Poslední slovaCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:12 206

Odchod blízkého člověka bývá těžký...

Přepis titulků

POSLEDNÍ SLOVA Už to nebude dlouho trvat. Měli byste se rozloučit. Ach, tati, já... Neplakej. Tohle není konec. Zase budeme spolu. Dědo, já nechci, abys umřel.

Nebuď smutný. Budu s tvou babičkou. A jednoho dne budeme všichni spolu... Nic! Nic tam není! Žádné světlo, žádný druhý břeh! Samá černota, samá temnota! Temnota! Samá temnota! Ne!

Musí to slyšet! Vše jsou to lži! Žádné světlo tam není! Žádná odměna! Jen prázdnota. Nicota! Jen konec! Temnota! Všude kolem! Nic! To dělají všichni. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ti co věří v boha chtějí věřit v nebe a peklo, protože ať si to vezmete jak chcete, je konec v nicotě a temnotě dost depresivní a já osobně ač jsem ateista, bych byl mnohem radši kdyby na mě po smrti čekalo nějaké nebe. :)

01

Odpovědět

Konec v nicotě není vůbec depresivní. Prostě tam nic není takže ani nemáš páru že tam vůbec seš. :D Problém ateistických bludů je ten že oni nevěří v něco víc protože si myslí že se vše stvořilo samo a náhodou. Sice nemají tušení jak se to stalo, ví ale se "100% jistotou" že se vše udělalo samo. :D Nejen že to vyvrací hned několik věcí který člověk nemusí nijak zvlášť hledat, logicky je to taky naprostá kravina.

Lidé nevěří v Boha proto že Bůh vyžaduje pravidla. Jsou to pravidla jak se chovat a podobně. Ateisti velice rádi hledají výmluvy typu "Kdyby byl Bůh tak by zabránil tomuhle a tomuhle...". Ale odpověď je "Ne, nezabránil". Bůh není žádný poručník který bude napravovat každou kravinu co lidstvo způsobí. Ať už tomu někdo věří nebo ne, v historii se Bůh angažoval několikrát. A lidem se to nelíbilo. Teď se lidem opět nelíbí něco jiného, a to že Bůh nedělá nic. :D Rekapitulace - Lidem se nelíbilo že se Bůh v minulosti moc angažoval ale teď se jim zase nelíbí že nedělá nic. Všechni by chtěli spokojený život na planetce zemi kde nikdo nikdy neumírá a kde je všechno růžovoučké. No jasnačka.. :) Jenže milé lidstvo zapomíná že už minimálně 20x Boha zklamalo a ten také velmi litoval že nás vůbec vytvořil. Osobně trvám na tom že to byla skutečně velká chyba. Lidé neví co chtějí a když dostanou co chtějí, stěžují si že to chtěli jinak. Ve futuramě to bylo jednou velice krásně řečeno. Něco ve stylu že lidi naříkají že Bůh dělá příliš nebo naopak si myslí že nedělá vůbec nic. Tak či tak je úplně jedno co uděláš protože lidi si ani nebudou jistí že si vůbec něco udělal.

A většina Křesťanů nevěří proto že chtějí něčemu věřit. To máš úplně posrané. Já sám sem byl ateista a všemu se tlemil. Naštěstí jsem byl svědkem paranormálních jevů které Vaše slavná věda vysvětluje úplně debilně a nebo vůbec. Ještě v době kdy prakticky nebyl internet každý kdo se nastěhoval na ubytovnu kde jsem bydlel popisoval divné věci. Vždy šlo o to samé. Hlasy, kroky a já nevím co dalšího. Vizuální věci také. A každý popsal úplně to samé. A teď si vem že každý ten dotyčný člověk pocházel odjinud. Jeden byl čech a další zase slovák. Někdo byl zase odjinud mimo ČR a SK.

Další věc co by sis mohl uvědomit je že každá teorie o stvoření světa (Ty ateistické blafy) není ve skutečnosti podložená fakty. Je to jen teorie kterou drží pohromadě dalších X teorií. To bereš jako důkaz neexistence ničeho dalšího? :) To je mi tě pak líto protože žiješ extrémně smutný život ve kterém je vše posrané a ke konci času - za těch pár miliard let kdy vybuchne slunce nebo se stane dalších X věcí (Což mimochodem bude v úterý 28. Září ve 14:34:16 za X miliard let :D) až celý vesmír zanikne tak nezbude vůbec nic z toho co jsme do teď vybudovali. Proč chodíš do školy? Proč vůbec žiješ? Proč hledáš partnerku? Proč děláš COKOLIV? Za pár miliard let bude všechno co si udělal k hovnu protože vše bude zničeno. :) Opravdu krásný výhled do budoucnosti, že? :) Všechny ty technologie co máme budou k ničemu. Vše zmizí a nic po tom nezůstane... Nikdo si to nebude pamatovat. Bude prostě konec. :)

Nedořekl jsem toto - Křesťani věří proto že buďto:

1 Prožili něco co věda prostě nevysvětlí. Těch věcí máš hafo a když se budeš snažit tak si je najdeš.
2. Četli Bibli (třeba Zjevení) a přijde jim divné že někdo před pár tisíci lety napsal knihu která doslova předpovídá aktuální stav na zemi a jen se to zhoršuje. :)))

Já patřím mezi oba typy. Vždycky sem se zajímal o vše okolo. Nezajímá mě jedna strana mince jako všechny ateisty. Všechno označí za nesmysl a teorii která se drží jen proto že jí drží naživu dalších X teorií považují za "Vědecké důkazy". :D Takový lidi jsou k smíchu.

Celý tenhle svět je tak průhledný... Většina Amerických prezidentů byli a jsou ve skupinách kde jsou lidi co věří v Ďábla a dělají oběti a nevím co dalšího.. Jen pár lidí se odvážilo o tom někde mluvit. A to jen proto aby se ostatní dozvěděli že tady něco smrdí. Nakonec zemřou na infarkt nebo je někdo zastřelí. To je mi ale náhodička, hmm. Bible taky popisuje už pár tisíc let že přijde jistá osoba která bude hrozně oblíbená a nakonec bude vládnout světu po 7 let. Sakra kdo by si takovou věc před X tisíci lety vymyslel? Americký novž světový řád připomíná přesně tohle. Ale to nikoho nezajímá. Všechno kromě evoluce a velkého třesku označíme za bullshit (Aby se ten život dal lépe žít) a je to vyřešené.

Už dávno jsem zjistil že lidi se nezajímají o fakta. Stačí se podívat na dokument Zeitgeist. Tuším že rok 2007? Tam se na začátku o křesťanství dokonce lže jako když autor tiskne a koho to zajímá? Myslíte si že někdo jde a ověří si ty blafy o slunci a o egyptských bozích co měli stejný život jako Ježíš? Ne, samozřejmě že ne. Ale pak všichni (ZVLÁŠŤ TUPÝ ČEŠI!) chodí po internetu a tvrdí že Zeitgeist vyvrátil definitivně Křesťanství. Ačkoliv celý začátek dokumentu je sprostě vymyšlený. A co ti ateističtí vědci kteří museli podvádět při výzkumech (Haeckel a jeho embria) nebo vědci který falšují čísla z Radiokarbonové metody datování? :D Proč je takový podvod potřeba? Přece je na světě spousta důkazů o Evoluci, ne? Taková skvělá teorie přece nepotřebuje přibarvovat! :) Ani se měnit za celý jedno století aspoň 4x. Jojo, teorie evoluce je super věc. Teorie která musí být potvrzována důkazy starými X stovek let a "miliard" let protože jí nemůžeme reálně vidět. Celé mi to přijde jako jedna skvělá výmluva. Ať už člověk na Evoluci najde kolik chce chyb (I vědci většinu uznají) tak to nevadí, vždycky se vymyslí nová teorie a jede se vesele dál! No to je mi věda jako prase..

Celý je to ztráta času, ani nevím proč to píšu. Užij si ten svůj ateistický život který je úplně o ničem, protože po všem co uděláš na světě nezůstane vůbec nic. :)

242

Odpovědět

+Ell6641888484Ad 1("Prožili něco co věda prostě nevysvětlí. Těch věcí máš hafo a když se budeš snažit tak si je najdeš."):
Byli časy, kdy věda nevysvětlila ani vztlak a létání, takže tenkrát ptáky nadnášel Bůh.
Ale dejme tomu, že zažili něco, co je za hranicí fyzické reality. Jen člověk mající sklony k sebedevalvaci však ze svých zkušeností vyvodí závěr, že je nějaká všemocná entita, která nám určuje náš osud, která si nadefinovala vlastní pravidla a podle nich nám přidělí náš vlastní osud po smrti. Člověk bez těchto sebedevalvujících sklonů však přijme, že realita je daleko za hranicemi fyzična, možná tedy nejsme jen fyzičtí jedinci, ale třeba máme nefyzickou povahu, která neumírá. Jen smrtí přejdeme zpět do nefyzična a sami si pak rozhodneme, co budeme dál dělat.
Krapet nechápu tu logiku, že pokud je svět víc, než fyzická realita, tak musíme být něčí otroci...

111

Odpovědět

+Ell6641888484Kámo, dobře jsi to tu vytrolil!

Já třeba věřím v to, že tam bude spousta masových kuliček z Ikei ještě z těch koní!

41

Odpovědět

+Ell6641888484Nevěřím v nic, maximálně v to, že je někde ve vesmíru další život. Ani nevěřím, že nás ten život nějak ovlivňuje.
Stejně tak nemám problém s tím, že po smrti nic není.
Problém s knihami typu Bible je takový, že si ten text můžete vyložit miliony způsoby. Pokud tedy chcete, odpovídá tomu, čemu chcete. Ve vašem případě tedy aktuálnímu dění. To jest celé.
Nejlepší vtip s věřícími je ten, že nevěřícím vyčítají to, že věří v nějakou evoluci a nějakým teoriím o vzniku (i když myslím, že každý rozumný člověk to bere se značnou rezervou, protože každý ví, že jsme v bádání v začátcích, proto se nemluví o faktech, ale o teoriích a věřící zjevně mají problém rozeznat význam těch dvou slov). A ten vtip je třeba v tom, co jste právě napsal. Nedokážete si třeba představit nekonečno (např. teorie, že nic nevzniklo, vše bylo, je a bude), ale nekonečného Boha si představit dokážete. Nevidím rozdíl, proč jednu věc akceptujete(na základě knihy) a druhou ne(na základě výzkumů a teorií mnoha lidí).
Odpověď na vaší otázku ohledně toho, proč tu jsme a proč děláme, co děláme, když za hafec let třeba celý vesmír zmizí. Tato otázka je jednoduchá a odpověď na ní taktéž. Každý živočich má něco v základním vínku. Člověk má dvě důležité věci : pud sebezáchovy a zvědavost. Každý zdravý jedinec je zvědavý a má pud sebezáchovy a každého něco baví. To jest celé. Vzhledem k tomu, že prozatím vlastně nic nevíme, tak není důvod páchat sebevraždy, vše jsou jen teorie. Musíme si počkat na teorii všeho, pak budeme podstatnou část vědět.
A i kdybychom věděli, že nás nic nečeká, tak proč páchat sebevraždu? Proč si neužívat, dokud to jde? Nevidím v tom problém.
Mno a pokud jde o to, že někdo zažil něco nadpřirozeného, to není nic neobvyklého. Bacím vás do šišky a až se probudíte, budete mi básnit o andílcích. Aneb mysl člověka není 100% resistentní a nedokáže 100% interpretovat skutečnost v jakémkoli případě. Nic víc.
Zdar Max

50

Odpovědět

+Ell6641888484Ve spouště věcech máš určitě pravdu, ale je to moc dlouhý, než aby jsi někomu vysvětlil jiný pohled na svět. :)
Dneska rádobyateisti nechtějí slyšet názor křestanů. A když se jako křestan podívám, co za další křestany běhá po světě a co povídaj, tak se těm rádobyateistům ani nedivim, že mají křestany za magory a veškerou teologii hážou rovnou za hlavu.
Nikdo si dnes nechce uvědomit, že věda i víra jsou věcí filozofie a zkoumání a ne dogmat. :) A tak se radši budou prát věda vs víra, místo toho aby to spojovali jako drtivá většina největších myslitelů světa.

10

Odpovědět

Taky jsem ateista, ale i tu víru můžeš nahradit nepoznaným a vědeckým pochopení fungování vesmíru a být tak spokojený, optimistický a bez strachu si užívat každý den.

00

Odpovědět

a čo by tam akože malo byť ? :D všetky informacie ktoré získaval počas svojho života prechadzali cez zmyslové orgány, keby ich mal počas života porušené, prišiel by o ne a mozog by sa mu nevyvíjal tak ako do teraz, možno by nevedel hovoriť, nevidel by nikdy ,,svetlo,, ... toto všetko ovplyvňuje čo bol, alebo je, všetko je uložené a spracované v mozgu a ako to ma asi vyzerať teda keĎ tento mozog odumrie, nebude už vyživovaný a teda nebudú fungovať ani zmyslové orgány a prijímanie informácií ? no temnota ... a nech ma nikto nechápe zle ale ja sa na ňu aj teším svojim sposobom, lebo ju nebudem vnímať, nebudem mať čím :D

51

Odpovědět

čekal jsem ještě potitulkovou scénu, kdy za tohle zkončí v pekle :D

41

Odpovědět

až člověk umře tak to pro něj bude stejné jako než se narodil... NIC

225

Odpovědět

stačí se zeptat těch co zažili klinickou smrt .. někteří slyšeli co se okolo nich děje ale kdo ví taky si říkám že nebude nic .. ostatní sračky co lidé vymýšlí jsou jen kvůli tomu protože se bojí neznáma :3

55

Odpovědět

+JabliickoNěkteří ty "sračky" prožili. Pak to není strach z neznáma, ale víra ve známo. ;)

00

Odpovědět

Ano zákon zachování energie, věda se začala tímto směrem ubírat nyní daleko vědečtěji, hlavně v oblasti spojení neuroplasticity, vícedimentionálního prostoru a stavu superpozice.

00

Odpovědět

To co ten děda tvrdí ... O tom jsem pevně přesvědčen.
A úsměv sestřičky tomu dodal správný říz.

509

Odpovědět

Tak to budeš asi jeden z mála, co do tý temnoty a prázdnoty po smrti odejde.

822

Odpovědět

+DarketasA kam máš nasmerované ty Darketas? :)

133

Odpovědět

+DarketasJá věřím tomu že to funguje jak na Zeměploše, stane se to prostě to co v životě věříš. :D Tak radši nebuď ateista nebo ti večer od boha přilítne kámen do okna.

41