PředákCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:9 681

Nejdůležitější je mít pořádek ve smlouvách.

Přepis titulků

Ahoj, chlapci a děvčata, díky vaší podpoře na Patreonu můžeme už zase produkovat kraťas co dva týdny. Hurá! Díky. A teď už uhneme, abyste se mohli v klidu koukat. PŘEDÁK SHÁNÍME VÝPOMOC Tady ho máme, tady je náš hrdina. Ty jsi ten nový, že? Pete? Můžu ti říkat Pete? Jasně že jo.

Pojď, Peťulo. Máme pro tebe extra prácičku. Jenom honem podepiš smlouvu. Vždycky nejdřív podepiš smlouvu. To jsem měl říct exmanželce. To byl vtípek. Kašli na to. Neposlouchej mě. Nebojíš se výšek, Pete? Jasně že ne. Jsi vysoký jak mrakodrap. Měl bych stavět tebe. Pozor na hlavičku, Pete.

Nemáš helmu? Vem si moji. Máme malinký problémek. Prťavoučký. Ale ty ho napravíš, Pete. Ty nás zachráníš. Jsi totiž hrdina. Jsi můj oblíbenec. A rád bych tě s někým seznámil. Tady je ten, co to zpackal. Příšerné. To je ale případ, co? Tak jo, kluci, tady ho máte. Díky moc za pomoc, Pete.

A já mizím. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Žhavé novinky: Příjmy z reklamy na YouTube jsou stále na prd. Podpořte Cyanide & Happiness na Patreonu. A přispějte jako Chip Chapley.

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejde to nějak sestřihnout? Pustit od;do?

00

Odpovědět

Ten ukecanej chlapík mi úplně připomíná Hanka Scorpio ze Simpsnů.

100

Odpovědět

Na to by se přišlo... ta přilba je podepsaná! :D

162

Odpovědět

Třeba zrovna oba policajti uměli jen psát a ten co umí číst měl dovču. :)

10