Rodinný typCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:201
Počet zobrazení:7 915

Je těžké někoho nechat odejít z vašeho života.

Přepis titulků

RODINNÝ TYP Sherri, prosím... Stevene, nech si to. Už jsem se rozhodla. Zůstanu u sestry. Až si promluvím s právníkem, vrátím se pro děcka. Kam šla maminka? Ahoj, chlapáku. Maminka? No ona...

Maminka nikam nešla. Myslím, že ji slyším nahoře. Ahoj, všichni. To jsem já, mamka. Šla jsem ven, vylezla na strom a pak vlezla dovnitř oknem. Jo, mami! Paráda! Tati, co to má jako být? Mami, mám hlad. Jistě. Koukneme se, co je na večeři. Kdo si dá brambory?

Já! Já! Já si dám! Máma by si určitě dala brambory, tati. Jistě, to máš pravdu. Sherri! Už jdu, zlato. Panečku, brambory. Ty mám nejradši. Odcházím, tati. Jdu k Bradovi. Odcházíš?

Cindy, volal Brad. Nesnáší tě a už spolu nechodíte. Dobře, no. Pojď, Danny. Kouknem se na animáky. Chci, aby se koukali i máma s tátou. Kurva. Tohle mi dává dočasné opatrovnictví, než bude slyšení. Pojď, Danny. Zůstaneme u tety Charlotte. Teta Charlotte, hurá!

Ahoj, Cindy. Ahoj, tati. Ahoj, Žeryku. Tak se pusťte do toho. Večeře, jo! Večeře je na prd. Trapas! Dej ten telefon u večeře pryč, Cindy. Překlad: Xardass www.videacesky.cz Tož to su já, kapitán!

Dejte nám odběr a dostanete každý týden nové video. A žádné výmluvy.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář