PohotovostCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:14 390

Na pohotovosti se občas vyskytnou i prapodivné případy.

Přepis titulků

POHOTOVOST Nádech. Je to šílené, doktore. A výdech. Strčil jsem si do zadku myš, protože je to super pocit. Další nádech. Ale po pár minutách se přestala hýbat. Tak jsem za ní poslal kočku.

A výdech. Utekla hodina a kočka byla pořád tam. Začal jsem mít obavy. Další mrtvá myš v zadku? O nic nejde. Ale ta kočka? Tu jsem měl rád. Navíc je to vlastně mámina kočka. Koukněte se přes mé levé rameno. Tak jsem sousedovi nabídl, že mu vyvenčím psa. A teď přes mé pravé rameno.

Takže jsem si na díru položil šunku a kremžskou hořčici a on se chytil na lep. Sledujte světlo. Doufal jsem, že pes to tam pořeší a kočku vyžene ven. Ale smůla. Celé hodiny tam dělal binec, ale kočka nikde. Soused se ptal po svém psovi a mně začaly docházet výmluvy. Kouknu se vám do uší.

Tak jsem zavolal odchytovou službu. Dva jejich nejlepší lidi mi tam kolem oběda vlezli zadem a od té doby jsem neslyšel ani pípnutí. Takže mám strach o ta kuřátka, co tam mám. A taky tam mám tři žhavé holky. A co vás trápí? Lechtá mě v krku. Tady máte recept na pastilky proti kašli.

Díky, doktore. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dnes trochu zklamání, protože přesně takový konec jsem čekal...

01

Odpovědět

Přišlo mi to docela nereálné.
Mně doktorka vždy nejdřív předepíše sirup.

221

Odpovědět

1:15 říká: i mean baby chickens, not prety hot girls

31

Odpovědět

Připomíná mi to dětství. Jednou jsem našel společně s partou kamarádů, na cestě přejetou kočku a snažili jsme se jí oživit. Bylo nám ovšem jedno že je přejetá a teče jí mozek ušima ven. Měli jsme naději. Naději kterou svět dnes už ztratil.

404

Odpovědět

zrovna na tohle jsem se koukala včera :D

818

Odpovědět

zaujímavá životná skúsenosť

202

Odpovědět

A komu to cpes. Skoc si radsi pro dalsi kyblik do KFC at nahodou nezhubnes

1144

Odpovědět

+pinkhat74Tak ty si buď měl hodně špatnej den, nebo seš fakt pořádnej vůl :D

112

Odpovědět

+SafariTo ty budes mit spatnej den, az si te najdu. Ti uriznu ten tvuj malej ruzek a prodam ho na ebay nejakymu bochacovi z ciny za tezky love

130