Poslední sbohemCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:6 179

Všechno má svůj konec. Zdá se, že i skeče od Cyanide & Happiness...

Přepis titulků

RAPTURE JE TU! A VÁS DO NEBE NEVZALI! POSLEDNÍ SBOHEM Tohle bývalo tvoje nejoblíbenější místo na světě. Kdykoliv jsme sem šli, zajiskřilo ti v očích a na obličeji se ti rozzářil úsměv. No nic... Myslím, že je načase říct sbohem.

Vím, že tu budeš šťastný. Chtěla jsem vanilkovou! Z té jízdy je mi zle, asi budu... Ty záchody jsou nechutné. Tam já chcát nebudu. Paráda. Proč tu vy děcka musíte vždycky udělat takový nepořádek? Fakt to nechápu, já to tu vždycky nesnášela. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Pokud se vám to líbilo, asi jste se smáli, a pokud ne, tak ne, ale stejně klikněte sem a koukněte na další video.

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Absolutně nevtipné ,jako už posledních x měsíců (let?), ale na VČ budou překlady, i kdyby to bylo ještě 10x horší, protož díl k překladu má ani ne minutu, že???

12

Odpovědět

Ve skutečnosti v překládáni pokračuji jen proto, že to má stále velmi dobrá čísla sledovanosti. A tenhle díl mi nepřišel tak špatný jako některým diskutujícím. Stále byl výrazně lepší než další jejich aktuální tvorba, kterou už jsem se rozhodl nepřekládat. Mimochodem třeba tyto díly: Královská hostina z prosince nebo Vynález z listopadu byly dost vtipné. Tak uvidíme, kam to bude směřovat dál. Pokud to i nadále bude hlavně reklama na jejich novou hru a slabý, neinovativní humor, umocněný zhoršující se sledovaností, tak se s Kyanidem (alespoň dočasně) rozloučíme.

21

Odpovědět

+XardassDíky za odpověď.
Jak bys zhodnotil staré epizody vs. nové, čím si myslíš, že ten úpadek u CH nastal?

00

Odpovědět

+aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaBez pohledu do zákulisí fakt těžko říct. Nejpravděpodobnější mi přijde, že jim prostě došly dobré nápady, že se vyčerpali...

00

Odpovědět

Ten kanal je uz fakt len totalne trapny?

57

Odpovědět

Opravdové zklamání od CH jsem čekal mnohem černější zvrat tohle bylo sotva šedé....

66

Odpovědět

nejak nechapu jejich pocinani, byli pred krachem, lidi jim dali penize, kdyz se clovek podiva treba na patreon, tak to jsou hodne slusne penize, proto clovek nechape, proc nenavazali tam, kde skoncili, kdyz se vyresil jejich udajny problem?

210

Odpovědět

Možná to tak je právě proto, že jim lidi platí. Múza je už opustila, ale sponzoři ne. Co chceš v takové chvíli dělat?

50

Odpovědět

+htehno, ale to nevydrzi navzdy, protoze sponzori pak zacnou odchazet

10