NahoruCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:196
Počet zobrazení:9 970

Dětem je potřeba se věnovat...

Přepis titulků

NAHORU Pojď sem, špunte. Připraven? Připraven? POZDĚJI MNOHEM POZDĚJI Koukejte, váš dědeček. Pojď sem. S ptáky se nepáříme, rozumíš? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

kdo neprcal ptáka neví o čem mluví

180

Odpovědět

Nevím kde se přidávají komentáře tak se zeptám tady :D Bude další díl Ozzymana a jeho rekapitulace čtvrtého dílu hry o trůny?

49

Odpovědět

Podle obleku se zdá soudit že si našel dobře placenou práci. Navíc se stará o své ptakoděti. Dalo by se říct že dobře zapadnul do ptačí společnosti. Možná všem ptákům vládne. Myslíte že by to šlo kdyby víc lidí žilo s ptákama? Asi ne co? Pár jedinců se ztratí ale zapadne velká skupina lidí někam kam nepatří? Nebo se spíš budou stranit většinové společnosti a nepřizpůsobí se? Myslím že ani opačně by to nešlo, ptáci nemůžou žít s lidma. Jsou moc rozdílní. Jiná kultura, výrazně nižší inteligence, biologický a genetický rozdíl.

273

Odpovědět

Pokud jsme dokázali přijat ten fakt, že žijeme s morčetem, tak ptáci už takovej problém nebudou. Řekl bych, že ptáci oproti morčeti mají větší inteligenci. :)
Jinak už se s tebou nějaký člověk zkusil spářit morče? :)

240

Odpovědět

Já žiju s ptákem a je to peklo. Furt chce leštit.

140

Odpovědět

Ve hře Güntera Eicha Sabeth se havran snaží žít s lidmi, protože touží po citech. Naučí se proto lidské řeči, díky čemuž poznává lásku, ale ztrácí schopnost létat. Je vyloučen z komunity havranů, a lidi ho nepřimou. Já bych to teda nemíchala. Ale skvělej horor, doporučuju.

40