PrstolapCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:6 991
Možná znáte čínskou hračku s názvem prstolap (finger trap). Dá se s ní užít spousta zábavy…

Přepis titulků

PRSTOLAP Kámo, čum na tendle čínskej prstolap, kterej jsem našel. Páni, kdes to našel? Ležel… Jejda. - Co to má bejt, kámo? - Já nechtěl, kámo! - Sundej to, kámo! - Nejde to! To snad není pravda! Já nejsem gay, kámo! - Kámo, já taky nejsem gay!

- Tak co budem dělat? POČÍTAČOVÁ LABORATOŘ Dá se z toho dostat jen tak, že se prsty uvnitř dotknou. Pak se to uvolní. Jako že musíme… Jinak se z toho nedostanem. Tak to ne, kámo! Já přece nejsem gay! Já taky ne, kámo. Uvízli jsme v tom společně, kámo.

Takhle teď budeme žít, kámo, protože nejsme gayové. Asi už to tak bude, kámo. Oba dva odejděte. Hned. ZÁKAZ HOMOAKTIVIT (NEPLATÍ PRO GAYE) PRODÁNO To byl super společný život, kámo. To teda. Ale teď umírám, kámo.

Já vím. To je na prd, kámo. Vidím světlo, kámo. Jdi za tím světlem, kámo. Je to tak v pořádku. Kámo, než odejdu… Musím ti něco říct. - A co? - Já… jsem to upustil záměrně. Já to věděl, kámo.

Kámo… Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zamišlení hlavne tu co se překladatelům honí nejen hlavou

00

Odpovědět

Jestli překladatel někdy v životě bude mít splín nebo jestli o sobě bude pochybovat jako o lidské bytosti, tak bych mu chtěla říct, že jeho život nebyl marný, jestliže vedl k termínu "prstolap" - nejelegantnějšímu řešení na tohle zadání. Skláním se.
m(_ _)m

10

Odpovědět

vo filme Bad trip sa zjavne inspirovali

00

Odpovědět

S kamarády naprosto nesdílitelné video :D

10

Odpovědět

vyvstává tolik otázek.... jak třeba chodili na malou? navrtali si tam dírku? hadička z ledvin?
tak jasně je to C&H :-) moc vydařenej díl

101

Odpovědět

Na co dírku? Takovýto prstolap funguje na principu samosvěrné punčošky (Slouží k např. uchycení kabelů při protahování, viz samosvěrné kabelové punčochy nebo pro lékařské zákroky např. https://previews.123rf.com/images/sopone/sopone1904/sopone190400041/121632807-orthopedic-metal-wire-finger-traps-.jpg). ;-)

Mohli bychom se ptát proč to nepřestřihli či nepřeřízli? ;-) Odpověď je na konci příběhu... :-D

42