není fér, stalo se to jenom jednou! Ježíši, stalo se to jednou... Lhal jsem. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje přezdívka na škole byla ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... أس الغول

03

Odpovědět

No, přesně takhle na mě působí Jarinin. Nechuťák se zaprděnými názory...

614

Odpovědět

Já myslím, že tímle buď urážíš prd ve sklenici nebo naopak přehnaně komplimentuješ Jarininovi. Oproti němu je prd esense britského gentlemanství.

162